Sınav Hakkı Ile Ilgili...

mkekin1970

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
23 mayıstaki sınava girdiğimde 2.kez girmiş olcam.Anladığım kadarıyla 2 sınavıda kazanamayanlar tekrar eğitim alarak yeniden sınava girebilcekler mi yani
mayıs 2013 te eğitimimi tamamladım. ağustos 2013 sınavına girdim 66 ile kaldım. aralık 2013 sınavına askerde olduğum için katılmadım. mayıs 2014 sınavındada 64 ile kaldım. 27 aralık 2014 de yağılacak sınava girme hakkım var mı?
2016 Mayıs ayına kadar girebilirsiniz.

M

m.erol

Guest
23 mayıstaki sınava girdiğimde 2.kez girmiş olcam.Anladığım kadarıyla 2 sınavıda kazanamayanlar tekrar eğitim alarak yeniden sınava girebilcekler mi yani
Eğitim Alman'a gerek yok 3 yıl boyunca tüm sınavlara girebiliyorsun

Merve Demiral

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
merhaba ben aralık 2013 sınavına gırdım 69 la kaldım 2014 mayıs sınavına gırdım yıne kaldım acaba egıtım almadan bı sınav hakkım daha varmı?

deniz demirci

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Sayın DENİZ DEMİRCİ
Sınav Grubunuz: C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI
Sınav Sonucunuz:
Başarı Durumunuz:
5 ARALIK 2015 İSG SINAVI için yapılan incelemelerde, belgelerinizin uygun olduğu tespit edilmiştir. Sınavı kazanmanız durumunda isminiz T.C. Ziraat Bankası kurumsal tahsilat hesabına bildirilecektir..
arkadaşlar isg katiplikten sınav durumu sorgula dan sınav hakkkınız olup olmadığı hakkında bilgi alabilirsiniz

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.