Risk Analizi Ücreti Ne Olmalidir ?

Konu, 'Risk Analizleri, Değerlendirmeleri ve Örnekler' kısmında einstein tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. ruayha

ruayha TÜİSAG Üyesi

30 daireli, bir kapıcı bir de güvenlik var, havuz yok. 300 TL'ye yaptım, daire sakini olarak imzaladım, uzman olarak değil

mutos bu yazıya teşekkür etti.
  2. Hasan Hüseyin Doğan

Hasan Hüseyin Doğan TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar merhaba
    Bir konuda fikirlerinize ihtiyacım var. 4 şubesi ve 40 çalışanı olan marketler zinciri için risk analizi sunumu ve teklifi hazırlayacağım.
    Birincisi her şube için ayrı ayrı mı analiz yapılmalı?Ya da merkez şube için analiz yapılması yeterli olur mu?
    İkincisi kaç tl ücret talep etmem mantıklı olur?

Yardımcı olursanız sevinirim.Saygılarımla

3. cihan mert

cihan mert TÜİSAG Üyesi

ssk numaraları birse tek yer olarak hepsini yapacaksın değilse ayrı ayrı analizler oluşacak.4 şube tek ssk no ise 1000 de bence ayrı ayrı ise de 250şerden de :D

Hasan Hüseyin Doğan bu yazıya teşekkür etti.
  4. volkankim

volkankim TÜİSAG Üyesi

10 çalışanı olan bir işletmeyi 350 den aşağı yapmam ve yapmıyorum.bir aprtmanıda 500 den aşağı yapmam.iş çok yetişmiyor zaten

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. asarkale

asarkale TÜİSAG Üyesi

6. murat aytekin

murat aytekin TÜİSAG Üyesi

bakanlığın web sitesinde ofisler için risk değerlendirme rehberi var bilgisayardan çıktısını alıp doldurun

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. adanascuba

adanascuba TÜİSAG Üyesi

Bunlar Daha Beter

8. selimaxoy

selimaxoy TÜİSAG Üyesi

ben şu an bir firmanın risk analizi ve acil eylem planını parasız yaptığını muhayene ücretlerini de kişi başı 2 tl ye yaptığını işittim şoktayım :şaşırma:

9. uzmannn

uzmannn TÜİSAG Üyesi

hahah yakında üzerine para vericekler :)

10. Uygar Avcı

Uygar Avcı TÜİSAG Üyesi

yapılan sektöre göre değişir. Otelse 1 hafta tatil,
    Kasapsa 3 kilo köftelik kıyma,
    Eğlence mekanıysa yıllık ücretsiz giriş,
    uygyndur. :)

Hanzadem ve uzmannn bu yazıya teşekkür etti.
  11. bg13032003

bg13032003 TÜİSAG Üyesi

serbest çalışarak serbest meslek makbuzu keserek risk analizi ve acil durum planı yapabılırsınız. eger eğitim de verecekseniz; firma ile isg katip üzerinden sözleşme yapıp onun çalışan uzmanı görünüyorsunuz ve sertifikalara sözleşme yaptığınız tarihi yazıyorsunuz. ertesi gün de isg katipten sözleşmeyi iptal ediyorsunuz. ben bu şekilde çalışıyorum. ve az tehlikeli yerlere 600 tl ve 200 tl arası fıyat veriyorum. fırmanın buyuklugune göre. tehlikeli yerlere de 750-1500 arası fıyat veriyorum risk analizi acil durum planı ve eğitim paketi için.

medet yılmaz, Faruk CAN, aliztrk ve 3 kişi daha buna teşekkür etti.
  12. maho

maho TÜİSAG Üyesi

40 dairelik bir binaya risk analizi kaç tl ye yapılır? doğalgaz olmadığı için merkezi sistem var ve iki adet kazan var

13. İsmail35

İsmail35 TÜİSAG Üyesi

SAyın Hasgüçmen, O analizi başkasına yaptırınca eksiklik ve hatalarından sorumlu olan siz olmuyorsunuz sanırım.

14. krisografi

krisografi TÜİSAG Üyesi

yaptığınız risk analizlerinin altını hekim de imzalıyor mu?
    hekim ile nasıl bir uzlaşma yapıyorsunuz :)

15. krisografi

krisografi TÜİSAG Üyesi

16. krisografi

krisografi TÜİSAG Üyesi

17. krisografi

krisografi TÜİSAG Üyesi

18. Halit Çiçek

Halit Çiçek TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

hekimin imzalamasına gerek yok... işveren imzalıyor...

19. hüsnü47

hüsnü47 TÜİSAG Üyesi

merhaba arkadaşlar, uluslararası taşımacılık yapan firmada risk analizi sadece firmaya mı yapılır yoksa firmaya kayıtlı kaç araç varsa ayrı ayrı araç bazındamı mı yapılır?

20. Mete TAŞCI

Mete TAŞCI TÜİSAG Üyesi

İş kanunu;
    "Madde 2 - Bir iş sözleşmesine dayanarak çalışan gerçek kişiye işçi, işçi çalıştıran gerçek veya tüzel kişiye yahut tüzel kişiliği olmayan kurum ve kuruluşlara işveren, işçi ile işveren arasında kurulan ilişkiye iş ilişkisi denir. İşveren tarafından mal veya hizmet üretmek amacıyla maddî olan ve olmayan unsurlar ile işçinin birlikte örgütlendiği birime işyeri denir.

İşverenin işyerinde ürettiği mal veya hizmet ile nitelik yönünden bağlılığı bulunan ve aynı yönetim altında örgütlenen yerler (işyerine bağlı yerler) ile dinlenme, çocuk emzirme, yemek, uyku, yıkanma, muayene ve bakım, beden ve meslekî eğitim ve avlu gibi diğer eklentiler ve araçlar da işyerinden sayılır.

İşyeri, işyerine bağlı yerler, eklentiler ve araçlar ile oluşturulan iş organizasyonu kapsamında bir bütündür."

hüsnü47 bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica