Staj Yardımı

Konu, 'Acemi İş Güvenlikçiler' kısmında esin_özsoy tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. esin_özsoy

esin_özsoy TÜİSAG Üyesi

Merhabalar.Ben Antalya'da yaşıyorum.Eğitimimi yarın tamamlıyorum (2 Aralık) Henüz bir staj yeri bulamadım :( Bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

2. mühendis85

mühendis85 TÜİSAG Üyesi

Esin Hanım,
    Staj yerini eğitim kurumları ayarlıyor. Eğitim aldığınız kurumla görüştünüz mü bu konuyu.Genelde yardımcı olurlar.

3. esin_özsoy

esin_özsoy TÜİSAG Üyesi

Evet görüştüm başlarda yardımcı olduklarını ama sonradan sorun yaşadıklarını söylediler.Kendi imkanlarımızla bulmamızı istiyorlar

4. Murat KOÇAK

Murat KOÇAK TÜİSAG Üyesi

OSGB lere staj başvurusu yapabilirsiniz...Tecrübeniz yoksa daha sonra orada çalışma imkanı da oluyor

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

yusufaydinkm bu yazıya teşekkür etti.
  5. Behiye ACET KARA

Behiye ACET KARA TÜİSAG Üyesi

OSGB ler stajyerleri yoğunluk ve sigorta bahanesi ile kabul etmiyorlar. Bende henüz staj yapacak bir yer bulamadım nereyi arasam red cevabı geliyor, bu kadar iş güvenliği uzmanı ihtiyacı varken staj için bu kadar zorlanmaz ki.

6. Murat KOÇAK

Murat KOÇAK TÜİSAG Üyesi

hangi şehirdesiniz

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. ÜÇOK

ÜÇOK TÜİSAG Üyesi

sigorta yapılmıyor ki?yanlış mı biliyorum?

8. harley quinn

harley quinn TÜİSAG Üyesi

İstanbulda bir staj yerine ihtiyacım var. Eğitim 31 martta bitiyor. Staj yeri konusunda yardımcı olabilirseniz sevinirim. şimdiden çok teşekkürler.

Maden Mühendisi

9. Murat KOÇAK

Murat KOÇAK TÜİSAG Üyesi

evet yapılmıyor. Behiye hanım hangi şehirdesiniz. Uşak-Afyon-Denizli için staj konusunda yardımcı olabiilrim.

10. cagdashacioglu

cagdashacioglu TÜİSAG Üyesi

İzmir, Antalya ve Tekirdağ'da staj yeri arayan olursa yardımcı olmaya çalışırım.

11. Behiye ACET KARA

Behiye ACET KARA TÜİSAG Üyesi

Teşekkür ederim Murat Bey, ben Antalya'dayım. Staj için bir kimyasal firmadan destek aldım, son gün de olsa girişimi yaptık :) İlginiz için sağolun.

Murat KOÇAK bu yazıya teşekkür etti.
  12. onuratilgan

onuratilgan TÜİSAG Üyesi

C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı eğitimim 20 Nisan 2013 de bitiyor. Antalya da uzman bulunan Staj yeri konusunda sıkıntı çekiyorum. yer bulmamda yardımcı olursanız sevinirim.
    iletişim: ****silindi****
    Onur ATILGAN
    Makine Mühendisi

Last edited by a moderator: 28 Ağustos 2015
  13. müge şengül

müge şengül TÜİSAG Üyesi

merhabalar , C sınıfı iş güvenliği kursum 25 mayıs 2013 te bitiyor ama hala bir staj yeri bulamadım. Adana için bana yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim.

14. sbl_05

sbl_05 TÜİSAG Üyesi

İstanbul beylikdüzünde ikamet etmekteyim. 3 yıllık mimar ve c sınıfı uzman adayıyım. bünyesinde isg uzmanı bulunan bir firmada staj yapmam gerekiyor. bilfiil bulunamayacağım sadece firma kaşesi yeterlidir. sınav sonrası için de görüşebiliriz. Yardımcı olabilecek kişiler için tel: ****silindi****

15. teknik öğretmen

teknik öğretmen TÜİSAG Üyesi

Antalya da 30.06.2013 tarihine kadar staj konusunda yardımcı olabilecek arkadaş varmıdır? Mağdurum ben mağdurum

16. DİLEK KİMYA

DİLEK KİMYA TÜİSAG Üyesi

merhabalar, C sınıfı iş güvenliği eğitimim 5 ağustosta bitecek Afyonda ikamet ediyorum staj yeri için yardımcı olursanız çok sevinirim.

17. izmir35

izmir35 Guest

izmirde staj isteyen varsa yardimci olmaya calisirim, ****silindi****

18. Mehmet Öz07

Mehmet Öz07 TÜİSAG Üyesi

Antalyadan staj yeri konusunda yardımcı olabilcek varsa çok sevinirim.4 günlük staj raporu konusunda.
    mailim:****silindi****

19. MRTKLNC

MRTKLNC TÜİSAG Üyesi

Merhaba Makine mühendisliği mezunuyum ISG uzmanlıgı eğitimlerine katıldım
    25.06 .2016 tarihine kadar staj yeri bulmak zorundayım
    İstanbul Anadolu yakasında yada Gebze civarında staj yapabileceğim firma konusunda yardımcı olabilecek arkadaş varmı acaba? ***KESİLDİ***

Last edited by a moderator: 16 Haziran 2016
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Üyelerimiz bu sayfayı aşağıdaki aramalarla bulmuştur :

1. saglik icin staj yeri bulamiyorum

Yandex.Metrica