Sınava Yönelik Kamp Hakkında Bildikleriniz?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında uzman_26 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. uzman_26

uzman_26 TÜİSAG Üyesi

Selamünaleyküm arkadaşlar ;
    uzmanlık sınavı için 2 günlük felan soru çözme genel tekrar kampları oluyormuş mesela ankara da as isg eğitim merkezi bu dönem veriyor, bana mantıklı geldi fiyat bazlı düşünmeyelim ben duyan bilen varmı diye merak ettim verimliliği önemli?
    ilginize şimdiden teşekürler

2. uzman_26

uzman_26 TÜİSAG Üyesi

Çok bilgi bulmadım yani gitmiş olan duyan varsa nişanlım kayıt olmayı planlıyor,ben de benim koca bi site dolusu uzman arkadaşım var eminim duyan bilen vardır dedim. :D

3. uzman_26

uzman_26 TÜİSAG Üyesi

çok şaşırdım kimse duymadı mı bilmiyor mu?

4. Sercan SELÇUK

Sercan SELÇUK TÜİSAG Üyesi

bu kamplar evet oluyor ama 2 gün ve ücretli olmuyo diye biliyorum ben . yoksa kim gider:))

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

kimyagerhayriye bu yazıya teşekkür etti.
  5. uzman_26

uzman_26 TÜİSAG Üyesi

yok ücretli böyle dopping mantığıı imiş

6. Sercan SELÇUK

Sercan SELÇUK TÜİSAG Üyesi

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. uzman_26

uzman_26 TÜİSAG Üyesi

8. kimyagerhayriye

kimyagerhayriye TÜİSAG Üyesi

bizim kursumuzda yapacak ama herhangi bir ücret yok (400 tl isteyenler fırsatçılar bence)

pasa26 bu yazıya teşekkür etti.
  9. Erman Bağcı

Erman Bağcı TÜİSAG Üyesi

Istanbulda var mi anadolu yakasinda bilgisi olan varsa paylassin lutfen evde kamp ise yaramiyor gibi hissediyorum baskidan kaynakli olarak.....

10. Reklam kokan hareketler bunlar ve bence de biraz ayıp oluyor

pasa26 bu yazıya teşekkür etti.
  11. uzman_26

uzman_26 TÜİSAG Üyesi

Sayın mustafa ulusoy konuyu ben açtığıma göre direkt üstüme alındım sözünüzü rica edicem yaklaşmınızı kendinize saklayın ben arkadaşlardan bir bilgi almak için burdayım ALLAH ŞAHİTTİR Kİ reklamla alakası yoktur.

12. uzman_26

uzman_26 TÜİSAG Üyesi

Bilen de yokmuş galiba konuyu iptal ediyorum tadı kaçmasın teşekkürler

13. dertmuhendisi

dertmuhendisi TÜİSAG Üyesi

kursa dünyanın parasını vermişken bir de kampa para veremem...

faydalı olacagına inanan verir tabi..

14. fatihkirtay

fatihkirtay TÜİSAG Üyesi

böyle kampanya demiyelimde gittiğiniz kurslar yapıyor mesela bizim kurs yapıyor 11-12 mayısta sınavdan bi hafta önce 2 günlük hızlandırılmış eğitim çok güzel oluyor daha önce katıldığımdan faydası oluyor ücret olarakta fazla bişey istemiyorlar konferans salonu için istiyorlar 20-30 tl arası bişey

15. madenci63

madenci63 TÜİSAG Üyesi

evet arkadaşım var ben as isg den kursu tamamladım ayın 16-17 mayıs ta olacak gayette faydalı bilgiler içeriyor. madddi durumu düşünmezsen gitmenizi tavsiye ederim

16. uzman_26

uzman_26 TÜİSAG Üyesi

teşekkür ederim ilginize ...ben as düşünüyordum ama riskmed de yapıyormuş riskmed den de çok memnun kursiyerler ve fiyatı as ın yarısı galiba onu düşünüyorum kısmet bakalım şimdiden başarılar

17. ibrahim koç

ibrahim koç TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar risk med ile görüştüm 200 tl 16 17 mayıs da iç kale otelde olucakmış hızlandırılmış eğitim. 2200 soru içeren soru bankası ını alan varmı risk medden ellerinde mevcutmuş şuan tavsiye edermisiniz ?

18. ertan4234

ertan4234 TÜİSAG Üyesi

Bence hepimiz belli birer kurslara gittik ve gittiğimiz kurslardan talep edebiliriz. Bence 2 gün boyunca ne verebilecekler. Kendi başına veya birkaç arkadaş soru çözsek tartışarak daha başarılı olunur. Biz Okulda bunu yapıyorduk ve büte kalmadan okul bitirdik.

ibrahim koç bu yazıya teşekkür etti.
  19. ertan4234

ertan4234 TÜİSAG Üyesi

Evet soruların cevaplarını mantıklı bir şekilde cevaplamış. Sorular zaten piyasada yani isgfrm daki dolaşan sorular ama açıkalmaları güzel tavsiye ederim.

ibrahim koç bu yazıya teşekkür etti.
  20. AYŞIN ÖCMENLER

AYŞIN ÖCMENLER TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar merhaba.ben geçen yıl aldım belgemi.ankara da katıldım kampa.2 gün sürdü .ücretliydi.fakat adamların soru olur dediği herşey soru oldu..bilginize..ben olsam katılırım..hatta sınava hiç çalışmayan abim benim yönlendirmemle sınavı geçti..son 2-3 gün çalışarak;) herkese kolay gelsin...

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica