Sınav Başvurusu Yapamıyorum

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında beşnbirk tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

  1. ibrahim kolak

    ibrahim kolak TÜİSAG Üyesi    ewt katılıyorum. çözüm olmazsada bunu gerekirse ankaraya gidip ilgili mercilere iletelim. gerekirse medya da da bu konunun gündeme gelmesini sağlayıp rezaleti gözler önüne serelim. derim
    sewer zaten haberciler böyle mevzuları...     
  2. okhan

    okhan TÜİSAG Üyesi    Bi sakin olalım bence, yarın akşama kalmaz bütün problemler çözülür. Başka yolu da yok zaten, ne yapacaklar? Bu kadar insanı sınava sokmayacaklar ya da yanlış sınava mı sokacaklar?     
  3. Öyküm

    Öyküm TÜİSAG Üyesi

    başvuru yapamayanlar lütfen yarın bakanlığı aradıktan sonra aldıkları cevabı burada paylaşsınlar. ne yazık ki sorun hala devam ediyor ve ne gibi cevaplar verecekler en azından buradan takip etme şansımız olur.

     
  4. golasaliyim

    golasaliyim TÜİSAG Üyesi

    ben de hala başvuramadım    TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !     
  5. n_handan

    n_handan TÜİSAG Üyesi

    arkadaşlar ben bişeyi merak ediyorum acaba ayda 30 iş gününün den fazla sgk sı yatan ve sınava başvuran arkadaşlardan kabul edilen oldu mu yani sınav girişini yapabilen var mı?

     
    muharrem şahin bu yazıya teşekkür etti.
  6. selimmuratilgaz

    selimmuratilgaz TÜİSAG Üyesi

    aynen 30 günden fazla prim yatan ve başvurusu kabul edilen var mı arkadaşlar? ben hala sisteme giremedim    TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !     
    muharrem şahin bu yazıya teşekkür etti.
  7. aliyanik

    aliyanik TÜİSAG Üyesi

    Milli Eğitim Bakanlığı web sayfasından sınav başvurusu yapacak adayların karşısına çıkan ve aşağıda belirtilen uyarının hiçbir geçerliliği bulunmadığından adayların bu uyarıyı dikkate almamaları gerekmektedir. Uyarı doğrultusunda yapılan işlemler de dikkate alınmamaktadır.


    (Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından belirlenen listede bildirilen bilgiler ile giriş yaptığınız bilginiz örtüşmemektedir. Başvuru yapabilmeniz için Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğüne ön başvuru yapmış olmanız gerekmektedir. Başvuru yaptığınız halde giriş yapamıyorsanız, giriş yapabilmeniz için 0 312 215 50 28 numaralı faksa düzeltme taleplerine ilişkin dilekçelerinizi (Evrak asılları posta yolu ile İş Sağlığı ve Güvenliği G.M. iletiniz) gönderebilirsiniz. Ayrıca 0312 296 64 82 - 296 64 74 - 296 64 68 nolu telefonlardan yollamış olduğunuz faksları teyit ettirmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde sınav başvurusu yapmanız mümkün değildir. sınav başvurusu olmayan adaylar sınava alınmayacaktır.(Not: Sadece Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğünün önceden ön başvurularını aldığı kişiler başvurabilmektedir.)

     
  8. Öyküm

    Öyküm TÜİSAG Üyesi

    bugün bu soruyu 170i aradığımda bana da sordular. son 4 aydır ayda 30 günden daha fazla prim günüm vardı ve hala giriş yapamıyorum. bununla birlikte bunları çıkarsalar dahi prim gün sayım yeterli geliyor. acaba bu bir sorun teşkil ediyor mu bilemiyorum. benzer sorunu olan arkadaşlar varsa paylaşabilirlerse sevinirim.

     
    muharrem şahin bu yazıya teşekkür etti.
  9. aliyanik

    aliyanik TÜİSAG Üyesi

    Bakanlıktan yeni yapılan duyuru !!!!

     
  10. aliyanik

    aliyanik TÜİSAG Üyesi

    Benim 3056 gün yatan SGK primim, ayrıca 482 gün yatan Bağkur primim var. Bende bu yatan prim gün sayılarına istinaden A sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sınavı için başvuruda bulundum.
    Fakat toplam 988 gün mükerrer yatan prim gün sayım (aynı ay içerisinde iki ayrı firmada tam gün çalışmış olarak gözüken) olduğu için B sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sınavına giriş hakkı vermişler sanırım.

     
  11. yusuf çoban

    yusuf çoban TÜİSAG Üyesi

    bende de aynı sıkıntı var ama bakanlık duyuruda sadece prim gün sayısı dikkate alınıacak diye başvurdum ben ne bileyim böyle olacağını eğer bizim gibiler sınava giremeycekse daha ne diye paramızı alıyosun ey çsgb ve isggm?

     
  12. gulsah121

    gulsah121 TÜİSAG Üyesi

    arkadaşlar benim fotoğraf boyutum çok büyük olduğu için başvuru yapamıyorum. fotoğrafı paint istenilen boyutta küçültmeye çalıştım ama resim görünmez hal aldı ne yapmam gerekli acaba?

     
  13. trapezuslu

    trapezuslu TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

    Microsoft office picture manager ile açın. Resimleri düzenleyi seçin, oradan sıkıştır komutundan e-posta iletilerini seçin. Yaklaşık 10 kat küçülecektir. bu sorunu çözmezse başvuru klavuzunda yazan piksel ölçülerine göre resmi ayarlayın çözecektir.

     
  14. volkankim

    volkankim TÜİSAG Üyesi

    alakası yok yönetmelikte hangi zaman diliminde olduğuna bakılmaksızın 3000 prim gününü geçenler aya girebilir diyor. ibaresi var.hem primi b ye yetenlere de a çıkmış tamamen sistem hatası

     
  15. volkankim

    volkankim TÜİSAG Üyesi

    benim kabul oldu.sistemle ilgili bir sorun var sanırım.

     
  16. n_handan

    n_handan TÜİSAG Üyesi

    volkankim prim gününüz ne kadar dı acaba ?fazladan yatan primleri hesapladıgınızdamı sınırı geçiyordunuz yoksa zaten gün sayınız yetıyormuydu

     
  17. isgici

    isgici TÜİSAG Üyesi

    Arkadaşlar sınava nerede gireceğimizi nasıl öğreneceğiz? Yine aynı sistememe mi girmemiz gerekiyor?
    Ayrıca ben başvuru yaparken C sınıfına başvururkenki fotoğrafımı gördüm ancak son 6 aylık fotoğraf dediği için onu değiştirdim. Yeni fotomu koydum siz nasıl yaptınız? Eski fotoğraflarla başvuru yapanlar iptal edilecek sanırım.(Son 6 aylık fotoğraf diyor çünkü)

     
  18. trapezuslu

    trapezuslu TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

    Bu kadarına takılacaklarını sanmıyorum. Size benziyorsa sorun olmaz.

     
  19. Ahmet TURHAN

    Ahmet TURHAN TÜİSAG Üyesi

    Ben 18 Ağustos Sınavındaki fotoğrafla başvurdum, sorun olacağını zannetmiyorum

     
  20. Emrah ERKEK

    Emrah ERKEK TÜİSAG Üyesi

    1500 veya 3000 günü doldurdukları halde bazı prim günleri henüz SGK'ya taahhuk ettirilmediği için eksik kalan günleri için SGK'lı hesap fişi ile başvuran var mı arkadaşlar; varsa sisteme giriş yapabildiler mi?

     
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica