Sınav Başvurusu Yapamıyorum

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında beşnbirk tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. wezosso

wezosso TÜİSAG Üyesi

borçlanmayla yada ayda 30 günden fazla primle sınava başvurabilen yoktur heralde :S

2. Shun

Shun TÜİSAG Üyesi

yaw bu bakanlıgın yaptığı inş ancak bu kadar olur..
    Sayın başkan bu soruna forum olarak hepimizin sesi olarak bir çözüm bulamazmısın.
    prim gün sayısına göre şubatta girsin mayıs da girsin diye duyuru yayınlıyorlar arkadaş ben şubata kadar nie bekliiyim ki benim prim sayım daki yanlışlığı yapan bakanlık 1600 gün prim göndermişim beni A sınavında göstermişler şimdi girsem sınava kazansam bu seferde belge iptal olacak o kadar masraf boşa emek boşa. arayıp ulaşamadık bir türlü bakanlığı 170 hikaye her defasında ,,tc söyle ad soyad söyle bıktım yav. dosyası kaybolan şubatta mayıs da girsinmiş. o kadar kişi A sınavı için B gösterdiler sorun onlarda değil bizde oldu ,benim gibi B olarak başvuranları da ,A sınavında gösterdiler girsen kazansan sınav hakkın yanacak girmesen beklesen 3 ay daha bekleyeceksin. böyle saçmalık böyle vurdumduymaz hukuksuzluk olurmu yaw ben bütün belgelerimi doğru şekilde yolladıgım halde yanlış giriş yapıyorlarsa niye ben mağdur oluyorum. Bimer e ortak bir başvuru yapma imkanımız var ise yapalım

3. falcon168

falcon168 TÜİSAG Üyesi

Prim gün sayısına göre üst sınıf iş güvenliği uzmanlığı sınavı için Bakanlığımıza müracaat edenlerden Milli Eğitim Bakanlığı www.meb.gov.tr adresine girerek sınav başvurusu yapamayanlar, yapılacak incelemede itirazları haklı bulunduğu taktirde; Milli Eğitim Bakanlığı ile görüşmeleri devam eden ve yapılması düşünülen protokol doğrultusunda 23 Şubat 2013 tarihinde yapılacak sınava girebileceklerdir.

arkadaşın biri böyle bir yazı paylaşmış biz bu sınava giremezsek şubatdaki sınava girmemiz demi zor...giremeyiz mi yani

4. Enes Öğütcü

Enes Öğütcü TÜİSAG Üyesi

OLMUYOR OLMUYOR OLMUYOR.......................................

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. emrouise

emrouise TÜİSAG Üyesi

yazıklar olsun bunların yapacağı işe..

6. Alpertunga

Alpertunga TÜİSAG Üyesi

Ve başardım , sisteme girdim. Başvurumu yaptım . Allah a şükür . Herkes de girer İnşallah

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Figen124 ve nil bu yazıya teşekkür etti.
  7. karbon

karbon TÜİSAG Üyesi

Saat 5ten sonra il kez mı denediniz

8. Enes Öğütcü

Enes Öğütcü TÜİSAG Üyesi

Hala başvuru yapamıyorum arkadaşlar. Benim durumumda olan var mı?

9. Nurullah

Nurullah TÜİSAG Üyesi

var olmaz mı....

10. Nurullah

Nurullah TÜİSAG Üyesi

var olmaz mı....

11. Nurullah

Nurullah TÜİSAG Üyesi

var olmaz mı....

12. Nurullah

Nurullah TÜİSAG Üyesi

benim anlamadığım konu hadi bizi b iken a yaptın da giremeyenlere neden müsade etmiyorsun arkadaş.

13. Enes Öğütcü

Enes Öğütcü TÜİSAG Üyesi

Bugün itibariyle başvuru yapabilen var mı arkadaşlar?

14. falcon168

falcon168 TÜİSAG Üyesi

hale giremiyorum bir aksilik var, ya belgeleri çöpe attılar bunlarda girmesin ne olacak-ki diye....
    hadi bu sınavdan vazgeçtim şubattakine de giremezsek ya ondan korkuyorum...
    bi sakınca yok dimi gerebiliriz.. lütfen bilgisi olan cevap yazsın...

15. jeologgg

jeologgg TÜİSAG Üyesi

ARKADAŞLAR BAKANLIĞIN BİR KOMEDİSİDE BENDEN OLSUN ; ARKADAŞLAR 3002 PRİM GÜNÜM VAR BENİ B YE YÖNLENDİRİYORLAR GÜLEYİMMİ AĞLAYAYIMMI :))

16. Nurullah

Nurullah TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar benim umudum kalmadı niye uzattılar ki sınav başvurusu...

17. Alpertunga

Alpertunga TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar ben cuma günü Ankara ya gittim . Çok kalabalıktı, benim başvuru yapamama nedenim ise soyadım . Bir harf fazladan eklemişler ? Adam beğenmedi herhalde. Soyadımı adamın yanlış yazmasından dolayı az daha sınava giremeyecektim. Sonra sisteme tekrar girdiler ve cuma akşamı saat 17.32 de başvurumu yaptım. İnşallah herkesin sistemi açılır da sınava girerler.

18. okan onur

okan onur TÜİSAG Üyesi

19. okan onur

okan onur TÜİSAG Üyesi

bugün ayın 7 si ve ben hala giriş yapamadım, sanırım bizim iş mahkemede görülecek

20. tuncayozturk

tuncayozturk TÜİSAG Üyesi

hala giriş yapamıyotrum ssk ve emekli sandığından prim günüm var galiba ikisini birden hesaplayamıyorlar..inşallah şubata alırlar bizi

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica