Sınav Başvurusu Yapamıyorum

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında beşnbirk tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. beşnbirk

beşnbirk TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar merhaba. Başvuru için gerekli parayı bankaya yatırmama rağmen meb den sınava başvuramıyorum. yatırdıktan sonra kayıt yaptrmak için gerekli bilgilerimi girdiğimde sayfam görünüyodu fakar kayıt yapamıyorum fotoğraftan dolayı olduğunu düşünüyorum. Fakat şimdi sayfam hiç açılmıyo kimlik bilgilerimi doğru girmeme rağmen nüfus bilgileriyle alaklı bi sorun çıkıyor..ne yapmalıyım?

2. dilekaltinok

dilekaltinok TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

bence hemen bakanlığı arayınız sorunlar için ilgili bir irtibat belirtmişlerdir eminim

3. ensarr

ensarr TÜİSAG Üyesi

dostum muhtemelen google *****kesildi***** : )) dan yapmaya çalışıyosun. Başvurular internet Explorer :)) dan yapılıyor.

4. beşnbirk

beşnbirk TÜİSAG Üyesi

teşekkür ederim dilek hanım gerekli yerler aranıp halledildi. ensar bey explorer dan yapıyordum ama yne de olmuyordu ama hallettm sağolun.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

dilekaltinok bu yazıya teşekkür etti.
  5. uzman123

uzman123 TÜİSAG Üyesi

meb sitesinde başvuru yapmak için isg sınavını bulamıyorum nasıl başvuru yaptınız

6. A. Ebru Altar Karakuş

A. Ebru Altar Karakuş TÜİSAG Üyesi

ESKserkan bu yazıya teşekkür etti.
  7. SerdarEy

SerdarEy TÜİSAG Üyesi

Linkte anlatıldığı gibi başvuru yapabilen var mı?
    Ben yapamadım bilgileriniz eksik/yanlış diyor.

sınav da

16/12/2012 Tarihli Aile ve Sosyal Pol. Bakanlığı Aile ve Sosyal Pol. Uzman Yardımcılığı sınav Giriş Belgesi

Bu geçiyor.

8. Asmodian

Asmodian TÜİSAG Üyesi

2012 in konusu arkadaşlar dikkat biraz

9. ormisg

ormisg TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar, meb de isg sınavını ben göremiyorum.!!

10. toreto_brs

toreto_brs TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bende aynı problemle karşılaştım birde tarayıcım explorer bunla ilgili yeni konu açabilirmiyiz foruma çok hakim değilim kusura bakmayın

11. Selçuk48

Selçuk48 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar ben başvurumu demin sorunsuz olarak yaptım.MEB'in sitesine girip zaman kaybetmeyin.Yukarda arkadaşın paylaştığı linkten tıklayın direk açılıyor başvuru sayfası.Herkese kolay gelsin

12. Murat KOÇAK

Murat KOÇAK TÜİSAG Üyesi

13. deniss9999

deniss9999 TÜİSAG Üyesi

bnmde fotoğrafımı kabul etmiyor jp uzantılı hemde

14. A. Ebru Altar Karakuş

A. Ebru Altar Karakuş TÜİSAG Üyesi

Yazıcıdan çıktı aldıktan sonra pencereyi kapatıp çıkıyor muyuz? Başvurumuz böylece kaydolmuş oluyor mu? Ben bir çıkış butonu göremedim.

sabahat uyar bu yazıya teşekkür etti.
  15. volkan altunay

volkan altunay TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar ben kaydımı başarılı bir şekilde yaptım internet expoler den girin cromm dan yapılmıyor

16. Adah

Adah TÜİSAG Üyesi

resme sağ tıkla _birlikte ac_microsoft office picture manage_ustte resmi düzenleye bas_sağ tarafta yenı kutucuk cıkacak ordan yeniden boyutlandır_2 kutucuga 105-120 yaz _asagıda tamam a bas masaustune kaydet...resim png formatına gecmıstır Meb jpg istediği için resmi sağ tıkla paintte ac_ acaılan resmı farklı kaydetle jpg secıp kaydet masaustune..Buyuk ıhtımalle 10 kb dan kucuk ve istenen boyutlarda olacaktır resımlerınız arkadaslar

kemalkayi, HaTiCe EYÜBOĞLU ve Havva Kaya bu yazıya teşekkür etti.
  17. mskosen

mskosen TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar benim ikinci girişim foto var . birdaha foto çekmem gerekiyormu?

18. lanope

lanope TÜİSAG Üyesi

bende başvurumu yaptım internet bankacılığından ziraat bankası kanalıyla parayı yatırdım 10 sn içinde sisteme geçti bklerim sandım ama hemen yaptım herey tamam sadece aldığım çıktıda birtürlü fotoğraf gözükmüyor sıkıntı olur mu?

19. hasan Akyıldız

hasan Akyıldız TÜİSAG Üyesi

Ben de yükledim ama çıktıda resim gözükmedi.
    Sanırım ayın onunda resimli olarak alabileceğiz.

20. toreto_brs

toreto_brs TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bu fotoğraf boyutlandırması yapabileceğimiz bir program biliyomusunuz picture manegerden ne yaptıysam 10 kb nin altına düşemiyorum :S

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica