Sınav Başvurusu Yapamıyorum

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında beşnbirk tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. edip çiçek

edip çiçek TÜİSAG Üyesi

EVET

2. Gökhan Uzun

Gökhan Uzun TÜİSAG Üyesi

MEB 'e girmek için aşağıdaki uyarı mesajını alıyorum. Tarayıcım IE.11

IE.6 falan istiyor sanırım. :)

Ödeme için alternatif :

Halkbank internet bankacılığında Diğer Ödemeler > Eğitim Ödemeleri seçeneğini seçtikten sonra açılan sayfada çeşitli kurumların olduğu bir liste var. "MEB DÖNER SERMAYE" seçiyorsunuz. Açılan sayfada ben TC kimlik No seçtim. TC kimlik no ve telefon girdiğinizde altta "GÖRÜNTÜLE" butonuna basıyorsunuz. Bazı eğitimler listeleniyor. Onlardan biri:

sınav Adı : İŞ YERİ HEKİMLİĞİ VE İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI 3. sınav
    Başlangıç Tarihi : 22.11.2013
    Son Ödeme Tarihi : 03.12.2013
    Tutar: 35 TL

Buradan da ödeme yapılabiliyor. Muhtemelen kendi bankanızın internet bankacılığında da bu olmalı. Biraz karıştırıp bulabilirsiniz. Eğer çıkmıyorsa tarayıcınızı değiştirin :D

3. Gökhan Uzun

Gökhan Uzun TÜİSAG Üyesi

IE.11 ile girmeme izin vermeyen sınav sayfasına Mozilla Firefox ile girdim. Bütün şirkette tüm bilgisayarlar IE.11 olduğundan tek çare Firefox'un eski IE TAB eklentisi oldu. Web sayfalarını Firefox içerisinde ama IE imiş gibi çalıştıran eklenti sayesinde sorun yaşamadım. Sorun yaşayan arkadaşlara yardımcı olabilir diye buraya eklemek istedim. Ama bir tezat ancak bu kadar olur.

4. asistoli

asistoli TÜİSAG Üyesi

Akadaşlar, Ziraat bankasının internet bankacılığı üzerinden sınav ücretini yatırdığımız zaman kabul oluyormu, sınav başvuru sayfasında eft ve havale kabul edilemyecek şeklinde bir açıklama var, illaki bankadanmı yatırmamız gerekiyor?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. fatihöztürk

fatihöztürk TÜİSAG Üyesi

Bu 21 aralık sınıf yükseltme sınavına başvurdum ama bakanlığa güvenemiyorum meb de çıkan ilgili numaraları çeviriyorum kimse çıkmıyor alo 170 yardımcı olamıyorum adım 27 kasımda çıkacakmı çıkmıycakmı belli değil.

Last edited by a moderator: 25 Kasım 2013
  6. miner ATA

miner ATA Guest

başvuruların 27 kasıma ertelenmesi acaba Danıştay la ilgilimi? danıştaya dava açıldığı söyleniyor?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Levent ACAR bu yazıya teşekkür etti.
  7. guldenv

guldenv TÜİSAG Üyesi

ankarayı aradım 27 kasıma kadar bekleyin sistemde sorun var dediler.

8. ronas kara

ronas kara TÜİSAG Üyesi

meb sağ alt köşede başvuru linki varr..

9. Tuna Ayder

Tuna Ayder TÜİSAG Üyesi

Adnan bey ben de aynı durumdayım. Üstelik belirtilen faksa dilekçe yazdım. Teyit için telefonları aradım sürekli meşgul ve açan yok.

madenci5 ve elif kırıkoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  10. Tuna Ayder

Tuna Ayder TÜİSAG Üyesi

Ben de aynı durumdayım. Üstelik belirtilen faksa dilekçe yazdım. Teyit için telefonları aradım sürekli meşgul ve açan yok.

11. nergal1903

nergal1903 TÜİSAG Üyesi

bu konuyla ilgili levent bey genel bir açıklama yayınlarsa içimiz rahat eder.

HANDE GÜL bu yazıya teşekkür etti.
  12. yasin temel

yasin temel TÜİSAG Üyesi

merhaba arkadaşlar.bu internetten explorer den başvuru yapanlar acaba hangi versiyonunu kullanıyorlar.bende bir türlü açılmadı

13. sedat kızıltunç

sedat kızıltunç TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar
    Aynı mesajın alt kısmında sınıf yükseltme için sınava gireceklerin 27 Kasımdan itibaren müracaat edebilecekleri de yazıyor.

uzmancan bu yazıya teşekkür etti.
  14. dikey35

dikey35 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar bende bugün dilekçeyi faksladım, 20 defa aramama rağmen tlf açan yok.

elif kırıkoğlu bu yazıya teşekkür etti.
  15. Fatih yünoğlu

Fatih yünoğlu TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar o bahsettiğiniz iletinin en alt kısmında 27 kasım tarihinden bahsediyor.okumuyormusunuz.ya da okuduğunuzu mu anlamıyorsunuz,gerçekten enteresan.bakanlığa gidecek olanlarımı ararsınız,çaresizlik içinde kıvrananları mı.koca bir ülkenin iş güvenliğine yazık ediyoruz sanırım.

GökayAydogan ve uzmancan bu yazıya teşekkür etti.
  16. yasin190538

yasin190538 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar merhaba.ben şeyi soracaktım.bankaya gittiğimizde yükseltme sınavı için parayı nasıl yatıracağız,bilen varmı

17. AhmetU.

AhmetU. TÜİSAG Üyesi

ATM

18. AhmetU.

AhmetU. TÜİSAG Üyesi

Ben de aynı hatayı alıyorum, bir türlü olmadı..

19. asistoli

asistoli TÜİSAG Üyesi

Bende almıştım aynı hatayı ama sonraki girişimde explorer açtıktan sonra meb in sayfasında iken explorer'ın "uyumluluk görünüm ayarları" kısmından meb in sayfasını ekledim ve sayfa yenilendi, tekrar giriş yaptım sisteme ve başarı ile tamamlanıp çıktı verdi.

AhmetU. bu yazıya teşekkür etti.
  20. Shun

Shun TÜİSAG Üyesi

dilekçe gönderen arkadaşlar acaba nasıl bi dilekçe yolladılar. ilk gönderdiğimiz dilekçenin aynısımı ?

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica