Sınav Başvurusu Yapamıyorum

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında beşnbirk tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. uzmanc

uzmanc TÜİSAG Üyesi

bana mesaj çıkıyor siz nasıl girdiniz.. şuan girebiliyor musunuz teşekkürler

2. uzmanc

uzmanc TÜİSAG Üyesi

bence kayıtlarda başvurunuz c olacak diye yanlışlık yapmış olabilirler... dikkatli olmak lazım

3. mustafamelih

mustafamelih TÜİSAG Üyesi

aynı mesaj bende de çıkıyor başvuru yapamıyorum telefonlar cevap vermiyor tam 2 saattir yüzlerce kere aradım ama açan yok ne yapacağım?????????

4. gog

gog TÜİSAG Üyesi

İSGGM ile görüştüm, listeler herhangi bir yanlışlık olmasın diye yeniden kontrol ediliyormuş. Kontrol edildikten sonra MEB'e gönderilecekmiş. Gün içinde açılır dedi.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

demetdemet, sdn ve uzmanc bu yazıya teşekkür etti.
  5. kartal610

kartal610 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar belge yükseltmek için sınava başvurabilen varmı ?
    ben hala giremiyorum

6. eddi

eddi TÜİSAG Üyesi

Sistemsel bir sorunmuş (bunun dışında klişeleşmiş başka bir terim var mıdır bilgisayar dilinde ?). Gün içerisinde yetkililer sorunu giderecekmiş. Ara ara girmeyi deneyiniz. Eğer gün aşırı sürerse (bir kaç gün) Bakanlık ek süre verebilirmiş, başvuru için... bla bla...

Birde personel KPSS ile alınmıştı değil mi, kalite ve verimlilik yükselsin diye... Eh nediyelim bir taslağı bile kopyala yapıştır şeklinde hazırlayan Bakanlık, bize de böyle eziyet çektirecektir. Çok görmemek lazım...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

HANDE BAYRAKTAR bu yazıya teşekkür etti.
  7. HANDE BAYRAKTAR

HANDE BAYRAKTAR TÜİSAG Üyesi

maalesef başvuru yapılamıyor. bugün sabahtan beri deniyorum. 170 ve 147 yi aradım. kimse net bir bir bilgi veremiyor. ben prim gün sayısından dolayı A sınavına gireceğim. sınav ücretini de yatırdım. sistemde problem var diyorlar. şikayetimle ilgili başvuru aldılar. 3 iş günü içerisinde sonuçlanır diyorlar. 3 iş günü sonrası cuma günü ve başvurunun bitmesine 2 gün kalmış olacak.

8. Cahit BERKER

Cahit BERKER TÜİSAG Üyesi

10:51 itibariye yükseltme sınavına hala giriş yapamıyorum.

9. glryvz

glryvz TÜİSAG Üyesi

10,30da alo 170 ile görüşmemde, sistemin sorunluğu, açılması için çalışıldığı, bugün mesai bitimine kadar arızanın giderilmesinin beklendiğini,belirttiler.sık sık girip kontrol edin dediler ......bakalım.

10. öz madenci

öz madenci TÜİSAG Üyesi

! ! ! ! !
    Arkadaşlar sınıf yükseltme için başvuru yapan oldu mu? Yorumlar birden kesilince aceba sistem açıldı mı diya baktım. ben de halaa aynı mesaj...

11. Ayal

Ayal TÜİSAG Üyesi

Her zaman olduğu gibi öğleden sonra açarlar. sınav sonuçları da öyle olmuyor muydu ?

12. inangokhan

inangokhan TÜİSAG Üyesi

Saat 11:03 hala başvuru yapılamıyor

13. HANDE BAYRAKTAR

HANDE BAYRAKTAR TÜİSAG Üyesi

sabahtan beri deniyorum fakat başvuru yapılamıyor.

14. demetdemet

demetdemet TÜİSAG Üyesi

Bir değişiklik var mı..
    bazı arkadaşlar sisteme giriyor anladığım kadarıyla, bende o meşhur yazı çıkıyor hala:düşünceli:.

madenci27 bu yazıya teşekkür etti.
  15. MZENGİN

MZENGİN TÜİSAG Üyesi

saat 11.16 hala giriş yapamıyorum. Bilgiler örtüşmüyor diye mesaj çıkıyor

16. öz madenci

öz madenci TÜİSAG Üyesi

ben de bu gün yatırdım benimkinde de 3. sınav hakkı yazıyor

17. Mustafa AYKUL

Mustafa AYKUL TÜİSAG Üyesi

Başvuru sayfası güncelleniyor.....
    Server Application Unavailable

The web application you are attempting to access on this web server is currently unavailable. Please hit the "Refresh" button in your web browser to retry your request.

Administrator Note: An error message detailing the cause of this specific request failure can be found in the application event log of the web server. Please review this log entry to discover what caused this error to occur.

18. Arzu Çağlayan

Arzu Çağlayan TÜİSAG Üyesi

şu anda sınav sayfası tümüyle hata mesajı veriyor... saat 11.20

19. madencikaan

madencikaan TÜİSAG Üyesi

hala 27 kasımda yapabileceksiniz diyor, sayfadan çıkarıyor

20. hseuca

hseuca TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar sabırlı ve sakin olun , bakanlığa kızgınlığınızı anlıyorum ama bindiğiniz dalı kesmeye kalkıyorsunuz.
    Siz burada zaman kaybetmeyin dersinize çalışın.
    Bütün işlemleri yapan bakanlık bu başvuru işini de çözecektir.
    Herşeyin yasal tabana oturması gerek ,
    sınav başvurusu bekleyenler kadar iptal davası açmak için hata yapılmasını bekleyen insanlar da var.
    Bir de bu açıdan bakın,

bilgesena bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica