Soru Sınav Harcı Yatırma Hakkında

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Deniz Mert İçöz tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Deniz Mert İçöz

Deniz Mert İçöz TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar, az önce yükselme sınavı için ziraat bankasına gittim, sınav harcı yatırmak için, atm ye yönlendirdi, atm de ise işlem son noktaya kadar gelip teknik hata oluştu diyor, siz nasıl yatırdınız?

2. Ayşegül Enis

Ayşegül Enis TÜİSAG Üyesi

Ayni sorunla ben de karsilastim maalesef..Ayin 4-5-7. gunlerinde 2 farkli Ziraat Bankasi Subesi, 2 farkli Vakifbank Subesi ve bir Halkbank Subesi denedim. Vakifbank sistem acilmiyor dedi digerleri atm lere yonlendirdi..En sonunda bir guvenlik gorevlisinin yardimiyla atm den yatirabildim..Bu kadar zor olmamasi gerekirdi..

3. memocan

memocan TÜİSAG Üyesi

Atm den bu yüzden yatırmak istiyorum. Mesai saatlerinde de ben müsait değilim. Bakalım ben yatırabilecek miyim?

4. Deniz Mert İçöz

Ayşegül hanım hangi bankanın ATM sinden yatırdınız?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. yakup tosun

yakup tosun TÜİSAG Üyesi

Ben dün her zamanki ziraat şubesine gittim, önceki sınav ve belge ücretini buraya yatırmıştım, bu defa atm dediler, atm den yatırdım sorun yoktu.. bu arada yarın son unutmayın...

6. Deniz Mert İçöz

Bugün ben de ATM den yatırabildim sorunsuz bir şekilde, sanırım o saatte sorun vardı.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Hasan Aydemir

Hasan Aydemir TÜİSAG Üyesi

Ben de ATM aracılığıyla Halbank'tan yatırdım. İlk seferde sorunsuz bir şekilde yatırmış olmama da çok şaşırdım.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica