Süper Marketler Için Risk Değerlendirmesi Kontrol Listesi

Konu, 'Örnek Risk Analizleri ve Değerlendirmeleri' kısmında Ercan Mattaoğulları tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Ercan Mattaoğulları

  Ercan Mattaoğulları TÜİSAG Üyesi  Arkadaşlar bazı maddelerini ÇSGB nın kontrol listelerinden esinlenerek hazırladığım Süper Marketlere özel Risk Değerlendirmesi Kontrol Listesini sizlere sunuyorum.Eksiklikler olabilir katkı vermek isteyenlerin fikir ve görüşlerini bekliyorum.Selamlar.   

  Ekli Dosyalar:

  Zafer yalçın, ebrunam, sevdaözel ve 4 kişi daha buna teşekkür etti.
 2. çağan_78

  çağan_78 TÜİSAG Üyesi  meslektaşım gayet hoş olmuş tbr ederim çalışanlara verilecek eğitimler hanginda bilgilendirirsen sevinirim   
  huseynsen bu yazıya teşekkür etti.
 3. emineerdoğan

  emineerdoğan TÜİSAG Üyesi

  Acamadim dosyayi

   
 4. Ercan Mattaoğulları

  Ercan Mattaoğulları TÜİSAG Üyesi

  Gıda Güvenliği, Müşterilere Davranış Özellikleri, İş Stresi Yönetimi ve Öfke Kontrolü konularında eğitimler verilebilir.  TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !   
 5. Ercan Mattaoğulları

  Ercan Mattaoğulları TÜİSAG Üyesi

  ekli dosyalar başlığının alt kısmına tıklayın ..

   
 6. Ercan Mattaoğulları

  Ercan Mattaoğulları TÜİSAG Üyesi

  bu eğitimleri (gıda güvenliği)bir gıda yada ziraat mühendisi yada bir diyetisyene,(Müşterilere Davranış Özellikleri,Müşterilere Davranış Özellikleri, İş Stresi Yönetimi ve Öfke Kontrolü)eğitimini bir psikologa verdirebilirsiniz.  TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !   
 7. DRHK

  DRHK TÜİSAG Üyesi

  çok güzel bir çalışma olmuş.. teşekkürler.. tabi bazı detaylar eklenebilir.. yangın sönürme tüpleri Uygun yerleştirilmiş mi? tüplerin yerlerini gösteren levhalar mevcut mu? vs gibi.. tüm avrupada ve Türkiye de hizmet veren bir market zincirinde risk analizi yaptık.. genel iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri yanında ' Ergonomi' ve ' elle yük kaldırma^' eğitimlerini ön plana çıkardık..

   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica