Soru : Sertifikalar İsgkatip'e Mi Yükleniyor?

ibrahim zeybek

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Bu link ne zamandır var bilmiyorum ama yakın zamanda aktifleşeceği kesin..
İSGKATİP' te sertifikalara tıkladığımızda "E-İmzalı Sertifikayı İndir" isimli bir buton eklenmiş.
İndirmek istediğimizde OSGB yetki belgesine benzer formatta boş bir şablon geliyor.
Bu da demek oluyor ki; zamanla sertifikalarımızı buradan indirebileceğiz.. Ya da benim sertifikada bir sorun var :)

Bu uygulama ile sertifisına ulaşan var mı?

0LJEAY.jpg

n20OaN.jpg

48yanq.jpg

Göğem Öykü HEPSARIGÜL

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
sürekli değişen bir isg katip ben hala müşteri ziyaretleri bölümünü çözemedim. bakanlığı aradım duyuru yapılmadan doldurmaya başlamayın denildi. doldurmaya başlayan varmı?

tumer23

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
sürekli değişen bir isg katip ben hala müşteri ziyaretleri bölümünü çözemedim. bakanlığı aradım duyuru yapılmadan doldurmaya başlamayın denildi. doldurmaya başlayan varmı?

ben iki aylık yaptığım faaliyetleri doldurdum. ama siz böyle deyince de bi tırstım açıkçası.
ayrıca bakanlığın da sistemi açıp aman doldurmayın demesi ne kadar saçma bir durum.
madem duyurudan önce doldurmayın diyon. sistemide duyrudan sonra aktif et

Göğem Öykü HEPSARIGÜL

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
MÜŞTERİ ZİYARETLERİ bölümü ile ilgili kesin bilgisi olan varmı arkadaşlar?

ibrahim zeybek

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Arkadaslar simdilik doldurma ya da bos birakma gibi herhangi bir zorunlulugumuz yok. Evet sistem acildi ama kullanilmasi ya da kullanilmamasi yonunde bakanlik tarafindan bir bilgilendirme yapilmadi. Once teblig edilmeli.
Ben de girmiyorum, sadece deneme amacli birkac bilgi girdim

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.