Soyunma Odaları

Elif BEĞEN

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Kaynak atölyesinde işçilere ait soyunma odası bulunmamakta, ancak kirli ve temiz kıyafetlerini muhafaza edecekleri dolapları mevcut ( aynı zamanda oturma yeri yok, onu yaptırtıyorum ), sadece kapalı bir alan içinde değil-atölyenin içinde.
İşyeri Bina ve Eklentilerinde Alınacak Sağlık ve Güvenlik Önlemlerine İlişkin Yönetmelik ve İŞYERLERİNDE UYGULANACAK ASGARİ SAĞLIK VE GÜVENLİK GEREKLERİ ' ni incelediğimde madde 18'de bu durumla ilgili yapılması gereken maddeye rastlamadım. Fakat sahayı gezerken kapalı bir oda şeklinde olmayışı-yapılması gerektiğini düşünmüştüm. kabul ettirebilirsem kapattırmayı düşünüyorum, aksi halde problem yaşar mıyım?
( Bu arada 6331 madde 37 ye göre, 4857 78. madde ( yani İşyeri Bina ve Eklentilerinde Alınacak Sağlık ve Güvenlik Önlemlerine İlişkin Yönetmelik) yürürlükten kaldırılmış, ancak 6331 geçici madde 2' de yeni yönetmelikler çıkıncaya kadar uygulamaya devam olunur ibaresi, benim bu yönetmeliği (İşyeri Bina ve Eklentilerinde Alınacak Sağlık ve Güvenlik Önlemlerine İlişkin Yönetmelik ) kullanmama engel teşkil etmez değil mi?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.