Sertifika Sınavı Zorluk Derecesi Nedir?

boraserkan

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
merhabalar ben c sınıfı iş güvenliği uzman adayıyım abilerim ablalarım:D sınav soruları zor mu daha derslere bile bakmadım ama risk analizlerine bakınca gozum korktu cidden; bir de normal mesai yaparken aksam kursları yeterli olur mu yoksa gunduz çalışmaksızın mı kursa gitmek faydalı olur?Yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar saygılar....

denizdeniz

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
çalışırak yapılmayacak bir sınav olsa kimse geçemez değimi?düzenli bir çalışmayla çok rahat gecebilirsin ama son 1 hafta kala çalışırım diyorsan o senin yeteniğe kalmışcukkacukka ;sana tavsiyem iyi bir kursa git forumu iyi takip et özellikle sınav yaklaştığı zaman çok iyi kaynaklar paylaşıyorlar,soru çözmek bilgini pekiştiriyor ; yeni iş kanuna göre hazırlanman gerekiyor onu unutma şimdilik bir kargaşa var bağzı kursların halen eski kanunu okuttuklarını duydum

boraserkan

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
merhabalar öncelikle ilginize teşekkür ederim;
ben Ankara da Detamla anlaştım gördüğüm kadarıyla profesyonel bir ekibi var umarım göründüğü gibidir aralık 8 de uzaktan eğitimim başlıyor tabiki sınava bir hafta kala çalışmam ama en çok merak ettiğim konu dışarıda bir işle meşgulken kurs a devam edebilir miyim asıl onemli olan sorularımdan biri bu bunun dışında hocam, ben sektorde tecrubesiz bir muhendisim iş tecrubem yok bundan once 7 yıl kadar fiziki guvenlik konusunda ihtisaslaştım bu nedenle istihdam edinme konusunda sorun yaşar mıyım vs sorularım var ve kendimce cevaplayamıyorum bu konularda da beni aydınlatırsanız çok sevinirim. Tsk dan ayrıldım ve Endustri muhendisi olarak iş guvenliği uzmanlığı sektörüne girmek istedim bu nedenle korku ve tereddütlerim var yardımcı olursanız çok sevinirim .

saygılarımla
Serkan SÖNMEZ

denizdeniz

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
düzenli çalışırsanız konuları bölerek örneğin 5 gün günde 1 saat ama insan yoğun olarak çalışrıken bedenen olmasa bile ruhen yoruluyor bunu iyi biliyiyorum kendinizi zorlamanız gerekecek sizin şanssızlığınız yeni kanunla bir çok tüzüğünde değişecek olması,oyüzden biraz zorlanabilirsiniz,iş bulma konusunda sizde iyi bilirsinizki her işte olduğu çevreniz önmelidir ,ilk olarak risk analizi yapmanızı beklerler buda tecrübe gerekir örneğin metal işlerinde çalışan bir fabrikadan bne anlamam daha önce çalışmadım ama siz branşınız gereği bu konuda daha bilgili olablirsiniz size kesin iş bulursunuz hatta belirli bir rakamın üstü alırsınız demeyi çok isterdim ama malaesef bu şartlarda ne ücretler okadar cazip ne iyi bir iş bulma imkanı ;tabi karamsar olamaya gerek yok uzmanlaşan arkadaşların bu sektördeki başarılarını hayranlıkla izliyorum . başarılarınız devamı dileklerimle

boraserkan

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
fena demolorize oldum::((( ama yine de bu sektörün ciddi bir geleceği olduğunu düşünüyorum hala. Umarım uzmanlıktan sonra profesyonel bir firma ile çalışırım ama ne fazla tecrubem ne de özel sektörde tanıdıklarım var artık kursta ve eğitim aldıgım aracı kurumdan bu çevreyi misyon ve vizyonumla oluşturmaya çalışacağım. saygılar....

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.