Risk Analiz Yardım

melihd

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
merhaba arkadaşlar,

bu işte yeni biri olarak, elektrik pano imalatı ve montajı atölyesinde yaptığım ve henüz tamamlayamadığım risk analizini sizlerle paylaşıyorum. belki içinde sizlere de fayda sağlayacak şeyler olabilir. ancak ben henüz bitirmeden gördüğünüz eksiklikleri ve tavsiyelerinizi yazarsanız çok iyi olur benim için.

teşekkürler

Ekli dosyalar

• risk analiz.xlsx
    2.2 MB · Görüntüleme: 517

Şahin IRMAK

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
melih bey güzel bir çalışma olmuş ama ben daha öğrenciyim ama size şunu söylesem sonuçlarda renklerdirme kullansanız daha güzel göze daha hoş bi görüntü olmazmıydı yinede sizin bileceğiniz iş ama renklerdirme kullanmak daha hoş gözükebilir ben görsellik yönünden ve renklerin anlamları yönünden yaklaştım alanınız üzerinde fazla bilgim olmadığı için bişey söyleyemicem teşekkürler :) ama risk değerlendirme hakkında bir çalışma yapmıştım işinize yararmı bilmiyorum ama bi bakın isterseniz ...

Ekli dosyalar

• Risk değerlendirme.doc
    642 KB · Görüntüleme: 355

melihd

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
tabiki. henüz bitirmediğim için makyajı en sona sakladım :) şu an veriler ve olaya bakış açısı daha önemli benim için.

Şahin IRMAK

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
ya tabiki o yönden ben bişey söyleyemicem çnkü çalışma ortamınız bilmiyorum ve şimdilik risk analizi derslerini alomaya başlamadık inşallah alınca daha ince ayrıntılı anlıcam :) şimdilik sadece stajda ne gördüysem :)

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.