Sınav Başvurusu Yapamıyorum

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında beşnbirk tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. First Safety

First Safety TÜİSAG Üyesi

günde 30 kere aynı siteye girmekten gına geldi. Hala örtüşmemektedir mesajını alıyorum, artık sınava girmekten umudumu kestim de Şubat'ta girebilecek miyim hata nerede onu öğrenebilsem bari :(

öznurömer bu yazıya teşekkür etti.
  2. Meltem Yıldırım

Meltem Yıldırım TÜİSAG Üyesi

sınav ücretini bugün yatırdım Halk Bankasından. Bu arada Fatih Bey sağ olun siz demeseydiniz yatıramıyordum az daha. Ziraat ve Vakıflar almamıştı ücreti çünkü. A sınıfı içinde başvuru yaptım sorun yaşamadan. Herkese sınavda başarılar.

3. oceanusufuk

oceanusufuk TÜİSAG Üyesi

yasin sigortayla ilgili sıkıntım yokken . sanırım seninde öyle takip ettiğim kadarıyla (zaten bu forumu takip etmekten ders çalışamadık ) yarım saat önce ilk kez giriş yaptım 29 undan beri bir ilk :D:D belki alfabetik sırayladır sabret

4. Emrah ERKEK

Emrah ERKEK TÜİSAG Üyesi

Hocam ben de az önce yatırdım parayı, makbuzda aynısı yazıyor başka da seçenek yoktu. Bu olması lazım.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. oceanusufuk

oceanusufuk TÜİSAG Üyesi

günlerdir yazanlar birden kayboldu kendimi çok yanlız hissettim bu başlıkta heralde başvuru yapamayan kalmadı :D:D

6. yamantuna

yamantuna TÜİSAG Üyesi

var varrr

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Alpertunga

Alpertunga TÜİSAG Üyesi

Var evet hala başvuru yapamadım

8. öznurömer

öznurömer TÜİSAG Üyesi

olmazmı temmennimiz biizm de yapabilmemiz başvuruyu. sınava girebilecek bütün arkadaşlara başarılar şimdiden..

9. beratozdemir06

beratozdemir06 TÜİSAG Üyesi

bekliyoruz ufuk bende yapamadım daha eğer alfabetik ise saten geçti bizim sınav işi

10. oceanusufuk

oceanusufuk TÜİSAG Üyesi

sınav başvuru belgemi söyle diplomanın yanına DUVARA asayım artık :D:D girmesemde olur sınava hırs etmiştim ya . alo 170 deki hersefeinde adres soran tc soran zihniyet . 30 kere aramama rağmen her seferinde daha once aramışmıydınız dıyen ( yahu niye kaydediyon ozaman hersefeinde tc yi ) her konuşmamazda sabır edin beyfendi diyen o memurlar :D:D sağolun BUYUKSUNUZ :D

11. Gökhan Çelik

Gökhan Çelik TÜİSAG Üyesi

daha yapmayan çok ta.ben ümidimi kaybettim artık

12. beratozdemir06

kafayı yiyecem yaaa

13. beratozdemir06

arkadaşlar primde sıkıntı mı var acaba benim 1571 di

14. Gökhan Çelik

Gökhan Çelik TÜİSAG Üyesi

örtüşmüyo örtüşmüyo bu ne ya

15. serdar sepici

serdar sepici TÜİSAG Üyesi

şimdi şansımı deniyeyim dedim ve kayıt işlemini yaptım. "grup3 - B sınıfı iş güvenliği uzmanlığı" sınavda gireceği grup olarak gözüküyor. içim rahat değil oldumu acaba ders çalışsak mı. ya bu kadar muallak ta kalmak olmaz ya.

16. serdar sepici

serdar sepici TÜİSAG Üyesi

şimdi şansımı deniyeyim dedim ve kayıt işlemini yaptım. "grup3 - B sınıfı iş güvenliği uzmanlığı" sınavda gireceği grup olarak gözüküyor. içim rahat değil oldumu acaba ders çalışsak mı. ya bu kadar muallak ta kalmak olmaz ya.

17. yasin çetin

yasin çetin TÜİSAG Üyesi

ben de yapamadım ben de:ağlama:

18. yasin çetin

yasin çetin TÜİSAG Üyesi

ben parayı da yatırmadım daha ziraatten yatıyor di mi arkadaslar, basvuru yapamazsak paramız yanmasın bari

19. özkan0163

özkan0163 TÜİSAG Üyesi

bende halen yapamadım örtüşmüyor diyor

20. yasin çetin

yasin çetin TÜİSAG Üyesi

o yazıyı görmekten gına geldi artık zaten... midem bulanıyor meb sitesine girmekten :(

First Safety bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica