Sınav Başvurusu Yapamıyorum

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında beşnbirk tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. sondemet

sondemet TÜİSAG Üyesi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından belirlenen listede bildirilen bilgiler ile giriş yaptığınız bilginiz örtüşmemektedir. Başvuru yapabilmeniz için Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğüne ön başvuru yapmış olmanız gerekmektedir. Başvuru yaptığınız halde giriş yapamıyorsanız, giriş yapabilmeniz için 0 312 215 50 28 numaralı faksa düzeltme taleplerine ilişkin dilekçelerinizi (Evrak asılları posta yolu ile İş Sağlığı ve Güvenliği G.M. iletiniz) gönderebilirsiniz. Ayrıca 0312 296 64 82 - 296 64 74 - 296 64 68 nolu telefonlardan yollamış olduğunuz faksları teyit ettirmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde sınav başvurusu yapmanız mümkün değildir. sınav başvurusu olmayan adaylar sınava alınmayacaktır.(Not: Sadece Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğünün önceden ön başvurularını aldığı kişiler başvurabilmektedir.)
    veya 21 Aralık 2013 tarihinde yapılacak olan sınava, adlarına ödenen prim gün sayısına göre üst sınıf iş güvenliği uzmanlığı için sınav başvurusu yapacak adaylar, başvurularını 27 Kasım 2013 tarihi itibariyle yapabileceklerdir

bu uyarı devam ediyor

2. ilknur dalkılıç

ilknur dalkılıç TÜİSAG Üyesi

az önce aradım alo170 i sistemsel sorun oldugunu ilerleyen zamanlarda tekrar deneyin diyolar.ne lanat bi sistemleri var!!

3. guldenv

guldenv TÜİSAG Üyesi

halen yok başvuru yapabilen varmı

4. erkan güzel

erkan güzel TÜİSAG Üyesi

hala başvuru yapılmıyor, inşallah bu sistemsel sorundan ötürü kaybedilen zamanı aramayız, evraklarda hata var deseler düzeltecek zaman kalmadı çünkü :(

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

yapraksu bu yazıya teşekkür etti.
  5. conquerror66

conquerror66 TÜİSAG Üyesi

nasıl bir faks anlayamadım. Zaten evrakları kargo ile gönderdik ve oraya eriştiğini alan kişiyi biliyoruz.

6. sinan kıloğlu

sinan kıloğlu TÜİSAG Üyesi

selamlar, yükseltme sınavı başvurularını meb 27 kasımdan itibaren kabül edecek, uyarıyı iyi okuyun...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. MNG

MNG Guest

Alo 170 in cevabında doğru olan bir kavram var;
    -Sistemsel sorun!
    Bizim bildiğimiz bir "sistem" varsa sorun olur.
    "Sistem Yok!"
    Sorun Burada:)

8. Akınoz

Akınoz TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar ben prim gününe göre B sınavına giriş için çalışıyorum fakat ekranda listede bildirilen bilgiler ile giriş yaptığınız bilginiz örtüşmemektedir. diyerek uyarı ve hata veriyor. ne yapmamız lazım yarınımı beklesek acaba?

9. soner mutlu

soner mutlu TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar lütfen bilgi kirliliği yapmadan eğer yükseltme sınavı için başvuru yapabilmiş arkadaşlar varsa nasıl yaptıklarını paylaşsınlar lütfen.ben sabahtan beri başvuru sayfasını açamadım

10. Onur TORUN

Onur TORUN TÜİSAG Üyesi

ark. bu faks olayı nedir. yok bilgiler uyuşmuyor falan diyor. anlamadım.halen başvuru yapamadık. faks çeken var mı...

Last edited by a moderator: 27 Kasım 2013
  11. maskeli

maskeli TÜİSAG Üyesi

Bütün işimizi gücümüzü, ders çalışmalarımızı bıraktık sınav başvurusu için yoğunlaştık..!

Elinde türktelekom gibi bir kurumu elinde tutan bir devlet, kendi siteleri yoğunluktan veya sistem hatasından bir türlü kurtulamıyor. Harç alımında nedense hiç bir zaman yoğunluk veya sistem hatası yaşamaz..!

Sınava girecek bütün arkadaşlara başarılar dilerim.

12. murat aytekin

murat aytekin TÜİSAG Üyesi

ben başvuru yaptım sistem kabul etti hatta sınava bile girmeksizin A+ sertifikayı adresime göndereceklermiş :)

salihbilge bu yazıya teşekkür etti.
  13. atc

atc TÜİSAG Üyesi

Merhabalar;
    170 ile görüşmem de tekrar denemem dışında birşey demediler. Ben de özellikle evrakların ulaşmamış olması ihtimaline karşılık teyit istediğimde sadece sistemden kaynaklı bir problem olduğunu bildirdiler. Umarım en kısa zamanda çözülür. Herkese kolay gelsin.

Last edited by a moderator: 17 Şubat 2014
  14. glryvz

glryvz TÜİSAG Üyesi

alo 170 e sorduğumda dilekçe+sgk hizmet dökümü+c grubu olarak ıd nosu+sınav ücreti dediler.bunları yapmışsanız,'' sistem açılınca başvuru yapın tamamdır'' dediler.bakalım.......ne olacak....

15. crimson butterfly

crimson butterfly TÜİSAG Üyesi

hangi linki deniyorsunuz acaba? ben de başvuru yapamadım .link paylaşır mısınız

16. Genco

Genco TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

Merhaba;
    B sınıfı yükselme sınavına gireceğim, başvuru sayfası açılıyor ama sınav olarak 2. Grup C sınıfı isg sınavı diyor. Başvuruyu bu sebeple yapmadım. Bir bilgisi olan var mı?

17. İsmail Erdoğan

İsmail Erdoğan TÜİSAG Üyesi

sınav ücreti TürkiyeHalk Bankası, Vakıfbank veya T.C. Ziraat Bankasına KURUMSAL TAHSİLAT sistemi aracılığıyla yatırılacaktır. sınav ücreti bankaya yatırırken Kurumsal Tahsilat ile işlem yapılacağını ve girecekleri sınavın adının söylemesi yeterlidir.

Havale veya EFT ile sınav ücreti yatırılmamaktadır. Bu şekilde yatırılan ücretler ile sınav başvurusu yapılamamaktadır. http://basvurular.meb.gov.tr/bsv2/calisma_isguv_uzm/sinavucreti.pdf

18. sapropel

sapropel TÜİSAG Üyesi

iyi okuyoruz. bugün ayın kaçı?

maskeli, glryvz ve HANDE GÜL bu yazıya teşekkür etti.
  19. MNG

MNG Guest

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından belirlenen listede bildirilen bilgiler ile giriş yaptığınız bilginiz örtüşmemektedir. Başvuru yapabilmeniz için Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğüne ön başvuru yapmış olmanız gerekmektedir. Başvuru yaptığınız halde giriş yapamıyorsanız, giriş yapabilmeniz için 0 312 215 50 28 numaralı faksa düzeltme taleplerine ilişkin dilekçelerinizi (Evrak asılları posta yolu ile İş Sağlığı ve Güvenliği G.M. iletiniz) gönderebilirsiniz. Ayrıca 0312 296 64 82 - 296 64 74 - 296 64 68 nolu telefonlardan yollamış olduğunuz faksları teyit ettirmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde sınav başvurusu yapmanız mümkün değildir. sınav başvurusu olmayan adaylar sınava alınmayacaktır.(Not: Sadece Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğünün önceden ön başvurularını aldığı kişiler başvurabilmektedir.)
    veya 21 Aralık 2013 tarihinde yapılacak olan sınava, adlarına ödenen prim gün sayısına göre üst sınıf iş güvenliği uzmanlığı için sınav başvurusu yapacak adaylar, başvurularını 27 Kasım 2013 tarihi itibariyle yapabileceklerdir
    DİKKAT : Sisteme yükleyeceğiniz resimler en fazla 105 X 120 pixel boyutlarında, 10 kilobaytı geçmeyen, JPG formatında, sizi ifade eden anlaşılır fotoğraflar olmalıdır.
    Fotoğraflar sınav giriş belgelerinde gösterileceği için sınav anında problem olmaması için resim yüklemesine dikkat ediniz.
    12.53 itibariyle son durum,
    Sistemsizlik sorunu devam ediyor!

salihbilge bu yazıya teşekkür etti.
  20. İsmail Erdoğan

İsmail Erdoğan TÜİSAG Üyesi

GIMP

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica