Sertifikayı Ne Zaman Almalıyız?

ihsan kayaalp

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
21 aralık sınavında başarılı oldum fakat şuan askerlik yapmaktayım. Sertifikamı askerliğim bittikten sonra alabilir miyim? Yani ücreti askerliğim bittikten sonra yatırabilir miyim bununla ilgili bir zaman aralığı var mıdır?

okhan

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Yatırabilirsen hemen yatır, sonra sıkıntı olur falan. Eşeği sağlam kazığa bağla bence :)

balım

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
ıyı aksamlar 21 aralk sınavında basarılı oldum sertıfıka ucretını ıstedıgımız zaman yatırıp alabılıyormuyuz yoksa bakanlıktan sertıfıka ucretını yatırma konusunda bellı bır gun verılecek mı bılgısı olan var mı

balım

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
iyi aksamlar 21 aralık sınavında başarılı oldum sertifikayı ne zaman alabiliriz bakanlık bir gün belirleyecek mı sertifika ücretini yatırıp almak için

Atika

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Bende bekliyorum. Ne zaman verilecek gerçekten merak ediyorum. Bu işin prosedürünü bilen bir arkadaş anlatırsa memnun olacağım.

ebru ebru

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
arkadaşlar yükselme sınav ücretini cuma günü yatırdım ama isg katip te hala C sınıfı olarak gözüküyorum ücreti yatırmak yeterli diye biliyorum bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim

Atika

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
O kadar acele etmeyin. Biraz zaman alıyor.

TUFAN KAHRAMAN

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
arkadaşlar yükselme sınav ücretini cuma günü yatırdım ama isg katip te hala C sınıfı olarak gözüküyorum ücreti yatırmak yeterli diye biliyorum bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim
Evet ücreti yatırmak yeterli yalnız sertifikalar kısmında B yada A görünmekte bilginize

mamussi

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (A)
Sertifika numaran parayı yatırınca otomatikman belge no e-katip üzerinden tanımlanır

Hüseyin Avni Dayıoğlu

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
23 şubat sınavı ile A sınıfı sertifika almaya hak kazandım. devlet memuruyum. şimdilik kullanmayı düşünmediğim için a sınıfı sertifika ücretini yatırmadım. isg katip te C sınıfı görünüyorum. ileri ki bir zamanda yatırsam hak kaybına uğramam değil mi?

Hüseyin Avni Dayıoğlu

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
23 şubat sınavı ile A sınıfı sertifika almaya hak kazandım. devlet memuruyum. şimdilik kullanmayı düşünmediğim için a sınıfı sertifika ücretini yatırmadım. isg katip te C sınıfı görünüyorum. ileri ki bir zamanda yatırsam hak kaybına uğramam değil mi?

Hüseyin Avni Dayıoğlu

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.