Soru : Sorumlu Müdürün Cezai Sorumluluğu

Engin Halıcıoğlu

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
İş kazalarında OSGB sorumlu müdürünün de sorumluluğu var mıdır?

imrenlim

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
hiç bir yönetmelikte ,kanunda böyle bir sorumluluk görmedim ben ,,bende sorumlu müdürüm.

turgay şahin

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
merhaba arkadaşlar sonuçta tüm faaliyetlerden devlete karşı sorumlu, olumlu veya olumsuzluklardan diye düşünüyorum

Cihan BAYCAN

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Merhabalar arkadaşlar sorumlu müdür OSGB nin yiceği cezalara yarı yarıya ortak diye biliyorum(bir nevi işveren vekili durumundaki kişi gibi düşünülebilir), iş kazalarından dolayı OSGB bir ceza yer diye birşey okumadım hiçbir yönetmelikte (buda tartışılması gereken bir konu esasında) ancak dosyalardaki (tüm uzmanların dosyalarındaki eksikliklerde işin içine katılabilir.) evrak eksikliklerinden ve OSGB deki olası diğer uygunsuzluklardan dolayı yenecek cezalarda sorumlu müdüründe sorumluluğu çok fazla. Bunlar benim bildiklerim ve düşündüklerim daha detaylı bilgisi olan arkadaşlar bilgilerini paylaşırsa sevinirim...
Herkese iyi çalışmalar Kazasız günler dilerim...

O

ozgurisguvenlik

Guest
Evrak arşivi dışında sizin yaptığınız teknik işlerden sorumlu değil.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.