Sınav Başvurusu Yapamıyorum

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında beşnbirk tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. okaliptus

okaliptus TÜİSAG Üyesi

Arkadaşım, birincisi Türkiye'de yaşadığımızı bakanlığın bu konuda sicilinin ne kadar bozuk olduğunu biliyor olman gerekir. İkincisi bir duyuru yayımlayıp "şöyle şöyle bir sorun var, şu kadar zaman içinde çözülecek" demek çok mu zor. O yüzden iliklerimize kadar güvensiziz ve bunun sorumlusu da biz değiliz.

c.g bu yazıya teşekkür etti.
  2. Gülşen ÇETİN

Gülşen ÇETİN Site Moderatörü TÜİSAG Çalışma Birimi

Ben dün kaydımı yaptım bi sorun cıkmadı

3. İBRAHİM AYDIN

İBRAHİM AYDIN TÜİSAG Üyesi

Bu iş kabak tadı verdi artık. Tam bir ciddiyetsizlik..

c.g bu yazıya teşekkür etti.
  4. can başar

can başar TÜİSAG Üyesi

dilekçe artı barkodlu prim günlerim.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. furkany

furkany TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar, lütfen panik yapmayın. bence buraya sınava başvuru yapamayan değil, yapabilen yazı yassın. bu işlemi yapan arkadaşlarımıza zaman tanımamız lazım. biliyorsunuz devletimizin işi başından aşkın. ben kamudaki arkadaşlarımızın çok verimli canhıraş çalıştıklarını düşünüyorum. her işte olduğu gibi üst düzey bürokratların plansız programsız hareket etmeleri, iş yükünü hesaba katmadan bakkal hesabı ile karar almaları nedeni ile olan alt kademedeki uzmanlara olduğu kanaatindeyim. onbinlerce dilekçenin hangi birini kaydetsinler, hangi birinin doğruluğunu kontrol etsinler. zaten kurumlar arasındaki sıfır iletişim sayesinde istenilen yerlerden bilgi de alamamışlardır. bence bu süreci başından beri götüremeyen, işi eline yüzüne bulaştıran, onbinlerce insanı mağdur eden üst düzey bürokratların, emekli olması olmadı pasif göreve geçmeleri o da olmadı, mümkünse hiç bir karar alıcı mekanizmalarda bulunmamaları gerekmektedir. eğer dertleri aldıkları maaş ise ben aynı maaşı almalarını hatta daha da fazlasının verilmesini ve mümkünse bu işlerden el çektirilmesi yönünde, vergilerini veren ve bu insanların maaş almasına vesile olan birisi olarak hakkımı helal ediyorum.

berylim, nigarcinar ve Feyzullah GENÇKAYA bu yazıya teşekkür etti.
  6. can başar

can başar TÜİSAG Üyesi

Askerlik borçlanmaması kabul edilemez diye birşey yok. Sonuçta o da devlet görevi ve prim günlerini yatırdıysanız saymak zorundalar.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

.l. bu yazıya teşekkür etti.
  7. furkany

furkany TÜİSAG Üyesi

C sınıfı uzmanlık için, kursu bitirenler ya da kurs görerek bir üst sınıfa geçecekler için, bir sorun yok. sorun kanunda faydalanarak prim gün sayısına göre bir üst sınıf için, sınava gireceklerde var.

8. Feyzullah GENÇKAYA

Feyzullah GENÇKAYA TÜİSAG Üyesi

yok aynı link halen sistemi açmamışlar.

9. NeşeB

NeşeB TÜİSAG Üyesi

yükseltme sınavı için mi kayıt yaptırdınız?

10. Duygu Cıngır

Duygu Cıngır TÜİSAG Üyesi

Hangi faks numarasına faksladınız? Uyarıda verilen faks numarası sürekli meşgul, teyit için aranmasını istedikleri telefonlar da öyle...

11. can başar

can başar TÜİSAG Üyesi

faks numarası meşgul ama biran boş anını yakaladım yaklaşık 1 saatlik otomatik arama tekrarlarıyla.

Duygu Cıngır bu yazıya teşekkür etti.
  12. erkan güzel

erkan güzel TÜİSAG Üyesi

bugün de açılmayacak anlaşılan, strese girdim ders de çalışamıyorum, nedir bu çektiğimiz çile arkadaş :(

duygutoprak bu yazıya teşekkür etti.
  13. e.akin

e.akin TÜİSAG Üyesi

alt kademe üst kademe farketmiyor kardeş. koskoca bakanlık bir işi beceremiyor. sonuç bu. böyle bir uygulama yapacağız demiş, şu tarihte başvurun demiş. sonuç, tam bir beceriksizlik.

c.g ve utku demo bu yazıya teşekkür etti.
  14. ilker1959

ilker1959 TÜİSAG Üyesi

sonuçlandığında tekrar bilgilendirirseniz kesin bilgi sahibi olacağım, ben sadece duyum bildirdim. İşiniz rast gitsin...

15. nasibal35

nasibal35 TÜİSAG Üyesi

Merak etme arkadaşım. Biz (yükseltme sınavına girenler) 22 kasımdan beri deniyoruz hep aynı ekran. Sadece insanları delirtrtikten sonra arada bir başvuru gününün değiştiği duyurusu yayınlanıyor o kadar...

uzmancan, YAKUP.KARAMAN ve c.g bu yazıya teşekkür etti.
  16. ermanoral

ermanoral TÜİSAG Üyesi

Bu kadar stresten sonra, kalpten rahatsızlanmayan arkadaşların hepsi sınava gerek kalmadan sınıf atlamayı haketmiştir. ??

Emrah ERKEK, cc76 ve c.g bu yazıya teşekkür etti.
  17. Hasan_k

Hasan_k TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar ben de başvuru yapamıyorum bakanlığı arayıp ulasan varmı bu sıkıntı ile ilgili birde konu ile alakalı değil ama bu snavda tüzükten soru gelecekmi?gecen sınav tüzük soruları iptal oldu ama yinede tüzükten soru
    gelebilirmi?

18. nasibal35

nasibal35 TÜİSAG Üyesi

Tüzük(İSG) 6331 ile ilişkilendirildi. Levent Kavlak beyin (İSG derneği başkanı), bakanlık ile görüşmeleri sonucu, sınavda tüzük adı geçmeden içeriği sorulabilir diye açıklaması var. Yani, kısaca tüzüğü de çalışmamız gerekiyor.

19. einstein

einstein TÜİSAG Üyesi

ooofffff of

20. sdn

sdn TÜİSAG Üyesi

ne moral kaldı ne sınava çalışma isteği...sanırım amaçda buydu.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica