Sınav Başvurusu Yapamıyorum

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında beşnbirk tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. adisg

adisg TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar sistem bugün açıldı, bende a sınavına girecem ancak sistemde c sınavına olarak gözüküyor. bu nasıl iştir?

2. fatihöztürk

fatihöztürk TÜİSAG Üyesi

Başvurular akşama doğru olmazsa yarın olacakmış bence fazla umutlanmayalım devletin herkademesine işe yaramaz ve iş yapmaya gönlü olmayan adamları aldıkları için maalesef böyle yok arıyorum kimseye ulaşamıyorum ulaştıklarımda başından atıyor beni böyle sınav böyle bakanlık olmaz rezalet gerçi devletin bütün organları rezil durumdada neyse.

salihbilge ve İPEK AYYILDIZ bu yazıya teşekkür etti.
  3. military55

military55 TÜİSAG Üyesi

9.40 halen tık yok :(

4. miner ATA

miner ATA Guest

Başvuru Tarihleri: 22.11.2013 08:00:00 - 03.12.2013 23:59:59 ???????????

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

İPEK AYYILDIZ bu yazıya teşekkür etti.
  5. adisg

adisg TÜİSAG Üyesi

hayır c sınavı diye yazınca sistemden çıktım. A sınavı olarak sistemde giriş yapan varmı? yani C sınıfı uzman olupta yükseltme sınavına A ya girecekler için A'yı tikleyen varmı? Çünkü bize o şansı vermiyor, direk C sınavı olarak gözüküyor.

6. metin yurtsever

metin yurtsever TÜİSAG Üyesi

yükseltme sınavı kayıtlarını yükleyememişler herhalde bende aynı mesajla karşılaşıyorum az önce baktım saat 09:44

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. şevkiirge

şevkiirge TÜİSAG Üyesi

9:46 HALA BAŞVURU YAPAMIYORUM

8. adisg

adisg TÜİSAG Üyesi

hayır c sınavı diye yazınca sistemden çıktım. A sınavı olarak sistemde giriş yapan varmı? yani C sınıfı uzman olupta yükseltme sınavına A ya girecekler için A'yı tikleyen varmı? Çünkü bize o şansı vermiyor, direk C sınavı olarak gözüküyor.

9. conquerror66

conquerror66 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar, ben ilk günden bu yana başvuru sayfasına girebiliyorum. A sınıfı Grup4 için sınava gireceğim. Ancak başvuracağı sınav Grup2-C Sınıfı iş güvenliği uzmanlığı görünüyor.

10. Mustafa AYKUL

Mustafa AYKUL TÜİSAG Üyesi

Bende de aynı durum söz konusu.

11. orhan guzel

orhan guzel TÜİSAG Üyesi

Nasıl girebildiniz, linkini verebilir misiniz, biz yanlış yerden mi girmeye çalışıyoruz acaba?

uzmanc bu yazıya teşekkür etti.
  12. conquerror66

o nedenle başvuruyu tamamlamadım.. 170 kesinlikle doğru bilgilendiremiyor. İSGGM ise telefonlara cevap vermiyor, kargo bölümünü aradım bu konu için oradaki arkadaş çok yoğunlar, cep telefonlarına bile bakmıyorlar diyor. Biraz daha beklemek lazım ama MEB'e de mail gönderdim gelen cevap
    Merhaba,
    Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından bize gönderilen ön başvuru
    listesindeki seçeneklere göre başvuru sayfanız açılmaktadır.
    Durumunuzun güncellenmesi için Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'na
    başvurunuz. Talebinizin Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından
    tarafımıza
    resmi olarak iletilmesi durumunda gerekli güncelleme yapılacaktır.
    İyi günler.
    Mevlüde ZENGİN
    MEB Bilgi İşlem Grup Başkanlığı
    Yönetim Bilgi Sistemleri Şubesi

hkara bu yazıya teşekkür etti.
  13. conquerror66

arkadaşım meb.gov.tr adresinden girdik.
    http://basvurular.meb.gov.tr/bsv2/calisma_isguv_uzm/buradan da başvuru işlemleri seçeneği ile direk girebiliyorsunuz.

14. conquerror66

15. nasibal35

nasibal35 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşım başvuru yaptığınız linki yazabilir misiniz.?
    Sanırım başvuru sayfasına girebilen şanslı azınlıktasınız. Büyük çoğunluk giremiyor.

16. HANDE GÜL

HANDE GÜL TÜİSAG Üyesi

merhaba, aynı mesajla ben de karşılaştım. 170 ve 147 yi aradım. kimse doğru düzgün birşey bilmiyor. sınav paralarını almak için yapılan bir oyun gibi geldi bana. sistemde problem var falan diyorlar ama başvuru tarihinin bitmesine çok az kaldı. İSGFRM yetkilileri iletişime geçip bizi bilgilendirebilirler mi acaba?

17. Ersin K

Ersin K TÜİSAG Üyesi

10:26 giremiyorum

18. ilker1959

ilker1959 TÜİSAG Üyesi

Ben ayın 22 sinde 35 TL yi 3. sınav diye yatırmıştım. Bakalım bu sınıf yükseltmeye o parayı sayacaklar mı?

19. orhan guzel

orhan guzel TÜİSAG Üyesi

Ben hala başvuru yapamıyorum, siz yapabiliyor musunuz?

20. uzmanc

uzmanc TÜİSAG Üyesi

sürekli aynı mesaj çıkıyor.. girebilenler nasıl girmiş yani 4. grup sınava girmek isteyenlerin grup 2 başvuru görüntüsüne nasıl erişmiş..

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica