Tartışma Size Özel Mesaj Bulunmamaktadır Ve Sınav Başvurusu

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Hakan ERDOĞAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Ülkü Hoca

Ülkü Hoca TÜİSAG Üyesi

MEB sayfasından başvurumu yaptım. Herhangi bir problem yok artık..

2. rs_6

rs_6 TÜİSAG Üyesi

Yaptım.Hadi hayırlısı. Herkese sorunsuz başvurular.

3. FilizHaksal

FilizHaksal TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar ben Vakıfbank atmden sınav ücretini yatırıp MEB den sınav girişimi yapabildim bilginize

4. caner

caner TÜİSAG Üyesi

Daha önce isg katipte girebileceğiniz sınav A sınıfı diye yazıyordu.Buradaki mesajları okuduktan sonra az önce bende isg katipten baktığımda "size özel mesaj bulunmamaktadır"yazıyor.Neden böyle durum değişikliği oldu ki.Ben bugün sabah Ziraat bankası atm den sınav ücretinide yatırdım.Benim gibi durumda olanlar varsa ne yapmalıyız acaba.MEB sitesinden sınav başvurusunu yapsak olurmu.veya isg katipteki durumun düzelmesini mi beklesek.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. caner

caner TÜİSAG Üyesi

Nejat abi senin isg katipteki durum düzeldi mi? Başvuruyu yapabildin mi.?

6. nasibal35

nasibal35 TÜİSAG Üyesi

Benim durumum da sizin gibiydi. Dün saat 15:30 itibariyle Ziraat bankası atm den sınav ücretimi yatırdım ve eve geldiğimde MEB sitesinden başvurumu sorunsuz yaptım. bence sizde deneyin derim...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. virgoo

virgoo TÜİSAG Üyesi

ziraat atm den kartsız yatırabiliyormuyuz ?

8. caner

caner TÜİSAG Üyesi

Yatırabilirsin.

9. caner

caner TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar MEB den başvuru yapmak için fotoğraf ekle kısmında fotoğrafın gözükmesimi gerekiyor.Fotoğraf eklemek için gözattan fotoğrafın adresini gösterip tıkladığımda fotoğrafın uzantısı gözüküyor.ve fotoğrafın uzantısının JPEG veya JPG olması arasında fark varmı.

10. caner

caner TÜİSAG Üyesi

internet exploreri yeniden açıp kapattığımda sorun halledildi.

11. virgoo

virgoo TÜİSAG Üyesi

vakıfbank int bankacılığından yatırılabiliyor, bilgilerinize...

12. cvl-tt

cvl-tt TÜİSAG Üyesi

giriş ekranından sonra e-bildirge yazısının anlamını bilen?

13. yaman durmuş

yaman durmuş TÜİSAG Üyesi

merhaba..Konya'da özel bir şirkette makine mühendisi olarak çalışıyorum ve aynı zamanda da C sınıfı iş güvenliği uzmanı adayıyım.. Fabrikamızın 3 ayrı yerinde iş güvenliği uzmanlarınca belirlenen bölgelerde havalandırma kontrol belgesi alınması gerekiyor ve ben bu testleri makine mühendisi olarak yapabilir miyim? Yaparsam neye göre nasıl hangi kriterlere göre ve hangi tür cihazla yapabilirim? Ayrıca buna örnek olacak elinizde herhangi bir belge var mı? bu konuda acil yardımınıza ihtiyacım var.. şimdiden teşekkürler

14. Serçin YAPRAK

Serçin YAPRAK TÜİSAG Üyesi

aynı durum mevcut bizde de. lakin 5 gündür bakanlığın sistemi bulunmamakta olduğundan bankadan geri döndük. ne zaman gelecek sistem. para yatıramıyoruzzzzz :k_kızgın:

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica