Sınav Ücretini Yatırıp Sınava Katılamayan Adaylar

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında kursyucel tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. kursyucel

kursyucel TÜİSAG Üyesi

Ben 18 Mayıs 2013 tarihi için sınav ücretini bankaya yatırdım ancak sınava katılamadım. Şu an kaç kez sınava giriş hakkım kalmıştır?

2. Erman Bağcı

Erman Bağcı TÜİSAG Üyesi

Katılmadığınız sınav hakkınız ertelenir

kursyucel bu yazıya teşekkür etti.
  3. Mehmeth

Mehmeth TÜİSAG Üyesi

Kursun bana söylediği 'eğer sınav ücreti olan 35 tl yi yatırırsan sınava girsende girmesende hakkın gitmiş oluyor.' Ben Mayıs sınavını kazanamadım. Ağustos sınavı için 35 tl yi yatırmazsan Kasım daki sınava katılabilirsin dediler. Hakkının gitmemesi için parayı yatırmamak gerekiyormuş.

4. aydın bey

aydın bey TÜİSAG Üyesi

3 yıl süresi var arkadaşlar. metin şöyle:
    " Daha önceki sınavlardan bir tanesine girmiş ve başarısız olmuş adaylar bir kez daha sınav hakları bulunduğundan en son katıldıkları eğitimin tarihinden itibaren bu haklarını üç yıl içinde kullanabileceklerdir. Bu itibarla bu durumdaki adayların isimleri sınav listesine otomatik olarak eklenecektir."
    http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=yetkilendirmeduyurulari

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Onur Gül

Onur Gül TÜİSAG Üyesi

Hakkınızı kullanmanız için sınava girmeniz gerekiyor.Girmemişseniz sınav hakkınızdan eksilme olmaz.

6. müslüm63

müslüm63 TÜİSAG Üyesi

Benim bir arkadaş 35 TL yi yatırmış fakat sınav başvurusunu yapmayı unutmuş.kasımdaki sınava girebilecekmi?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. alpeyes17

alpeyes17 TÜİSAG Üyesi

Pekala, sınav için para yatırıp başvuruyuda yapıp , sınava girmez isek bir sınav hakkımız gider mi??

8. KadirAhmet

KadirAhmet TÜİSAG Üyesi

Ben Mayıs sınavında 69 aldım, Ağustos için para yatırdım, müracaat ettim ama sınava girmedim. Hakkım yanmıyor.

alpeyes17 bu yazıya teşekkür etti.
  9. alpeyes17

alpeyes17 TÜİSAG Üyesi

Teşekkürler hocam dediğin gibiymiş eğitim veren firmalarda bunu söyledi.ayrıca geçmiş olsun 69 la kalmışsın

10. EMRAH TANRIVERDİ

EMRAH TANRIVERDİ TÜİSAG Üyesi

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Üyelerimiz bu sayfayı aşağıdaki aramalarla bulmuştur :

1. sinava basvuru yapip giremezsek

,
  2. kpss girmezsem mesaj gider mi

,
  3. kpss sınavına girmesek nolur

,
  4. osym kpss girmeyecem sinav ucretimi nasil alirim