Sınavı Geçenler Belgeyi Almak Için Ne Yapacaklar?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Hakkında' kısmında Fatihhh tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Fatihhh

Fatihhh TÜİSAG Üyesi

Sınavda başarılı olanlar bu aşamadan sonra ne yapacaklar sanırım para yatırmamız gerekiyor, ehliyetlerimiz bize gönderilecek mi?

2. Tolga Kasap

Tolga Kasap TÜİSAG Üyesi

http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=21ekimsinavsonuc

bu sayfada açıklama yapmışlar fakat kesin tarih yok.

Fatihhh bu yazıya teşekkür etti.
  3. Şükran TUNA ASLAN

Şükran TUNA ASLAN TÜİSAG Üyesi

ve nereye ne kadar para yatırılacağı belirtilmemiş.

4. hknnzn

hknnzn TÜİSAG Üyesi

SİZ PARALARI BANA VERİN BEN GERİSİNİ ÇÖZERİM:)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. MetinS

MetinS TÜİSAG Üyesi

Biz gerekli belgeleri bakanlığa göndereceğiz.Bakanlık da sertifikayı eğitim kurumuna gönderecek.Sertifikayı eğitim kurumundan alacağız.

6. oğuzhan87

oğuzhan87 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar 20 gün sonra askere gidicem inş. benim öğrenmek istediğim sertifika parasını şimdi yatırmayıp, askerden gelince yani 5 ay sonra yatırabilir miyim? Bu paraları ödemek için belli bir süre aralığı var mı? bu konuda bilgisi olan var mı

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Seda DUDU

Seda DUDU TÜİSAG Üyesi

Sertifika parasının 1 yıl içinde yatırılması gerekiyormuş. Ancak eğer eğitim kurumu aracılığıyla alıyorsanız bence telefon edip net bilgi almanızda fayda var. Bizimkiler bu şekilde bir bilgi vermişti.
    Bu arada eğitim kurumlarından belge alanlar için bakanlık bireysel başvuruyu kabul etmiyormuş arkadaşlar. Belge parasını eğitim kurumunuza yatırıp, onların toplu halde başvuru yapmaları istenmiş bakanlıktan.

oğuzhan87 bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica