Risk analiz metodları??

tuncay

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Değişik metodlarla risk analizi yapmak işveren için seçmede bir artı teşkil eder mi arkadaşlar?

HüseyinK

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Kusura bakma ama hiç zannetmiyorum..:)

İşveren bana hangi risk değerlendirme metodunu kullanacaksın diye sormadı işe alırken..Hangi risk değerlendirme metodlarını biliyorsun diye de sormadı.. İşvereni bu soruları soran uzman arkadaşlarım varmı acaba ?

fuat

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Hizmet verdiğimiz firmayı doğru şekilde yönlendirmek danışmanlık yapmak İG Uzmanı olarak bizim işimiz arkadaşlar.
Eğer ki firmada ISO kalite sistemi varsa zaten risk analizi formu yapılmıştır. Size bunu uygulamak düşer, uygulamada sorunlar oluyorsa formda revizyon talep edersiniz.
Firmada kalite sistemi yoksa bu durumda işletmeye en uygun risk analizi formatını İG Uzmanı kendisi seçer ve uygular. İşveren uzman olmadığı için bu konuda müdahale edemez. (Uzman ise edebilir)
İş Güvenliği Uzmanları hk. yönetmeliğe göre "İG Uzmanları hizmetlerini mesleki bağımsızlık içerisinde yürütür."

Saygılarımla...

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.