Soru : Staj Yapıyorum Ama Deftere Ne Yazmalıyım?

Enes AKIŞ

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhabalar. Ben 1. sınıfı bitirdim ve staj yapıyorum. Yaptığımız işler hep aynı saha gözetimi 1 2 kere risk analizi hazırlandı birdaha diğer işler hep bizim görmediğimiz şekilde tamamlanıyor biz hergün başka bir firmaya gidiyoruz osgbde olduğumdan ama tek işimiz saha gözetimi. Ben ise deftere hep aynı şeyleri yazıyorum saha gözetimi yok risk analizi vs. sadece firma farklı bütün firmaları yazdım sonra aynı şeyleri yazmamak için sizden yardım istiyorum acaba ne yazmalıyım. Staj yapmış olanlar neler yazdı yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Aykut Gümüş

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Diğer işlerden kast ettiğinizin ne olduğunu biraz açarsanız belki bizde anlayabiliriz.
Gördüğünüz iyi uygulamaları yazabilirsiniz,
Genel olarak gördüğünü uygunsuzların hangi sektörde ve hangileri olduğunu yazabilirsiniz?

Enes AKIŞ

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Diğer işlerden kast ettiğinizin ne olduğunu biraz açarsanız belki bizde anlayabiliriz.
Gördüğünüz iyi uygulamaları yazabilirsiniz,
Genel olarak gördüğünü uygunsuzların hangi sektörde ve hangileri olduğunu yazabilirsiniz?
Şöyle söyleyeyim Aykut bey. Organize de bulunan ve çevre bölgede bulunan bir çok fabrikaya gidiyoruz. Örneğin kombi fabrikası, döküm fabrikası, seramik fabrikası, cam fabrikası gibi bizim dıştan gördüğümüz sadece saha gözetimi birde risk analizi. Yazdığım şeyler kkd kullanmayan personel uyarıldı, risk analizi hazırladı, saha gözetimi yapıldı.. bunları yazıyorum. "...uygunsuzların hangi sektörde ve hangileri olduğunu..." kastettiğiniz örneğin inşaat esnasında koruyucu demirlerin olmadığını, kemer,kask takılmadığını mı yazmamı söylüyorsunuz?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.