Tartışma Size Özel Mesaj Bulunmamaktadır Ve Sınav Başvurusu

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Hakan ERDOĞAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Hakan ERDOĞAN

Hakan ERDOĞAN TÜİSAG Üyesi

1.herkes isg katibini kontrol edebilirmi.bir arkadaşın uyarısı üzerine kontrol ettiğimde "Size özel mesaj bulunmamaktadır."yazıyor.daha önce dilekçeniz incelendi A grubuna girebilirsiniz yazıyordu

2. parayı yatırdım bugün ama meb sayfasında başvuru aktif değil.

sınav uygulama programında aşağıdaki yamaktadır

sınav ÜCRETİ

Aday; 50 (elli) TL KDV dahil sınav ücretini 03-12 Şubat 2014 tarihlerinde; MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesi’nin T.C. Ziraat Bankası Ankara Başkent Şubesi, Türkiye Vakıflar Bankası Ankara Merkez Şubesi veya Türkiye Halk Bankası Küçükesat Şubesinden herhangi birisine “Kurumsal Tahsilat Programı” aracılığı ile yatıracaktır.

sınav BAŞVURUSU

Sınava girecek aday, sınav ücretini yatırdıktan sonra sınav başvurusunu 03-12 Şubat 2014 tarihlerinde adayın son altı ay içerisinde çekilmiş vesikalık fotoğrafını tarattıktan sonra http://www.meb.gov.trinternet adresi üzerinden yapacaktır.

sizde durum nedir arkadaşlar

Adaylara ait fotoğraflı sınav giriş belgeleri; 17 Şubat 2014 tarihinde http://www.meb.gov.trinternet adresinden yayımlanacak, adaylar sınav giriş belgelerini bu adresten alabileceklerdir

2. nasibal35

nasibal35 TÜİSAG Üyesi

Hakan Bey, ben sınav giriş parasını bile yatıramadım. İki üç kez bankaya gittim fakat her defasında banka, Meb sitesi aktif değil dedi. Siz nasıl yatırabildiniz?

3. Hakan ERDOĞAN

Para yatırılabilen bankamatiklerde 2. sayfada çıkıyor.ziraat kartınız yoksa
    giriş-ödemeler-meb-yükselme sınavı

zaten siz kimlik noyu yazıp parayı göze koyup giriş basınca adınız çıkıyor..

ben o şekilde 2 kişininkini yatırdım

rs_6 ve nasibal35 bu yazıya teşekkür etti.
  4. nejate

nejate TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar biraz önce bende isg-katip'e girdim ''size özel not bulunmamaktadır'' yazıyor,halbuki daha önce grup bilgisi vererek sınava girebilirsin diyordu, geçici bir durumdur diye yorumluyorum.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. nasibal35

nasibal35 TÜİSAG Üyesi

isgkatib'i kontrol ettim bende de aynı durum var. Önceden, A sınıfı sınava girebileceğim yazıyordu şimdi "size özel mesaj bulunmamaktadır" yazıyor...

6. murat içli

murat içli TÜİSAG Üyesi

evet arkadaşım bende dün yatırdım parayı hala başvuru linki açılmadı ne zaman açılır bilmiyorum merak etmeye başladım ilk defa karşılaşıyorum böle bir durumla

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. halil1203

halil1203 TÜİSAG Üyesi

şimdi bir duyuru yayınlamışlar, ama aday listesi henüz elimize ulaşmadığı için başvurular başlamamıştır diyor.

Hakan ERDOĞAN bu yazıya teşekkür etti.
  8. ERGİN ERYILMAZ

ERGİN ERYILMAZ TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar bende daha önce A sınıfı sınava girebiliyorsun diyordu..Az önce MEB sınav başvurusunda listede adınız yok diyor..

Hakan ERDOĞAN bu yazıya teşekkür etti.
  9. rs_6

rs_6 TÜİSAG Üyesi

Bende başvuru anında aşağıdaki hata mejanı alıyorum.

upload_2014-2-4_12-46-22.png

10. rs_6

rs_6 TÜİSAG Üyesi

11. Dervişhan ÇAKICI

Dervişhan ÇAKICI TÜİSAG Üyesi

Aynı mesaj bendede yazıyor Bir işide düzgün yapamıyorlar daha yeni bilgiler gidiyor olabilir biraz bekleyelim

12. halil1203

halil1203 TÜİSAG Üyesi

Akadaşlar verilen linten gitmeyin. meb'in ana sayfasındaki duyuruyu tıklarsanız. kırmızı renkte büyük puntolarla yazıyor zaten. BAŞVURU İŞLEMİ HENÜZ BAŞLAMAMIŞTIR diye.

Bihter Hacibekiroğlu bu yazıya teşekkür etti.
  13. salgozen

salgozen TÜİSAG Üyesi

Aynı şekilde. Bence telaş etmeyin. İtirazlar inceleniyordur.

14. Hakan ERDOĞAN

15. Serçin YAPRAK

Serçin YAPRAK TÜİSAG Üyesi

vakıfbank ve ziraat bankası nda şuan itibari ile sistem yok
    :k_karışık:

ne zaman olacak ???? acaba

16. erolozalp

erolozalp TÜİSAG Üyesi

ZİRAAT BANKASIN DAN

17. tekstildokuma

tekstildokuma TÜİSAG Üyesi

Bir sınavda da düzgün iş yapsalar şaşırırdım

18. halil1203

halil1203 TÜİSAG Üyesi

19. nejate

nejate TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar Meb üzerinden ,duyurular bölümüne giriniz, başvurular başladı..

20. Alper Turan Taşkın

Alper Turan Taşkın TÜİSAG Üyesi

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica