Sınavı Geçenler Belgeyi Almak Için Ne Yapacaklar?

Fatihhh

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Sınavda başarılı olanlar bu aşamadan sonra ne yapacaklar sanırım para yatırmamız gerekiyor, ehliyetlerimiz bize gönderilecek mi?

Şükran TUNA ASLAN

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
ve nereye ne kadar para yatırılacağı belirtilmemiş.

hknnzn

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
SİZ PARALARI BANA VERİN BEN GERİSİNİ ÇÖZERİM:)

MetinS

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Biz gerekli belgeleri bakanlığa göndereceğiz.Bakanlık da sertifikayı eğitim kurumuna gönderecek.Sertifikayı eğitim kurumundan alacağız.

oğuzhan87

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar 20 gün sonra askere gidicem inş. benim öğrenmek istediğim sertifika parasını şimdi yatırmayıp, askerden gelince yani 5 ay sonra yatırabilir miyim? Bu paraları ödemek için belli bir süre aralığı var mı? bu konuda bilgisi olan var mı

Seda DUDU

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar 20 gün sonra askere gidicem inş. benim öğrenmek istediğim sertifika parasını şimdi yatırmayıp, askerden gelince yani 5 ay sonra yatırabilir miyim? Bu paraları ödemek için belli bir süre aralığı var mı? bu konuda bilgisi olan var mı

Sertifika parasının 1 yıl içinde yatırılması gerekiyormuş. Ancak eğer eğitim kurumu aracılığıyla alıyorsanız bence telefon edip net bilgi almanızda fayda var. Bizimkiler bu şekilde bir bilgi vermişti.
Bu arada eğitim kurumlarından belge alanlar için bakanlık bireysel başvuruyu kabul etmiyormuş arkadaşlar. Belge parasını eğitim kurumunuza yatırıp, onların toplu halde başvuru yapmaları istenmiş bakanlıktan.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.