Sınav Başvurusu Yapamıyorum

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında beşnbirk tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. wezosso

wezosso TÜİSAG Üyesi

ayda 30 günden fazla prim yatırıp sınav başvurusu yapabilen arkadaş var mı,?

2. Gökhan Çelik

Gökhan Çelik TÜİSAG Üyesi

hala yapılmıyor hayret bişey ya bir açıklama dahi yayınlamıyolar bu kadar saçmalık olur mu ya yarın son gün

3. zivocan

zivocan TÜİSAG Üyesi

kaldırılmadı hocam alo 170 i aradım gene ve gene her zamanki gibi 3 aralıktan önce belki olabilirdi ama ilan yayınlandığından itibaren başvurunuzu meb den yapsanız< da sınavınız borçlanmayla prim günü doldurulduğu için kabul edilmeyecek dediler...

4. VEYSELCETIN

VEYSELCETIN TÜİSAG Üyesi

Merhaba Arkadaşlar,
    Bugün giriş yapabilen var mı?
    Saygılar
    Veysel

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. tuncayozturk

tuncayozturk TÜİSAG Üyesi

ben hala yapamıyorum...

6. First Safety

First Safety TÜİSAG Üyesi

Hayır, 1 haftadır gına geldi, kaç kere Sevim Hn ile konuştum, 170 'i aradım. Sonuç yok. sınava Şubat'ta gireceğim artık, en azından örtüşmeme nedenini öğrenebilseydim :(

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

ali hikmet atay bu yazıya teşekkür etti.
  7. VEYSELCETIN

VEYSELCETIN TÜİSAG Üyesi

Az önce tekrar aradım,listeyi daha göndermemişler,saat 16:30 gibi tekrar deneyin dediler.
    İnsanda ne moral nede motivasyon bıraktılar.

8. tuncayozturk

Ö_Karatay, First Safety ve VEYSELCETIN bu yazıya teşekkür etti.
  9. minaako

minaako TÜİSAG Üyesi

ben böyle bir rezillik göremedim alo 170 deki kişi hangi kanun ve yönetmeliğe istinaden borçlanmaların kabul olmadığını söyleyemedi. torba yasa açık ve net herneşekilde ve nasıl olursa olsun prim güne sahip kişiler sınava girer. kanun çiğnenerek sınava alınmıyoruz arkadaşlar..

zivocan bu yazıya teşekkür etti.
  10. Ö_Karatay

Ö_Karatay TÜİSAG Üyesi

inanılır gibi değil gerçekten. 170 'in 3 gün içinde sonuçlandıracağı itirazı, 4.gününde hala sonuçlandıramadı. İtirazlarınızı MEB'e yapın diyorlar. MEB 3 iş günü içinde dönebiliriz ama son başvuru yarın diyor. ağlasam mı gülsem mi bilemedim...

11. Ö_Karatay

Ö_Karatay TÜİSAG Üyesi

inanılır gibi değil gerçekten. 170 'in 3 gün içinde sonuçlandıracağı itirazı, 4.gününde hala sonuçlandıramadı. İtirazlarınızı MEB'e yapın diyorlar. MEB 3 iş günü içinde dönebiliriz ama son başvuru yarın diyor. ağlasam mı gülsem mi bilemedim...

12. Selin Akyıldız

Selin Akyıldız TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar başvuru yapamayanlar e devlet den bimerden kayıt açın şikayet olarak.bana maille ismimim listeye eklendiğine dair cvp geldi.bakanlıkta duyuru yayınladı biliosunuz bugün 17:30 da iletilecek meb e diye.sonra yapılan ititazları kabul etmeyecekler.
    duyuru:Bilindiği üzere yükseltme sınavları için adayların Milli Eğitim Bakanlığı web sitesinden başvuru yapma süresi 06.12.2013 tarihi mesai bitimi itibariyle sona erecektir. Bu nedenle itirazlar doğrultusunda düzenlenen en son liste Milli Eğitim Bakanlığı’na 05.12.2013 Perşembe günü saat 17:30 itibariyle bildirilecektir. Bu tarihten itibaren yapılacak olan itiraz başvurularının kesinlikle dikkate alınması mümkün bulunmamaktadır.

13. Ö_Karatay

Ö_Karatay TÜİSAG Üyesi

14. yüksel günar

yüksel günar TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar bu sınavdan umudumuzu kestik . Peki bir sonraki sınav hangi tarihte olacak bilgisi olan var mı ? Subat ayından bahsedenler var ama nette bunla ilgili bilgi yok .

15. First Safety

First Safety TÜİSAG Üyesi

Duyuruda Şubat ve Mayıs'ta sınav olacağı belirtilmiş, bu durumda 2 sınav hakkımız hala var gibi görünüyor

21 Aralık 2013 tarihli sınav için başvurduğu halde sınava girmeyenler, bu haklarını daha sonra yapılacak sınavlarda ( Şubat ve Mayıs 2014) prim gün sayılarına uygun belge sınıfı için kullanabilirler.

16. güncelleştirme amacıyla,,

bugün parayı yatırdım ama başvuru sayfasında devamlı internet explorer kullanın diyordu. internet explorer kullanmamam rağmen.

yeni bilgisayarlardaki bir sorun bu.

internet explorerden meb sayfasına girin. uyumluluk ayarlarından meb i ekleyin. sorunsuz yapabilirsiniz.sistemde hata alanlarada Allah yardım etsin.

17. tuncayozturk

şubat ayı ile ilgili sınav duyurusunu isg genel müdürlüğü sayfası duyurularından duyabilirsiniz.

18. Enes Öğütcü

Enes Öğütcü TÜİSAG Üyesi

Hala başvuru yapamıyorum...

19. Enes Öğütcü

Enes Öğütcü TÜİSAG Üyesi

Sanırım herkes başvurusunu yaptı, kimseden ses çıkmıyor...

20. karbon

karbon TÜİSAG Üyesi

Bende hala basvuru yapamıyorum.bimerden listeye isminiz eklendi basvuru yapabilirsiniz diye mesaj geldi.Hakkimizi elimizden aldılar.Bir devlet kurumu bunu nasıl yapar,oyalamaktan baska bir şey değil bu.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica