Sınavı Kazandıktan Sonra Izlenecek Yol Nedir?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında KENAN TAYĞAR tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

Sertifika ücretleri 413 tl fazla değil mi?

1. Evet çok fazla

100,0%
  2. Hayır normal

oy sayısı 0
    0,0%
  1. KENAN TAYĞAR

KENAN TAYĞAR TÜİSAG Üyesi

A,B ve C sınıfı iş Güvenliği sınavını kazanan arkadaşlar nasıl bir yol izleyecekler Yeni C sınıfını alan arkadaş ne yapacak işte İlk önce Ziraat Bankasına 413 tl isggm hesabına para yatıracak daha sonra Eğitim aldığı kursa dekontu ve Ösym sonuç Belgesini mi götürecek Sertifikası daha sonra mı gelecek ve diğer yükseltme sınavına girenler A veya B sınıfı olanlar ne yapacak bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim

Ali Ekber ERKAN ve htuzan bu yazıya teşekkür etti.
  2. e-mine

e-mine TÜİSAG Üyesi

3. e-mine

e-mine TÜİSAG Üyesi

4. engineer_x

engineer_x TÜİSAG Üyesi

sertifika ücterini yatırdıktan sonra belgenin gelmesi epey bir zaman alıyor.önemli olan belge no ve tarih .isg katipten belge no ve tarihi öğrendinmi gerisi hikaye.belge eline ulaşmasa olur

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. derya keskin

derya keskin TÜİSAG Üyesi

parayı ne zaman yatıracağız

6. derya keskin

derya keskin TÜİSAG Üyesi

bilgi güncellemesine girdiğinde tanımlama olmadığı cevabı geliyor, ayrıca parayı ne zaman yatıracağız

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. mehmet yontar

mehmet yontar TÜİSAG Üyesi

Merhabalar, Ben de 24 mayıs sınavına girip, yeterli puanı aldım. 2 gündür Ziraat bankasına gidiyoruz ancak ismimin olmadığı ve ödeme yapılamadığı bilgisini alıyorum. Sertifika ücretini yatırbilen arkadaş var mı? Veya bu konuda bilgisi olan....

8. mehmet yontar

Merhabalar, Ben de 24 mayıs sınavına girip, yeterli puanı aldım. 2 gündür Ziraat bankasına gidiyoruz ancak ismimin olmadığı ve ödeme yapılamadığı bilgisini alıyorum. Sertifika ücretini yatırbilen arkadaş var mı? Veya bu konuda bilgisi olan....

9. mehmet yontar

10. Ünal Erhan

Ünal Erhan TÜİSAG Üyesi

Aynı sorunu bende yaşıyorum Ziraat Bankasında kullanıcı kaydı bulunamadı uyarısı veriyor.Eğitim aldığım kurum bu sorunun herkes de olduğunu söyledi.Bekleyeceğiz artık Bakanlık bir açıklama yapana kadar.

11. kerim tekin

kerim tekin TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar acele etmeyin. isimler ösym den bakanlığa bakanlıktan bankaya bildirilmeden para yatıramazsınız zaten. tc numaraları bildirim yapıldıktan sonra paranızı yatırabilirsiniz ancak. a,b,c, işyeri hekimi dahil 15.000 kişinin listesi gidecek.

nurgül kync bu yazıya teşekkür etti.
  12. nurgül kync

nurgül kync TÜİSAG Üyesi

malesef bekleyecez artık bıkac gun.

13. yenisu44

yenisu44 TÜİSAG Üyesi

Peki yatırabildiğini belirten arkadaşlar var.Sorun birkaç gün bekleme meselesi değil.İnsanın aklına acaba eksik bilgilermi var diye takılıyor.

14. kerim tekin

kerim tekin TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar meraklanmayın isminiz sisteme tanımlandıktan sonra paranızı yatırabilirsiniz. gerekli açıklama bakanlıkça yapılır. acele etmenize gerek yok.

15. KENAN TAYĞAR

KENAN TAYĞAR TÜİSAG Üyesi

mehmet yontar bu yazıya teşekkür etti.
  16. onur ayvalık

onur ayvalık TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar zıraat bankası 413 tl yatırdım. para tahsil edilmeye baslanmıs.

Pınar incesu ve yenisu44 bu yazıya teşekkür etti.
  17. mehmet yontar

Setifika ücretini ben de dün yatırabildim sonunda. Yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.
    Belgeleri eğitim kurumuna verdikten ne kadar süre sonra uzmanlık numarası belli oluyor bilen var mı? Numaramızın tahsis edildiğini nereden ve nasıl öğreniriz?

haluk2534 bu yazıya teşekkür etti.
  18. haluk2534

haluk2534 TÜİSAG Üyesi

3 iş gününde

19. haluk2534

haluk2534 TÜİSAG Üyesi

E devletten çalışma bakanlığı adı altında isg katibimden takip edeceksin

20. yenisu44

yenisu44 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar aranızda bankaya gidip para yatırmak istediğinde sistemde kaydınız çıkmıyor şeklinde cevap alan var mı?Ben hale parayı yatırabilmiş değilim, bakanlığa dilekçe yazdım araştırılıyor şeklinde telefondan bilgi aldım ,ne zaman çözülecek ne zaman parayı yatırabileceğime dair net bilgi alamıyorum?

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica