Risk Analiz Yardım

Konu, 'Risk Analizleri, Değerlendirmeleri ve Örnekler' kısmında melihd tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. melihd

melihd TÜİSAG Üyesi

merhaba arkadaşlar,

bu işte yeni biri olarak, elektrik pano imalatı ve montajı atölyesinde yaptığım ve henüz tamamlayamadığım risk analizini sizlerle paylaşıyorum. belki içinde sizlere de fayda sağlayacak şeyler olabilir. ancak ben henüz bitirmeden gördüğünüz eksiklikleri ve tavsiyelerinizi yazarsanız çok iyi olur benim için.

teşekkürler

Ekli Dosyalar:

hafizegönen, mehmet3207 ve HKNFRT bu yazıya teşekkür etti.
  2. Şahin IRMAK

Şahin IRMAK TÜİSAG Üyesi

melih bey güzel bir çalışma olmuş ama ben daha öğrenciyim ama size şunu söylesem sonuçlarda renklerdirme kullansanız daha güzel göze daha hoş bi görüntü olmazmıydı yinede sizin bileceğiniz iş ama renklerdirme kullanmak daha hoş gözükebilir ben görsellik yönünden ve renklerin anlamları yönünden yaklaştım alanınız üzerinde fazla bilgim olmadığı için bişey söyleyemicem teşekkürler :) ama risk değerlendirme hakkında bir çalışma yapmıştım işinize yararmı bilmiyorum ama bi bakın isterseniz ...

Ekli Dosyalar:

mehmet3207 bu yazıya teşekkür etti.
  3. melihd

melihd TÜİSAG Üyesi

tabiki. henüz bitirmediğim için makyajı en sona sakladım :) şu an veriler ve olaya bakış açısı daha önemli benim için.

açalışkan bu yazıya teşekkür etti.
  4. Şahin IRMAK

Şahin IRMAK TÜİSAG Üyesi

ya tabiki o yönden ben bişey söyleyemicem çnkü çalışma ortamınız bilmiyorum ve şimdilik risk analizi derslerini alomaya başlamadık inşallah alınca daha ince ayrıntılı anlıcam :) şimdilik sadece stajda ne gördüysem :)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica