Staj Yeri

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Hakkında' kısmında ISG-isg tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Şahin IRMAK

Şahin IRMAK TÜİSAG Üyesi

kardeşim kayseride nasıl bulamadın bende kayseriliyim staj imkanı çok fazla beni 6 firma istemişti ama staj malum 1 yerde yapabiliyorsun :) nasıl bir yerde yapmak istiyorsun önce hedefini belirle hiç olmadı başvuru yaptıgın taktirde zaten onlar seni alır

2. gencerakif

gencerakif TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlarla isg eğitimimiz 19 ocakta bitiyor. İstanbul anadolu ve avrupa yakasında staj yeri arıyoruz.yardımcı olacak arkadaşlar var mı?

3. sinaner

sinaner TÜİSAG Üyesi

adanada staj yeri bulma ve çalışanlar için sigorta giriş çıkış işlemleri nasıl yapılır

4. ibrahim60

ibrahim60 TÜİSAG Üyesi

istanbulda staj yeri aramaktayım ocak ayı içerisinde avrupa yakası olursa daha cok memnun olurum

hhibrahimuzun@gmail.com
    0536 722 65 60

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. kaancan

kaancan TÜİSAG Üyesi

GAZİANTEPTE ACİL STAJ YERİ ARIYORUM YARDIMMCI OLAN OLURSA SEVİNİRİM

6. g.bahar

g.bahar TÜİSAG Üyesi

merhaba arkadaşlar isg eğitimin 5 ocakta bitiyor. Bursa'da staj yeri aramaktayım yardımcı olursanız çok sevinirim.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Hakan ERSOY

Hakan ERSOY TÜİSAG Üyesi

Uşak'ta neresi var?

8. Murat KOÇAK

Murat KOÇAK TÜİSAG Üyesi

tabii ki OSGB...:)

Hakan ERSOY bu yazıya teşekkür etti.
  9. ENES SAKARYA

ENES SAKARYA TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar Merhaba;
    19.02.2013 tarihinde C sınıfı İSG stajı yapmam gerekli İstanbulda veya Trabzonda staj yapabileceğim bir işyeri bilen ve tanıdığı olan var ise tarafımla paylaşabilirmi?

10. muran87

muran87 TÜİSAG Üyesi

merhabalar, ankara'da isg stajımı yapacak yer arıyorum, yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler

11. İsmail Safa

İsmail Safa TÜİSAG Üyesi

Merhaba endüstri mühendisliği mezunuyum.C sınıfı isg kursum 10 ocakta bitiyor, İstanbul da acil staj yapabileceğim bir yer arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
    İletişim- isafaaksoy@gmail.com

12. ENES SAKARYA

ENES SAKARYA TÜİSAG Üyesi

EĞER SİZ BULURSANIZ BENDE ŞUBAT AYINDA STAJ YAPMAK DURUMUNDAYIM İST.AVRUPA YAKASI ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

13. Hakan FIRAT

Hakan FIRAT TÜİSAG Üyesi

iletişim bilgilerinizi bildiriirseniz staj yeri konsunda size yardımcı olmaya çalışırım

14. ibrahim60

ibrahim60 TÜİSAG Üyesi

arkadaslar kurstan size yardımcı olurlar büyük bir ihtimalle bana yardımcı oldular sağolsunlar

15. çılga

çılga TÜİSAG Üyesi

İsg uzmanlığı için mart ayının ilk haftası ankarada staj yapmalıyım. Yardımcı olursanız sevinirim.

16. foodngnr

foodngnr TÜİSAG Üyesi

Merhabalar, Gıda Mühendisliği mezunuyum Ankara'da isg stajımı yapacak yer arıyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

17. pbncor

pbncor TÜİSAG Üyesi

Merhaba;
    Endüstri mühendisiyim iş güvenliği stajımı yapabileceğim kurum arıyorum.
    Tekirdağdayım. 23 0cak tarihine kadar kursa kurum bilgisi vermem gerekiyor fakat hala staj yapacak
    yer bulamadım. Tekirdağ çevresinde bana yardımcı olacak varsa çok memnun olurum.
    pcorbaci@hotmail.com

18. M. Çağlar BODUR

M. Çağlar BODUR TÜİSAG Üyesi

Merhaba Arkadaşlar,
    Ziraat Yüksek Mühendisiyim, İSG uzmanlığı eğitimi almaktayım ve haftaya yüzyüze eğitim süreci bitecektir. Bu süreç sonunda 40 saatlik (5 iş günü) bir staj eğitimi (4-8 Şubat) almam gerekiyor. Sizlerin İstanbul Anadolu Yakası'nda bildiği veya tanıdığı bir firma var mı? Yardımcı olursanız çok memnun olurum...

caglarbodur@gmail.com

kbrylcn bu yazıya teşekkür etti.
  19. Haluk DEMİRCİOĞLU

Haluk DEMİRCİOĞLU TÜİSAG Üyesi

ankarada staj yeri arıyorum.

20. yavuzlab

yavuzlab TÜİSAG Üyesi

mrb arkadaslar
    ist da isg uzmanlığı için staj yeri arıyorum bildiğiniz bir yer varmı

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica