Soru : Staj Hakkında

dilek seher kuzgun

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
merhabalar iş güvenliği bölümü okumaktayım ve 30 iş günü olan staj defterini doldurmam gerekiyor fakat bu konuda hiçbir bilgim yok yardımcı olabilecek daha önceden staj yapıp bilgileri dosyalayan arkadaşlar varsa paylaşım yapabilirmi bu konuda yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

Mustafa Uzunoğlu

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhaba bende sizinle aynı durumdayım son günleri stajımın ben şöle yapıyorum defter dolurma işlemini önce a4 kağıda yazıyorum yaptıklarımı tarihleriyle daha deftere geçirmedim a4 e özet çıkartıp uzmanlara göstericem olumlumu olmuşmu diye.Defter doldurma işlemi bitince ise ayrı bir klasör yada dosya yapıp onlardan isteyeceğim belgeler koyucam bu belgeler (risk analizi,acil durum eylem planı,yıllık çalışma planı) gibi dökümantasyonlar eklicem.. Sizde böle bir yol deneye bilirsiniz

Barış GÖKTAŞ

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Benimde staj defterine ihtiyacım var , 40 iş günü stajımız :( ancak yazıcak sadece 20 günlük bişeyler bulabildim , Mustafa Bey defterinizi paylaşabilirmisiniz acaba.?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.