Soru Sınav Sonucuna Itiraz

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Ulaş Demirören tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Ulaş Demirören

Ulaş Demirören TÜİSAG Üyesi

Herkese günaydın; arkadaşlar 21 Aralık ta yapılan C sınıfı iş güvenliği sınavından 69 alarak kaldım. sınav sonucuna gerekli işlemleri yaparak aynı gün (14 ocak) itiraz ettim ancak ne geri dönüş var nede aradığımda bir yerlere ulaşabiliyorum üzerinden 17 gün geçti, ne yapabilirim sonuca ulaşmam için yardımcı olabilicek varsa çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler..

2. ilkeryurtseven

ilkeryurtseven TÜİSAG Üyesi

Ulaş bey,
    Bende aynı durumdayım.Şu ana kadar hiçbir haber yok.

Last edited by a moderator: 20 Şubat 2014
  3. Tansu YENİİZ

Tansu YENİİZ TÜİSAG Üyesi

Bana da geri dönüş yok henüz.

4. neyzen2401

neyzen2401 TÜİSAG Üyesi

18agustos sinavindan 69almistim.itiraz ettim sonuc degismedi cok fazla umutlanmayin arkadaslar zaten sınav sonuclari 2 defa okunuyormus.o yuzden maalesef cok umut baglamayin.cevap adresinize gonderilecek.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. hülya Mant

hülya Mant TÜİSAG Üyesi

merhaba aralık sınav sonucuma bende itirz ettim, son sınv hakkımdı halen cevap verilmedi. Haber alan arkdaşlar yazar mı?

6. ilkeryurtseven

ilkeryurtseven TÜİSAG Üyesi

Maalesef Hülya Hanım, şu ana kadar bir yanıt gelmedi.23 Şubatta sınava girip çıkarız.Daha neticesi belli olmaz.Bir de ptt ile gönderirlerse vay halimize.üç dört ay bekleriz artık.

Hülya Hanım,
    Bana dün akşam meb den kağıt geldi , sınav sonucunuzda bir değişiklik olmadı diye.Size de geldiği zaman görürsünüz ortak yazılmış bir kağıt.23 'ün de yapılacak sınavda başarılar

Ulaş Bey ,
    Bana dün akşam meb den kağıt geldi , sınav sonucunuzda bir değişiklik olmadı diye.Size de geldiği zaman görürsünüz ortak yazılmış bir kağıt.23 'ün de yapılacak sınavda başarılar

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Last edited by a moderator: 20 Şubat 2014
  7. teachers71

teachers71 TÜİSAG Üyesi

55 doğruda kaldım :(

8. İdil_e

İdil_e TÜİSAG Üyesi

A sınıfı 65 net: 81,25

+ 2 soru hatırlamıyorum.

9. AbduLRahman

AbduLRahman TÜİSAG Üyesi

12 Mayıs 2012 tarihinde yapılan sınavda mahkeme yürütmeyi durdurma kararı verdi. 21 aralık sınavı için mahkemeye veren var mı acaba?

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica