Sınav Başvurusu Yapamıyorum

muharrem şahin

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Ödediğimiz sınav ücreti ne olacak bilgisi olan var mı acaba???

muharrem şahin

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Malum sınava giremiyoruz yani....

Egemen_01

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
arkadaşlar beterin beteri vardır sözüne istinaden belirteyim ben B sınıfı uzmanım ve yaklaşık 3000 gün primim var A sınavına giremiyorum :) nedenine gelince bu çok becerikli bakanlık çalışanlarımız benim sınav giriş belgemdeki sınav grubu kısmına B sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı yazmışlar. Aradık bakalım gerekli yerleri çözebileceklermi merak ediyorum :)

mksc

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar herifler A sınıfına girmem gerekirken B sınıfına yazmışlar.
adamlara 2 aralıkta 170 den başvuruda bulundum, cevap gelmeyince sınava cuma günü başvuruda bulundum mecburen. benim gibi olan arkadaşalar görüyüorum. yeni bri bilgisi olan var mı bizim düzeltmelerimiz nasıl olacak?

tuncayozturk

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
muharrem bey gelir idaresinden alınabileceğini söylediler ama gelir idaresi ile henüz konuşmadım bende

Okanonlayn

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
sınava giremeyen arkadaşlar başbakanlık iletişim merkezine mail yollayın ben yolladım sayı çoğalırsa dikkate alırlar diye umutorum google den bimer yazın karşınıza çıkar

tayfun.gonul

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
bende bimere başvurdum

Ali S. UTKU

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
sınava giremeyen arkadaşlar başbakanlık iletişim merkezine mail yollayın ben yolladım sayı çoğalırsa dikkate alırlar diye umutorum google den bimer yazın karşınıza çıkar
"B Sınıfı Uzmanlık Sınavı" için yapmış olduğum başvurunun kabul edilmemesi durumuna BİMER'e yapılan itiraza istinaden Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'ndan tarafıma cevaben yazılan yazı aşağıdadır.

Sayın Ali Sami Utku,

05.12.2013 tarihli ve xxxxxxxx sayılı dilekçeniz incelenmiştir.

06.12.2013 tarihinde Genel Müdürlüğümüzün internet sitesinde yayınlanan duyuruda belirtildiği üzere 21 Aralık 2013 tarihinde yapılacak olan iş güvenliği uzmanlığı sınavı için prim ödeme gün sayısına göre, sınava girecek adayların Bakanlığımıza başvuruları için son gün 12 Kasım 2013 olarak bildirilmiştir. Başvuru süresinin bitiminden itibaren başvuru belgeleri ve konu ile ilgili yapılan itirazlar incelenmeye alınmıştır.

Protokol gereği sınava gireceklerin listesinin 18.11.2013 tarihi itibariyle Milli Eğitim Bakanlığına teslim edilmesi gerekmekte iken, konu ile ilgili itirazların incelenmesi ve adayların mağduriyetinin önlenebilmesi amacıyla Milli Eğitim Bakanlığı ile yapılan görüşmeler neticesinde sınava gireceklere ait listenin son şekli 06.12.2013 tarihi itibariyle Milli Eğitim Bakanlığına bildirilmiştir.

Prim gün sayısına göre üst sınıf iş güvenliği uzmanlığı sınavı için Bakanlığımıza müracaat edenlerden Milli Eğitim Bakanlığı www.meb.gov.tr adresine girerek sınav başvurusu yapamayanlar, yapılacak incelemede itirazları haklı bulunduğu taktirde; Milli Eğitim Bakanlığı ile görüşmeleri devam eden ve yapılması düşünülen protokol doğrultusunda 23 Şubat 2014 tarihinde yapılacak sınava girebileceklerdir.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.