Soru : Sınava Nereden Ve Nasıl Çalışmaya Başlamalı?

DENİZ KAYABAŞI

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
İyi günler arkadaşlar, sınava çok az bir zaman kaldı ve ben hala yoğunluktan dolayı hiç çalışmaya başlayamadım bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz ? nereden ve nasıl başlamalıyım hangi yönetmeliklere öncelik vererek nasıl bir yol izlemeliyim :(

Esra Dilge ÖZYURTLU

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
sınava ben yönetmelik okuyarak çalıştım ki iyikide öyle yapmışım başka notlardan hazırlanan arkadaşlar geçemedi. öncelikli konu diye bişey yok ama uzun yönetmelikleri sonra okuyun mesela elektrikle ilgili olan yönetmelikleri sona bırakın.

İbrahim YLMAZ

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
İyi günler arkadaşlar,
isg c sınıfına ait geçtiğimiz yılda yapılan soruların hepsini elinde bulunduran var mı? ben soruların hepsi yayınlandığı zaman screenshot yapıp hepsini almıştım ama kaybettim sanırım.
Yardımcı olursanız sevinirim :)
İyi çalışmalar

DENİZ KAYABAŞI

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
sınava ben yönetmelik okuyarak çalıştım ki iyikide öyle yapmışım başka notlardan hazırlanan arkadaşlar geçemedi. öncelikli konu diye bişey yok ama uzun yönetmelikleri sonra okuyun mesela elektrikle ilgili olan yönetmelikleri sona bırakın.
Bende dünden itibaren çalışmaya başladım yönetmelik okuyarak not çıkartarak gidiyorum fakat çok yavaş ilerliyorum :( asıl sorun galiba çalışmaya başlamak için çok geç kaldım 3 aralıkda sınav var ve ben daha yeni başladım ne konuları yetiştirebileceğim ne de kazanabileceğim :(((

fatih mehmet sbk

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Bende dünden itibaren çalışmaya başladım yönetmelik okuyarak not çıkartarak gidiyorum fakat çok yavaş ilerliyorum :( asıl sorun galiba çalışmaya başlamak için çok geç kaldım 3 aralıkda sınav var ve ben daha yeni başladım ne konuları yetiştirebileceğim ne de kazanabileceğim :(((

Geç kalmadınız!
Ben de daha bugün çalışmaya başladım 48 gün var önümüzde ::ok::

burcu söğüt

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
nereden başladın arkadaşım bende bugün başlıyorum. yönetmelikleri okuyup soru çözmek yeterli olacakmı 1 ayda ? yoksa başlamayıp seneyemi girsem bilemedim...

müge çimen

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Arkadaslar hic moralinizi bozmayin ve motivasyonunuzu dusurmeyin. Hele ki calismayip seneye mi girsem hic demeyin. Bakin is bulabilmek icin malesef ki bu belge lazim. Bende 2 ya da 3 gun oldu calismaya baslayali. Size tevsiyem muhakkak tum yonetmelikleri en az 1 kez okuyun. Yazarak calismayin zaman kaybi. Önemli olan tum yerleri isaretleyin ve onu aklinizda tutmaya calisin. Herseyden önemlisi sakin yeni basladim yetisirmi kaygisina kapilmayin eliniz ayaginiza dolasir vakit kaybedersiniz. (Kendimden biliyorum 1 hafta zaman kaybettim kendimi sakinlestirdim ve plan yapip basladim calismaya ) gec kalmadik daha cok gun var önümüzde hepinize bol sanslar basarilar diliyorum...

ÖZGÜR BÜKCÜOĞLU

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
merhaba geçen yıl kursa gittiğimde kursun verdiği bir kitap vardı. O kitaptan çalışmayı düşünüyorum. o günden bu güne eklenen çıkarılam konu ya da yönetmelik var mı. Ya da birisi hangi kısımlara çalışacağımızı (Hangi konu ve yönetmelik) söyleyebilir mi?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.