Samsun'dan Merhabalar.

FurkannnCAN

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
DSP
Arkadaşlar merhaba. 1993 Trabzon doğumluyum. Akçaabat SML mezunuyum. Kırıkkale üniversitesi İSG bölümünü Hacılar MYO ' da 1 dönem okudum ancak bitirmedim ancak 2011 yılından beri fabrikalarda, şantiyelerde yada daha küçük boyutlu işyerlerinde İŞYERİ SAĞLIK MEMURLUĞU ( DSP ) yapmaktayım. Diğer sağlık personelliği konularında kendime güveniyorum.
Tanışmak ve bilgi alışverişi yapmak isterim.

Hepinize işlerinizde başarılar diler, yeniyılın tüm ülkemiz ve vatandaşlarımız için hayırlı bir yıl olmasını temenni ederim.

FURKAN CAN

ibrahim zeybek

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Arkadaşlar merhaba. 1993 Trabzon doğumluyum. Akçaabat SML mezunuyum. Kırıkkale üniversitesi İSG bölümünü Hacılar MYO ' da 1 dönem okudum ancak bitirmedim ancak 2011 yılından beri fabrikalarda, şantiyelerde yada daha küçük boyutlu işyerlerinde İŞYERİ SAĞLIK MEMURLUĞU ( DSP ) yapmaktayım. Diğer sağlık personelliği konularında kendime güveniyorum.
Tanışmak ve bilgi alışverişi yapmak isterim.

Hepinize işlerinizde başarılar diler, yeniyılın tüm ülkemiz ve vatandaşlarımız için hayırlı bir yıl olmasını temenni ederim.

FURKAN CAN
Hosgeldiniz, faydali forumlar dilerim :)

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.