Sınav Başvurusu Yapamıyorum

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında beşnbirk tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Ortaklar

Ortaklar TÜİSAG Üyesi

Faks dilekçe örneği var mı, yoksa meramı belirten basit bir dilekçe mi yazılması gerekiyor. Eğer varsa gönderen arkadaşlar paylaşabilir mi?

2. hagoturler

hagoturler TÜİSAG Üyesi

şimdide olmadı

3. alp_d

alp_d TÜİSAG Üyesi

liste meb e iletilmemiş. saat 17:00 telaffuz ediliyor. bende yakından takip ediyorum ama sanırım boşa telaş yapıyoruz başvuru için bir hafta süre var hiç kimse başvuru yapamadığına göre sakin olmakta fayda var...

4. mentorr

mentorr TÜİSAG Üyesi

Bu saat oldu hala bırakın başvuru yapmayı verdikleri telefon numaralarına bile ulaşamadım

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Hasan_k

Hasan_k TÜİSAG Üyesi

tüzükten kesin gelir ya da gelmez diyemiyoruz.Kesin bilgisi olan varsa yazabilirim tüzükle ilgili soru gelirmi?

6. adisg

adisg TÜİSAG Üyesi

MEB İN ŞİMDİ DAHA ÖNEMLİ İŞLERİ VAR, HELE ŞU DERSHANE SORUNUNU BİR ÇÖZSÜN BİZE SIRA ÖYLE GELECEK. GELENE KADAR DA BURADA Kİ ARKADAŞLAR KAFAYI YİYECEK.NASIL BİR BAKANLIK ANLAMADIM GİTTİ, SAAT OLMUŞ 15.00 HALA AYNI HATA...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. aparlak

aparlak TÜİSAG Üyesi

Duyuru yayınlayıp akabinde gereğinin yapılmaması insanlarla dalga geçmek gibi. Meb bu işi çocuk oyuncağına döndürdü.

8. hakan k.

hakan k. TÜİSAG Üyesi

hafta tatili bu güne alındı da bizim mi haberimiz yok. Bu arada çalışmamız gereken tüzük, tüzükler tam olarak hangileri. 1970 lerden 4 adet var bildiğim. İçerikleri sayısal verileri uygulamada, kendileri iptal gibi bir durum herhalde.

9. ilker1959

ilker1959 TÜİSAG Üyesi

Aynen dediğiniz gibi. İşçi sağlığı ve iş güvenliği tüzüğündeki sayısal verileri çalışın.

10. aparlak

aparlak TÜİSAG Üyesi

Sınıf yükseltme için sınav başvurusu 16.06 itibariyle hala yapılamıyor.

11. geophy07

geophy07 TÜİSAG Üyesi

16:07 hala yok bugün de bitti umutlarımız moral sıfır pazartesine izin alcam onu bile yapamıyorum harbi komedi :)

12. ersoy önal

ersoy önal TÜİSAG Üyesi

BAKANLIKLA ŞİMDİ GÖRÜŞTÜM.SINAVA GİRİCEKLER LİSTESİ DAHA YENİ YOLLANMIŞ.MEB SİSTEME GİRDİĞİ ZAMAN BİZLERDE BAŞVURU YAPABİLİCEKMİŞİZ.(SINIF YÜKSELTME)

isg barış ve alp_d bu yazıya teşekkür etti.
  13. VEYSELCETIN

VEYSELCETIN TÜİSAG Üyesi

Bu nasıl iş anlamadım.Ufak bir programla çözülebilecek bir iş bu kadar karıştırılabilirdi.
    Emeği geçenlere teşekkür ederim.

14. GökayAydogan

GökayAydogan TÜİSAG Üyesi

Bende sorunun çözümlenmesini bekliyorum..
    Bu nasıl iştir yaa...

15. Vahip

Vahip TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar sınav ücretini mesai bittikten sonra internet bankacılığı yada bankamatikten yatırsak online olarak sistem müsade eder mi sizce ? Sonra pazartesiye kalmayalım..

16. dogancengiz35

dogancengiz35 TÜİSAG Üyesi

saat 16:30 hala aynı :)

17. bbaşar

bbaşar TÜİSAG Üyesi

21 Aralık 2013 tarihinde yapılacak olan iş güvenliği uzmanlığı sınavı için bütün adayların Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına müracaat süresi 12.11.2013 tarihinde sona ermiş olup prim ödeme gün sayısına göre sınava girecek adaylar sınav başvurularını 29 Kasım 2013 tarihinden itibaren Milli Eğitim Bakanlığı web sayfasından yapabileceklerdir. Bu kapsamda olan adaylar başvuru yapmaya çalıştıklarında bilgilerinin örtüşmediği hatasını alacaklardır.
    Arkadaşlar, prim güm sayısına göre sınava girecek adaylar, ayın 29 undan itibaren başvuracak diyor.

18. curban

curban TÜİSAG Üyesi

Yine aynı uyarı! Sabırla bekliyoruz. Ne bir açıklama ne bir şey.

19. conquerror66

conquerror66 TÜİSAG Üyesi

bende bu dediğiniz yazı hiç çıkmadı sisteme her zaman girebildim. sadece Talep edilen grup yanlış. C grubu görünüyor.
    ptesi bakalım artık :). Ne de olsa bakanlık yoğun MEB yoğun biz yoğun

20. Emrah ERKEK

Emrah ERKEK TÜİSAG Üyesi

Tüzük'e atıf yapmadan soru sormaları sorunun dayanaksız kalmasına ve muhtemelen ilgili soruların iptaline sebep olacaktır. Kaldı ki iptal edilecek olan 4 tüzük yerine "Yönetmelikler" çıktı. Maden ve Taş Ocakları İşletmelerinde ve Tünel Yapımında Alınacak İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Önlemlerine İlişkin Tüzüğü yerine Maden İşyerlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetmeliği ... gibi iptali söz konusu olan diğer tüzükler yerine mevcut yönetmeliklerdeki sayısal değerlerde benim gördüğüm kadarıyla bir değişme yok. Sadece tanımlarda bazı değişiklikler var.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica