Sınav Başvurusu Yapamıyorum

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında beşnbirk tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. selimmuratilgaz

selimmuratilgaz TÜİSAG Üyesi

yayınladıkları duyuruda toplam prim gününü kabul ederiz demişlerdi alo 170 de aynı bilgiyi vermişti. şimdi gözüken o ki askerlik borçlanması ve fazla yatan primleri saymamışlar

2. metin73

metin73 TÜİSAG Üyesi

Focus eğitim var netten araştırırsanız bulursunuz Anadolu yakasında 2-3 tane yer gördüm bunların hem yeri hem de eğitimi çok iyi. Ama özellikle nida kuledeki yerlerini öneririm :) Orası first klasss...
    İnternete koymamışlar ama telefonla arayınca kayıt alıyorlar.

3. VEYSELCETIN

VEYSELCETIN TÜİSAG Üyesi

Merhaba Onur bey,
    Prim gün sayısı ile ilgili kriteri sağlamıyorsanız gerekli düzeltmenin yapılması için pazartesi günü Bakanlığı aramanızı tavsiye ederim.Zira A sınavını kazanmış olsanız bile sınavınız iptal olur.
    Saygılarımla
    Veysel

4. suatidik

suatidik TÜİSAG Üyesi

maalesef hocam bende giremiyorum... gördüğüm kadarıylada kise giremiyor....

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Öyküm

Öyküm TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar, sisteme ben de giremiyorum hala aynı hatayı veriyor. 170'den aldığım cevap da sgk ile ilgili bir problem olmuşsa bu yüzdendir düzelecektir şeklinde oldu ancak prim gün sayısı konusunda sıkıntım yok ve neden bu problem olmuş durumda anlamış değilim. benzer sıkıntıları olan arkadaşlar da 170i arayıp bu konuda hızlı çözüm sağlanması konusunda destek isteyebilirlerse belki daha hızlı bir dönüş alabiliriz.

6. VEYSELCETIN

VEYSELCETIN TÜİSAG Üyesi

İyi akşamlar Öyküm hanım,
    Ben de 170'i aradım. İlerleyen saatlerde tekrar denememi söylediler.
    Saygılarımla
    Veysel

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Öyküm

Öyküm TÜİSAG Üyesi

Veysel bey ; size de iyi akşamlar
    Aynı şeyi bana da söylediler ancak sgk güncellemesinin bu kadar kısa sürede yapılabileceği inancında değilim ne yazık ki; malum haftasonu tatiliyle denk geldi. nasıl bir sorun var anlamış değilim çünkü dilekçe ile başvuru yaparken hizmet dökümlerini de vermiştim ve prim gün sayımda herhangi bir sorun yoktu. şuanda da sgkdan kontrol ediyorum yine sorun görünmüyor. yani sundukları gerekçe açıkçası çok saçma. size de aynı sorundan bahsettiler mi bilemiyorum; umarım dedikleri gibi çözülür bu sorun.

8. Agacsakal

Agacsakal TÜİSAG Üyesi

Kaçıncı kat ineyimde bakayım Kozyatağındakinden bahsediyorsun sanırım ...

9. hakan k.

hakan k. TÜİSAG Üyesi

ben girmeye çalışıyorum nüfus bilgileri sistemine bağlanılamıyor sonra tekrar deneyin diyor.

YAKUP.KARAMAN bu yazıya teşekkür etti.
  10. Enes Öğütcü

Enes Öğütcü TÜİSAG Üyesi

Bakanlıktan yükselme ile ilgili yapılan açıklama aynen şu şekildeydi:

'Prim ödemelerinin (SGK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı) hangi ad altında ve hangi zaman diliminde ödendiğine bakılmaksızın sadece prim ödeme gün sayıları dikkate alınacaktır.'

şimdi kalkıpta askerlik borçlanmasını saymıyoruz diyememeliler diye düşünüyorum.

volkankim bu yazıya teşekkür etti.
  11. YAKUP.KARAMAN

YAKUP.KARAMAN TÜİSAG Üyesi

çok şükür akşama kadar denedikten sonra başvuruyu yapabildim sınavı kazanmış gibi oldum:)

12. YAKUP.KARAMAN

kardeş sürekli dene kayıt yapıyor

hakan k. bu yazıya teşekkür etti.
  13. uzman-81

uzman-81 TÜİSAG Üyesi

yasadan faydalanıp b sınavına girmek için ben şimdi kayıt yaptım arkadaşlar, onaylandı. bilginize...

14. VEYSELCETIN

VEYSELCETIN TÜİSAG Üyesi

Öykü hanım,
    Aynı şekilde benimde prim gün sayısıyla ilgili problemim yok.Aynı işyerinden olmak üzere 5700 prim günüm var.Başvuruyu tamamlayamamak can sıkıyor.İnşallah kısa sürede düzelir de herkes rahatlar.
    Malum, ders çalışmamız gerekirken neler ile meşgul oluyoruz.
    Saygılarımla
    Veysel

15. HATİCE ÜNÜVAR

HATİCE ÜNÜVAR TÜİSAG Üyesi

yakup bey askerlik borçlanması varmıydı. ben doğum borçlanması yapmıştım. hata veriyor.

YAKUP.KARAMAN bu yazıya teşekkür etti.
  16. YAKUP.KARAMAN

ewet vardı askerlik borclanması

17. Enes Öğütcü

Enes Öğütcü TÜİSAG Üyesi

Şimdi biraz rahatladım. Ama hala başvuruyu tamamlayabilmiş değilim.

18. YAKUP.KARAMAN

çıkardıkları 2 ağustos torba yasasında askerlik lafı iki yerde geçiyor onlarda borçlanmadan bahsetmiyor eğer saymıyoruz derlerse mahkemelik oluruz

19. NUROL

NUROL TÜİSAG Üyesi

Çok şükür işlem tamam.Şimdi sistem rahat.Herkese hayırlı olsun...

20. zivocan

zivocan TÜİSAG Üyesi

hocam ben b ye yükseltme yapmadan önce doğum borçlanmasını sormak için 170 i aradım ve doğum borçlanmasını kabul edeceklerini bir sıkıntı olmayacağını söylediler arkasından dilekçemi gönderip başvuru yaptım ben hala da sıkıntı olmayacağını düşünüyorum bu akşam çıkan karışılık ise tamamen bakanlığın karışıklığından olduğu söylendi. çünkü gene 170 i arayıp yanlışlıkla a sınıfı yazmışlar:( bunu düzeltmem için sık sık deneyin bakanlıktan düzeltme gelecektir dendi. Herkes için hayırlısı iyi akşamlar.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica