Risk Analizi Temel Dökümanlar .

Konu, 'Risk Analizleri, Değerlendirmeleri ve Örnekler' kısmında imsiyat tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. imsiyat

imsiyat TÜİSAG Üyesi

Herkese Merhaba,

Bende yeni olarak aranıza katıldım . Tecrübeli arkadaşlar risk analizi yaparken kullanılan temel dökümanları paylaşabilir mi yada yaptığı bir risk analizini tam halde paylaşabilir mi ?

Yani Risk Analizlerinde yapılan kapak , ilk giriş kısımı , standart prosedürlerin tanımı vs . bi risk analizinde bulunması kesinlikle mecbur olan sayfalarda diyebiliriz .

Şimdiden Teşekkürler ve İyi Çalışmalar .

2. Murat KOÇAK

Murat KOÇAK TÜİSAG Üyesi

sitede arama yaparsanız bir çok sorıunuza cevap bulacaksınız. ayrıca www.isgdosya.com a da bakın. şu anda RD tamamen sizin hayal gücünüze kalmış

3. smr01

smr01 TÜİSAG Üyesi

AKARYAKIT İSTASYONU R.D. KAPAK ÖRNEĞİ......

Ekli Dosyalar:

erkanersoy, alibey ve imsiyat bu yazıya teşekkür etti.
  4. imsiyat

imsiyat TÜİSAG Üyesi

smr01 , çok teşekkür ederim . Resim olarak başka içerik koydunuz mu rapora ? yoksa sadece kapak için mi kullandınız ?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Fatih ÖZTÜRK

Fatih ÖZTÜRK TÜİSAG Üyesi

merhaba elinizde oto yıkama için yaptığınız risk analiz örnegi var mıdır?Varsa iletirseniz sevinirim saygılar

6. Halim Bayrak

Halim Bayrak TÜİSAG Üyesi

hastaneler için risk analizi veya çeklisti olan var mı? sağlıklı çalışmalar...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. hulya.cimen

hulya.cimen TÜİSAG Üyesi

sağlık bakanlığı bu dokümanları yayınladı

Ekli Dosyalar:

slhsmsk, BAŞAK ÜNVER, funnyman043 ve 5 kişi daha buna teşekkür etti.
  8. alpayterzioz

alpayterzioz TÜİSAG Üyesi

çok teşekkürler paylaşım için, oto sanayi için risk analizi paylaşabilir misiniz mevcutsa ben standartlar üzerinden edit ederek oluşturuyorum şu an için.

9. unforgiven2

unforgiven2 TÜİSAG Üyesi

dokuman kısmını da atsaymıssnız çok ıyı olacakmış..teşekkürler

10. nergal1903

nergal1903 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar birşey soracagım...risk analizi yapıyorum orada çok fazla bir sıkıntım yok da...risk değerlendirme raporunu bakanlıga gondermemiz gerekiyor sanırım..eğer yanlışım yoksa..bu rapor nasıl birşey..ana hatlarıyla elinde olan varsa , paylaşırsa çok sevinirim.

11. huso055

huso055 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım.herkeze tüm paylaşım ve yardımları için teşekkürler.iki sorum olacak.1.risk anlizini işveren kendi yaopar veya yaptırır.!!!buradan işveren isg uzmanı değilse kendisi yapabilirmi illa uzamnmı yapmalı.
    2.elektronik aletlerimn tamir servisi klima servisi için risk analizi veya hangi konuılara dikkat etmemiz gerekiyor yardımcı olabilecek arkadaşları varı acaba.tekrar teşekkürler arnızda olmak çok gzüel sevgi iel kalın. teşekkürler

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica