Sınav Başvurusu Yapamıyorum

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında beşnbirk tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. kartal610

kartal610 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar ben hala giremiyorum.. sistemin yoğunluğundamı yoksa bizim evraklar kabul edilemedimi(gerçi ben b ye başvurdum prim gün sayım 2700) .. yada parça parça mi giriyorlar verileri?

2. okhan

okhan TÜİSAG Üyesi

Parça parça girildiğini umuyorum. Ara ara giriş yapmayı deniyorum sisteme, gerisine Pazartesi bakacağız galiba

3. Bilgin Duyar

Bilgin Duyar TÜİSAG Üyesi

dün bende kaydımı yapamadım bugün kaydı yaptım ve başvuru belgesinin çıktısını aldım.

4. metin73

metin73 TÜİSAG Üyesi

A sınıfı yükselme sınavı için henüz sınıf açmamışlar başvuru sayısı yeterse açacağız dediler. Evet kozyatağında, 16. katta, ben açıkçası manzarasına hasta oldum. eğitimi zirvede almıştım orayla kıyaslayınca saray gibi göründü gözüme :)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. golasaliyim

golasaliyim TÜİSAG Üyesi

dikkate almayıp da ne yapacağız keşke onu da açıklasalarmış

6. sihirbaz

sihirbaz TÜİSAG Üyesi

Böyle bir iş olmaz arkadaş. İki resmi kurum birbirini yalanlıyor. Bu kadar malın arasında insanın c sınıfına bile devam edesi gelmiyor. Bırak B'ye başvuru yapmayı. Hangi hakla kendi ihmalkarlıklarını bana yükleyebilirler. 1739 gün ile B'ye başvurdum. Savunma olarak neyi gösterecekler. Hafta içi görecez artık.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. snakedoc

snakedoc TÜİSAG Üyesi

bence bu işin kesin çözümü ve olması gerekeni, gireceği sınav kısmındaki kısıtlamayı kaldırıp,insanların seçim yapmasına izin vermek.herkes B veya A olarak gireceği sınavı seçip sorumluluğunu kendi alacak.ya da bu seçimin yapılamaması acaba sistem arızası mı, anlayamadım ki...

8. Yahyas

Yahyas TÜİSAG Üyesi

ben bugün saat 10 da A sınavına başvuruyu yaptım,çıktısınıda aldım,bir problem çıkmadı

9. Yahyas

Yahyas TÜİSAG Üyesi

ben bugün A ya başvuru yaptım,sorun çıkmadı.prim günüm 3670.

10. Mehmet AYDIN

Mehmet AYDIN TÜİSAG Üyesi

en sonunda başvuruyu yapabildim

11. güven genel

güven genel TÜİSAG Üyesi

hala başvuru yapamayan var mı?? ben hala aynı sinir bozucu mesajla karşılaşıyorum.

12. emrahakb

emrahakb TÜİSAG Üyesi

askerlik borçlanması yapıp başvuru yapabilen var mı

cetinzeytin07 ve YAKUP.KARAMAN bu yazıya teşekkür etti.
  13. okhan

okhan TÜİSAG Üyesi

Bende hala uğraşıyorum dostum, yalnız değilsin :(

14. Alpertunga

Alpertunga TÜİSAG Üyesi

Başvuruyu yapamıyorum , o mesaj dan gına geldi

15. YAKUP.KARAMAN

YAKUP.KARAMAN TÜİSAG Üyesi

başvuru yaptım askerlik borçlanması vardı

cetinzeytin07 bu yazıya teşekkür etti.
  16. Ali S. UTKU

Ali S. UTKU TÜİSAG Üyesi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından belirlenen listede bildirilen bilgiler ile giriş yaptığınız bilginiz örtüşmemektedir. Başvuru yapabilmeniz için Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğüne ön başvuru yapmış olmanız gerekmektedir. Başvuru yaptığınız halde giriş yapamıyorsanız, giriş yapabilmeniz için 0 312 215 50 28 begin_of_the_skype_highlighting 0 312 215 50 28 end_of_the_skype_highlighting numaralı faksa düzeltme taleplerine ilişkin dilekçelerinizi (Evrak asılları posta yolu ile İş Sağlığı ve Güvenliği G.M. iletiniz) gönderebilirsiniz. Ayrıca 0312 296 64 82 - 296 64 74 - 296 64 68 nolu telefonlardan yollamış olduğunuz faksları teyit ettirmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde sınav başvurusu yapmanız mümkün değildir. sınav başvurusu olmayan adaylar sınava alınmayacaktır.(Not: Sadece Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğünün önceden ön başvurularını aldığı kişiler başvurabilmektedir.)
    bana da bu yazı geldi hiç değilse: "parayı da yatırdın ohhh bağış için teşekkür ederiz" yazsalardı.
    Örtüşmüyor ne demek . "Yükseltme sınav talebiniz Kabul edilmedi" falan de be arkadaş...

17. yasin çetin

yasin çetin TÜİSAG Üyesi

maalesef ben de sizle aynı kaderi paylasıyorum

18. Ali S. UTKU

Ali S. UTKU TÜİSAG Üyesi

Özür dilerim bir kaç tane gönderdim

19. yasin çetin

yasin çetin TÜİSAG Üyesi

önemli degil... kadersizler diye bir grup kuralım bence sınava basvuramayanlar olarak :(

muharrem şahin, emrahakb ve Ali S. UTKU bu yazıya teşekkür etti.
  20. Ali S. UTKU

Ali S. UTKU TÜİSAG Üyesi

benim 12 kasım tam 1500 üncü günümdü. işverenimden "hala bizde calışmaktadır"dilekçesi ile birlikte vermiştim. o yüzden de basvurmak için tam 12 kasımı beklemiştim. acaba 12 kasım günü mesai bitiminden sonra başvurmadığım için yani 1500 üncü günüm bitmediği için saat farkıyla mı kabul etmediler. Valla kadersizler gurubunun başkanlıgına adaylığım olur basvuramaz isem..

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica