Sınav Başvurusu Yapamıyorum

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında beşnbirk tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Agacsakal

Agacsakal TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar ASKERLİK BORÇLANMASI ile halen kayıt yapamamaktayım. 170 ve 147 den ayrı ayrı kayıt açtırarak hatanın giderilmesi konusunda talepte bulundum. Eğer cumaya kadar bu iş bu şekilde çözülemeyecekse el altında kayıtlı iki bildirimin olması faydalıdır diye düşünmeden edemiyorum.

ASKERLİK VEYA DOĞUM BORÇLANMASI İLE KAYIT YAPTIRAN VAR DİYE ANLIYORUM YUKARIDA YAZILANLARDAN....

2. Shun

Shun TÜİSAG Üyesi

grup problemi olan kişilerin bakanlıkta tarafından değişiklik yapılacak deniliyor. ama bakanlığa ulaşmak mümkün değil. Ben B sınıfına başvurdum A sınıfı grubu sınav görünüyor. bi türlü düzeltiremedim...

3. sapropel

sapropel TÜİSAG Üyesi

benim 24 yıllık memuriyetim var. bu günlerin içinde askerlik borçlanması da bulunmakta. a ya kabul demişler

4. doganc34

doganc34 TÜİSAG Üyesi

fakat tülay hanım süre götilmeksizin prim gün sayısı deniyordu başvuru şartlarında, hizmet dökümünde 2400 prim gün gözüküyor haliyle bende harcımı yatırdım başvuru yapmayı bekliyorum, benim durumumda olup başvurusunu tamalayan arkadaş yok mu ?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. snakedoc

snakedoc TÜİSAG Üyesi

aynı durumdayım,telefonları açan yok.faz denemedim ama o da büyük ihtimal meşgül çalacak.

6. neslihan öztürk

neslihan öztürk TÜİSAG Üyesi

Sizinle aynı durumdayız sanırım bakalığı arıyoruz ancak ulaşmak pek mümkün değil.şuan için beklemedeyiz

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. selimmuratilgaz

selimmuratilgaz TÜİSAG Üyesi

Tülay hanım; Prim ödemelerinin (SGK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı) hangi ad altında ve hangi zaman diliminde ödendiğine bakılmaksızın sadece prim ödeme gün sayıları dikkate alınacaktır denilmekte
    eğer bundan ayda sadece 30 gün kabul edilir fikrini çıkarıyorsanız siz haklısınız, aynı zaman diliminde yatan primler ve askerlik borçlanması sayılmamalıdır.

8. seçkin yurt

seçkin yurt TÜİSAG Üyesi

Bugün sınav kaydı yaptırabilen var mı arkadaşlar?

9. binnure

binnure TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar;
    Grup kodu farklı görünenler için Asınıfı için başvuru yapmıştım.Bsınıfı görünüyor.Az önce bakanlıkla görüştüm sınava girmeyin dendi :) Hakkımı elimden alamazsınız dedim.O zaman evraklarınızla gelip tekrar müracat edin.İnceleme yapılmasını isteyin diye söylendi.Bu akşam Ankara yolcusuyum.Sistem hatası falan değil anlaşılan.Büyük ihtimalle oraya giden evrakları karıştırdılar.

10. Öyküm

Öyküm TÜİSAG Üyesi

siz elden mi teslim etmiştiniz; kargoyla mı göndermiştiniz evraklarınızı ?

11. seçkin yurt

seçkin yurt TÜİSAG Üyesi

yetkilendirme dairesiyle mi görüştünüz?

12. Öyküm

Öyküm TÜİSAG Üyesi

bir de hangi numaradan aradığınızı paylaşabilir misiniz? sabahtan beri arıyorum ama hiçbir yetkili merciiye ulaşamıyorum.

13. seçkin yurt

seçkin yurt TÜİSAG Üyesi

ben sabahtan beri 147 (MEB iletişim merkezi) ve 170'i aradım. bi sonuç alamadım, laf geveleyip duruyorlar. çasgem ve isgüm'ün internet sitelerindeki numaralarını aradım, onlar da cevap vermiyor.

14. binnure

binnure TÜİSAG Üyesi

kargo ile göndermiştim

15. seçkin yurt

seçkin yurt TÜİSAG Üyesi

böyle bir kepazelik, işbilmezlik olmaz. insanların emekleriyle dalga geçmek bu. iki satır açıklama da yazmıyorlar.

arwen bu yazıya teşekkür etti.
  16. binnure

binnure TÜİSAG Üyesi

0 312 215 50 21

Öyküm bu yazıya teşekkür etti.
  17. Alpertunga

Alpertunga TÜİSAG Üyesi

0 312 215 50 21 bu numarayı aradım. bir bayan çıktı telefona, daha hala sisteme girilmeyen isimler var dedi, ara ara girin açılır dedi ! ne bileyim inanmak istiyorum ama

18. volkankim

volkankim TÜİSAG Üyesi

hayır olabiliyor size bilmeyen birisi söylemiştir hangi zana diliminde yatırldığına bakılmaksızın diyor

19. volkankim

volkankim TÜİSAG Üyesi

aynen öyle 30 günden fazla yatmış olsa dahi girebilirsiniz

20. volkankim

volkankim TÜİSAG Üyesi

sonuçta birkaç yerde sorumlu olmakta bir tecrübe lpg sorumlu müdürlüğü gibi

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica