Sınav Başvurusu Yapamıyorum

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında beşnbirk tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. aparlak

aparlak TÜİSAG Üyesi

oda bir gelişme :) bizde hiç açılmıyor.

2. eski

eski TÜİSAG Üyesi

ya sırf bu belirsizlikten derste çalışamıyorum nasıl iş bu yaa

saimaydin bu yazıya teşekkür etti.
  3. utku demo

utku demo TÜİSAG Üyesi

Bu saatten sonra herşey, her cevap beklenir bu kurumlardan...Böyle bir rezillik olamaz...Hala kalkmış kişilere suç atarak prim gün sayıları uyuşmamaktadır diyorlar, yetiştiremedik,bizim beceriksizliğimiz demek yerine...Zaten resmi yazıda belirtmişsin sınavı geçse dahi yanlış beyanda bulunanlara belge verilmeyeceği...

4. Ersin K

Ersin K TÜİSAG Üyesi

9:35 yükseltme başvuru

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. ersoy önal

ersoy önal TÜİSAG Üyesi

ya arkadaşlar neden stres yapıyosunuz ki.ne zaman açılırsa o zaman gireriz.açılırsa gireriz ,açılmazsa da yapacak bişey yok.bı çözüm bulunur elbet.bence pazartesi ye ertelenir bu iş:))))

F2828 bu yazıya teşekkür etti.
  6. Merturk

Merturk TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar ben kayıt oldum da terslik bende mi anlamadım. Grup 2 - C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı aktifti bende.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. nasibal35

nasibal35 TÜİSAG Üyesi

Panik yapmayın lütfen. Evet haklısınız. Bu olay normal değil. Çünkü bakanlık çalışanları çookkk yetenekli ve hepsi görevlerinde uzman! Dolayısıyle ortaya bu tablo çıkıyor. Benim merakım ne kadar sürecek:)
    Neden 29 kasım cuma? yeteneğini biliyorsun. Neden yapabileceğin bir tarih değil.? Gerçekten trajikomik bir şekilde izliyorum...

8. duygutoprak

duygutoprak TÜİSAG Üyesi

diyecek hiç bişey kalmıyo bizden mevzuat ezberleyip başarı bekleyen Bakanlık bi başvuruyu başaramadı......

9. Hilal Aydın

Hilal Aydın TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bakanlığa gittim sistemin öğleden sonra açılacağını söylediler .bilginize

nigarcinar, glay, F2828 ve 3 kişi daha buna teşekkür etti.
  10. Hilal Aydın

Hilal Aydın TÜİSAG Üyesi

0312 296 60 00 dan önce 2 sonra 1 sonra 4 tuşlayarakda bilgi alabilirsiniz. isgm genel müdürlük-yetkilendirme-sınavlar --

F2828 bu yazıya teşekkür etti.
  11. duygutoprak

duygutoprak TÜİSAG Üyesi

ya bu bakanlıkda zaman kavramı tam oluşmamış yada bende 29 diye bi tarih verdiğinde bu 24.00 dan sonra başlıyo o zaman deki 29 öğlen 14:30 dan sonra vb.. neden bu kadar zor anlamıyorum.. Millet gider uzaya biz hala.........

12. EFE38

EFE38 TÜİSAG Üyesi

ben de karşılaştım ne yapıcaz

13. EFE38

EFE38 TÜİSAG Üyesi

Merhaba sınav harcını yatırdım. Internetten başvuru yaptığımda aşağıdaki mesajla karşılaştım.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından belirlenen listede bildirilen bilgiler ile giriş yaptığınız bilginiz örtüşmemektedir. Giriş yapabilmeniz için 0 312 215 50 28 begin_of_the_skype_highlighting [​IMG]sınav başvurusu yapmanız mümkün değildir. Sınav başvurusu olmayan adaylar sınava alınmayacaktır.(Not: Sadece Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğünün önceden ön başvurularını aldığı kişiler başvurabilmektedir.)

bu mesajla karşılaşan varmı

Teşekkürler
    Yazının tamamını görmek için tıklayın...

14. Fatih Bozoklar

Fatih Bozoklar TÜİSAG Üyesi

Hele bir Cuma namazı kılınsın. Her işte bir hayır vardır :)

hakan k. ve Arzu Çağlayan bu yazıya teşekkür etti.
  15. duygutoprak

duygutoprak TÜİSAG Üyesi

aramıza hoşgeldin....;)

çiğdem erşahan bu yazıya teşekkür etti.
  16. EFE38

EFE38 TÜİSAG Üyesi

bugün mü gidip sormuştunuz

17. ersin_0041

ersin_0041 TÜİSAG Üyesi

Bende şimdi bakanlığı aradım. öğleden sonra başvurlar yapılacak diyorlar.

18. aparlak

aparlak TÜİSAG Üyesi

insanda çalışma adına motivasyon bırakmıyorlar gerçekten. Deveye sormuşlar neren eğri diye nerem doğru ki demiş. Bizim durumumuz da o şekilde. Yılan hikayesine döndü resmen.

19. eski

eski TÜİSAG Üyesi

ya sırf bu belirsizlikten derste çalışamıyorum nasıl iş bu yaa

20. Merturk

Merturk TÜİSAG Üyesi

gariplik ben de sanırım :) Girdim direkt başvuru yaptım. doğru linklere baktığınıza emin misiniz?

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica