Sınav Başvurusu Yapamıyorum

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında beşnbirk tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. halime

halime TÜİSAG Üyesi

off off bişiyde düzgün yapılsa yaa. Bu doğum borçlanmaları tam bir muamma oldu

zivocan bu yazıya teşekkür etti.
  2. Shun

Shun TÜİSAG Üyesi

Benim kaydım da A sınıfı görünüyor.. ama benim 1600 prim günüm var. kayıt yaparsam geçersiz olur.Talep Edilen Grup: A sınavı ve kapalı. 170 i arasak boş ordakilerde bilmiyor. bakanlığı arasak ulaşmak mesele nasıl edecem..?

3. zivocan

zivocan TÜİSAG Üyesi

hocam aynı sıkıntı ile karşı karşıyayız. ben de 170 i aradım sistemde bakanlığın güncellemeleri olduğundan ve sistemin hatasının bu yüzden olduğu ileriki günlerde düzeleceğini sık sık başvuru için denemem gerektiği söylendi. ne kadar sağlıklı ve 6 aralığa kadar düzelir mi ona da güven olmuyor:(

4. snakedoc

snakedoc TÜİSAG Üyesi

A@shun
    ynı durum bende de var.B için 1507 günle dilekçe verdim,sınav A görünüyor.Dilekçenin bir kopyası bendede var,herhangi bir hatam yok.ama bir daha vakit var,bir düzeltme dikeçesi faxlamak gerekecek sanırım.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Shun

Shun TÜİSAG Üyesi

mecbur p.tesiyi bekleyecez

6. caner yavuz

caner yavuz TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar ağustos sınavından kaldım. bu sınava ücret yatırmamız gerekiyor mu? ziraat ve vakıfbank atm den para yatırmayı denedim ama tc numara sistemde kayıtlı değil sorgu hatası diyor. yorumunuz nedir?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. zeynel1971

zeynel1971 TÜİSAG Üyesi

siz parayı yatırmamışmıydınız?

8. OHSISGUZ

OHSISGUZ TÜİSAG Üyesi

başvuramıyorum.!!!

9. military55

military55 TÜİSAG Üyesi

Saat 18.10 gibi problemsiz bir şekilde yaptık çok şükür kaydımızı, tüm meslektaşlarıma kolaylıklar dilerim...

10. kalsit

kalsit TÜİSAG Üyesi

bende askerlik borçlanması vardı, 3000 gün gözüken sgk'dan aldığım resmi evrakla dilekçe göndermiştim, saat 6 da kaydımı yaptım A sınavı için, bilgilerinize.

.l. bu yazıya teşekkür etti.
  11. .l.

.l. TÜİSAG Üyesi

Bence açığa çıkma senin başvuruda iptal olmasın:)) Bu karışıklıkta:)
    Askerlik borçlanması olanları sona bırakmış olabilirler mi acaba?

12. Öyküm

Öyküm TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar sadece askerlik ya da doğum borçlanmaları olanlar değil; prim gün sayısını etkileyecek herhangi bir sorun olmayanlar da şu an aynı sıkıntıyı yaşıyor. sisteme gün içinde sürekli olarak giriş yapmama rağmen bir sonuç alamıyorum. nasıl bir sisteme göre bu düzenlemeyi yaptılar bilmiyorum ama aynı gün birlikte dilekçe teslimi yaptığım arkadaşım sisteme kayıt yapabilmişken ben sorun yaşıyorum. umarım mantıklı bir açıklamaları olur ve sorunu kısa sürede çözerler.

13. sdn

sdn TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar başvuru sayfasına fotoğrafım var,yeniden mi eklemeliyim .ne yapmalıyım

14. İsmail Erdoğan

İsmail Erdoğan TÜİSAG Üyesi

ESKİSİ ÇOK ESKİ DEĞİLSE KALABİLİR, YENİSİ VARSA ONU EKLE...YENİSİNİ EKLERKEN ESKİSİ GİDECEK ZATEN.

15. NUROL

NUROL TÜİSAG Üyesi

benim de resmim vardı.tamamdır.eklemeye gerek yok

16. sdn

sdn TÜİSAG Üyesi

evet yeni resim ,ben aynıs

evet yeni resim ,ben aynısını yeniden yüklesem mi diye düşünmüştüm..çok teşekkürler.

17. yasin çetin

yasin çetin TÜİSAG Üyesi

ya başvuramıyorum hala :( 170' i arıyoruz sistem halen tam güncellenmedi, eksikler var tekrar deneyin diyorlar... bakanlığın hatası yüzünden sınava giremezsem dava açacam yaa bu ne saçma bir iş

18. ibrahim kolak

ibrahim kolak TÜİSAG Üyesi

gece 3 buçuk . kalkatım tekrar denedim . yoooook olmadı.

19. cbicerer

cbicerer TÜİSAG Üyesi

çok sükür halettim grup3-b sınıfı iş güvenliği uzmanlığı

20. Emrah ERKEK

Emrah ERKEK TÜİSAG Üyesi

aynı hata mesajı bende de var. 1468 ödenmiş prim günü ile beraber şirket onaylı 33 günlük SGK'lı heap fişi çıkartıp 1500'e tamamlamıştım. ben de giriş yapamıyorum.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica