Sınava çok az zaman kaldı sınav nasıl olcak sizce zormu kolaymı ?düşüncelernz nasıl

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında Emrah ULUTÜRK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Orkun ULU

Orkun ULU TÜİSAG Üyesi

Basarı oranının %23 oldugu acıklanmıstı

2. ISG-isg

ISG-isg ISGfrm Çalışma Birimi

sizre çok basit bir olay anlatmak istiyorum sınavla alakalı dün bir arkadaşımı aradım uzun zamandır görüşmüyorduk, danışmanlık firmasında çalışma haricinde hiç bir iş tecrübesi de yok, neyse ankarada kursta karşılaştık o zamanda işsiz ve iş güvenliğinin i'sinden anlamıyor. ben ise 3 yıl şanteiyede her şeyi görmüş her koşulda çalışmışım,sonuç ne biliyormusunuz ben kaldım o ise geçti, bir diğer örnek şantiyeden bir arkadaşım muhabbet olsun diye yazıldı bu eğitimi ve de hiç çalışmadığına eminim kızılayda buluştuk benim notları aldı inceledi baktı sonuç ne o da geçti, işte bu sınavın adaleti bu kadar...

3. brktbk

brktbk TÜİSAG Üyesi

BENCE sınav ÇOK ZOR OLUCAK.6000 MÜHENDİS GİRİCEKM SINAVA.AYIRT EDİCİ DETAY SORULAR ÇOK OLUCAĞINI DÜŞÜNÜYORUM.

4. gaye

gaye TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar konuyu değiştireceğim ama, en küçük çalışma yaşı ile ilgili ortak cevap nedir. Türk Mevzuatı 14 ünü doldurmuşlar için çocuk işçi tanımlamasını yapıyor. ILO 3. madde 15 yaşın altında olmamalı derken 4. madde ekonomik zorluk varsa 14 olabilir diyor. Yani?? böyle bir soru gelebilir yine..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. brktbk

brktbk TÜİSAG Üyesi

14 YAŞINDAKİ ÇOCUK AİLESİNİN İZNİYLE ÇALIŞABİLİR.
    15 YAŞINI DOLDURMUŞ ÇOCUK HAFİF İŞLERDE ÇALIŞABİLİR.
    EĞİTİM GÖREN ÇOCUK İŞÇİ GÜNDE 2 SAATTEN FAZLA ÇALIŞTIRILAMAZ.
    ÇOCUK VE 50 YAŞININ ÜSTÜ İŞÇİLERİN YILLIK İZİNLERİ 20 GÜNDEN AZ OLAMAZ DİYE BİLİYORUM.YANLIŞ BİLİYORSAM DÜZELTİNİZ.TEŞEKKÜRLER.

6. Esat ÜN

Esat ÜN TÜİSAG Üyesi

sınav eski sınavlar gibi olacak.
    60 soru çok kolay
    30 soru ortalama
    10 soru seçici

eski sınavlar gibi yapılacak bu sınavda. biraz fazla çalışan geçecek, az çalışan ise 69-70 arası şansına kalacak. o kadar karamsar olmayalım.

zaten hiçbirşey bilmeyen insan 55-60 alabiliyor. biraz eğitimle 65 üstüne çıkılıyor. önemli olan ise 70 almaksa; eski sınavlarda biraz fazla çalışanlar 70-75 rahat alıyorlardı. şans faktörü çok azdı.

24 aralık sınavı sadece trawmaydı herkes farkında ikinci bir faciayı göze alamazlar.
    biz bu çalışma ile şu anda 80 üstünü zorluyoruz.
    bu çalışma ile inanın B ve A sınıfı sınavında bile 70 üstünü rahat alırız.

6000 kişinin sınava girmesi ise gayet normal ve hatta az. aralık sınavında kalan 3000 kişi ve geçen sınavlardan kalan veya sertifikası iptal olan 1000 kişiyi düşünürsek bunlar 4000 yapar. 2000 kişi yeni eğitim almış demek ki. kaldı ki kaç kişinin girdiği önemli değil.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Mustafa ESEN ve Nurdan DAHİ bu yazıya teşekkür etti.
  7. Nurdan DAHİ

Nurdan DAHİ Banned

Aralıkla ilgili değil temmuzla ilgili gelişmeler var.... ÇOK ÖNEMLİ KONU başlığı altında isteyenler konuyu takip edebilir...

8. erhankaratas78

erhankaratas78 TÜİSAG Üyesi

karabük üniversitesine gelen müfettişlerin dediğine göre sınav bilgi ağırlıklı olacakmıs yani cok kolay bi sınav beklemeyin derim insallah hepimiz hayırlısıyla emeklerimizin karsılıgını alırız

9. mahirerkan

mahirerkan TÜİSAG Üyesi

Bilgi ağırlık lı olsunda,
    en azından müfredat konularından gelsin...

10. Emre DEDE

Emre DEDE TÜİSAG Üyesi

benim eğitimim zamanındada geldiler birşeyler söylediler söyledikleri her konu boş çıktı...

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica