Ssk Pirim Gün Sayısına Göre Bir Üst Sınıfa Atlanması

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında GÖKHANusta tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. ilhan-DEMİR

ilhan-DEMİR TÜİSAG Üyesi

Tolga bey maddiyat kaygısını zaten OSGB sahibi olarak açıklamışsınız teşekkürler...

2. Tolgature

Tolgature Guest

Söylediklerimi isteyen, istediği tarafa çekmekte özgür. Ben sözümün her zaman arkasındayım; iş güvenliği uzmanlarının sınıflandırılması bana göre yanlış bir tutum. Sistem zamanla zaten oturacaktır, sadece biraz sabretmek, bulup ta bunamamak, bencillik yapmamak lazım.

ilker1959 bu yazıya teşekkür etti.
  3. Ayal

Ayal TÜİSAG Üyesi

Çare İş Güvenliği Mühendisliği bölümünün üniversitelerde açılması. Ama Reytingi yüksek ( BÜ, ODTÜ, İTÜ v.s. ) üniversitelerde. O zaman iyi öğrenciler bu bölüme ilgi gösterir. Bu yapılırsa sektöre ister istemez belli bir kalite gelir.

4. Mesken

Mesken TÜİSAG Üyesi

1672 gün prim var mayıs 2013 c sınıfı belgesini aldım

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. misg

misg TÜİSAG Üyesi

Aslında herkes aynı düşünceyi paylaşıyor, farklı taraflardan dem vuruyor sadece. Kaldırın şu sınıf farkını da işi bilenle bilmeyen ayırımını piyasa yapsın....

Tolgature bu yazıya teşekkür etti.
  6. Davutt

Davutt TÜİSAG Üyesi

e="Mesken, post: 97942, member: 61679"]1672 gün prim var mayıs 2013 c sınıfı belgesini aldım[/quote]
    Tebrikler, baya gününüz birikmiş, sorunuzu alalım yada bunun bize faydası ne...?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. teknik öğretmen

teknik öğretmen TÜİSAG Üyesi

İlhan bey sanırım anlamadınız 2012 yılından önce tehlike sınıfları net değildi, 30 yıl önce NACE koduna göre az tehlikeli sayılan yerler organize sanayi de seri üretimler yapıyor. Bu sebepten prim gün sayısını sınıf farkına göre yapmaları beraberinde bir çok şeyi meydana getirir.

8. semih_serin

semih_serin TÜİSAG Üyesi

sanırım hesaplamanda bir hata var arkadaş.... 5 yılda yatacak prim gün sayısı 360*5 = 1800 yapar. sanırım senin 2 yada 3 istasyondan sigortan var .... çakışan aylardan sadece primi yüksek olan hesaba alınır diğerleri alınmaz...

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Üyelerimiz bu sayfayı aşağıdaki aramalarla bulmuştur :

1. sskpirimgün

Yandex.Metrica