Sözleşmeli çalışmak yerine danışmanlık yapmak

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında ayfer tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. ayfer

ayfer TÜİSAG Üyesi

merhabalar,
    Aldığımız bu belge ile farklı firmalara iş güvenliği ve belki daha spesifik konularda eğiimler verebiliyor muyuz?
    Firmanın elemanı olmadan örneğin sadece risk analizini yapmak için sözleşme yapabiliyor muyuz?
    Şimdiden teşekkürler..

2. ISG-isg

ISG-isg ISGfrm Çalışma Birimi

yapmamanız için hiç bir engel yok ayfer hanım

3. irem sgz

irem sgz TÜİSAG Üyesi

merhaba,
    isg 21 ekimdeki sınava hazırlanmaya başlayacağım , foruma yeni üye oldum...
    danışmanlık sözleşmeleri yaparak firmaların isg uzmanı olunamıyor değil mi ?

4. browland

browland TÜİSAG Üyesi

İrem hanım merhaba... öncelikle sınavınız da başarılar, danışmanlık hizmeti alan firmalar yasalar gereği bulundurmak zorunda oldukları iş güvenliği uzman ihtiyaçlarını karşılamış sayılmazlar, ayrıca bir iş güvenliği uzmanı bulundurmaları gerekmektedir.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Cem AKBULAK

Cem AKBULAK TÜİSAG Üyesi

danışmanlık hizmeti demek,iş güvenliği hizmeti sağlamak demek değildir arkadaşlar..ancak sözleşme yapmak koşuluyla bu hizmet yerine getirilmiş olur...

6. cetintatar

cetintatar TÜİSAG Üyesi

tecrübe olması açısından ilk olarak danışmanlık hizmeti veren firmalarda çalışmak mantıklı mıdır?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Cem AKBULAK

Cem AKBULAK TÜİSAG Üyesi

tecrübe kazanmak için OSGB lerde çalışmak mantıklı bana göre...tabiiki maddi beklentileriniz çok yüksek olmamak şartıyla....

8. cetintatar

cetintatar TÜİSAG Üyesi

sizce maddi beklentimiz ne kadar olmadılır ilk işe başlama için?

9. Cem AKBULAK

Cem AKBULAK TÜİSAG Üyesi

aslında birçok kriter var çetin bey..,kaç firma verecekler,kaç işçi olacak,tehlike sınıfı,sektör.. vs vs..
    ben ücret konusunda yazmayı sevmiyorum ama OSGB lerde genel olarak 1500-2000 aralığında oluyormuş...

10. cetintatar

cetintatar TÜİSAG Üyesi

hımm anladım teşekkür ederim.siz konyada mı çalışıyorsunuz? bende konyada çalışmayı düşünüyorum da

11. Cem AKBULAK

Cem AKBULAK TÜİSAG Üyesi

evet konyada çalışıyorum bende...konyadaki OSGB leri soruyorsanız beşhekim ve ism var benim bildiğim...ikisinde de tanıdıklarım var..ancak beşhekim yeni uzman aldı daha...

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica