Staj Yeri

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Hakkında' kısmında ISG-isg tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Onur Gül

Onur Gül TÜİSAG Üyesi

28 Şubat'ta bitecek örgün eğitimimin ardından Mart ayı başında stajımı yapmak üzere uygun bir yer aramaktayım.Şahsi girişimlerim henüz sonuç vermedi.Bu konuda yol gösterici olabilecek Antalya'daki üyelerimizin yardımını talep etmekteyim.

2. Hakan ERSOY

Hakan ERSOY TÜİSAG Üyesi

Buradan Antalya'da bulunan iş güvenliği uzmanlarına bakarak, onlarla irtibata geçebilirsin...
    HTML:
    http://www.isgkatip.com/

3. tbcakmak

tbcakmak TÜİSAG Üyesi

merhabalar,bende Bursa'da isg stajı yapabileceğim bir yer arıyorum şimdiden teşekkür ederim.
    ******kesildi*******[Forum kuralları; 6) Forum içindeki mesajlarda şahsi bilgiler (e-mail, telefon numarası, tc kimlik no vb.) vermek yada istemek yasaktır. Bu tip mesajlardan ilgili kısımlar kesilecek yada mesaj tamamen silinecektir.]

Last edited by a moderator: 17 Temmuz 2014
  4. karahanbu

karahanbu TÜİSAG Üyesi

İsg C sınıfı kursum 20 Martta bitecek ve staj yapma ihtiyacım doğacak. Kimyagerim ve istanbulda ikamet ediyorum. Bu konuda yardımcı olabilecek kişiler benimle irtibata geçerlerse memnun olurum.

Teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

******kesildi*******[Forum kuralları; 6) Forum içindeki mesajlarda şahsi bilgiler (e-mail, telefon numarası, tc kimlik no vb.) vermek yada istemek yasaktır. Bu tip mesajlardan ilgili kısımlar kesilecek yada mesaj tamamen silinecektir.]

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. sudem

sudem TÜİSAG Üyesi

bir kaç yer adı yazarmısın?

6. sudem

sudem TÜİSAG Üyesi

merhaba ben kayseride makina muhendisliği için staj yeri arıyorum bilen varmı?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. erdemezin

erdemezin TÜİSAG Üyesi

MERHABA FİZİKÇİYİM.ANKARADA STAJ KONUSUNDA YARDIMCI OLABİLECEK VARSA ÇOK SEVİNİRİM.TEŞEKKÜRLER

8. aycan erim

aycan erim TÜİSAG Üyesi

Merhaba,
    Çevre mühendisliği mezunuyum. C sınıfı isg eğitimimi 31 martta tamamlamış olacağım. İSTANBUL ANADOLU YAKASInda ikamet etmekteyim. Uygun bir staj yeri bulmam konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim.
    mail: ******kesildi*******[Forum kuralları; 6) Forum içindeki mesajlarda şahsi bilgiler (e-mail, telefon numarası, tc kimlik no vb.) vermek yada istemek yasaktır. Bu tip mesajlardan ilgili kısımlar kesilecek yada mesaj tamamen silinecektir.]

9. yarozmed

yarozmed TÜİSAG Üyesi

Merhaba Elektrik-Elektronik Müh. mezunuyum. Adana'da İSG eğitimine başladım. Kurs 10 Mart son haftası bitecek. Kurs bitikten sonra 40 saatlik (1 hafta) staj yapmalıyım. Adana'da ve Diyarbakir da Staj yeri konusunda bana yardımcı olabilir misiniz? Teşekküler..

10. omerdasdan

omerdasdan TÜİSAG Üyesi

Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya Bölümünü bitirdim. Şu an bir firmanın iş güvenliği uzmanlığı kursuna katılmaktayım. Kimya ile alakalı firmalarda staj yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

11. omerdasdan

omerdasdan TÜİSAG Üyesi

İkamet yerim İstanbul Anadolu yakasıdır.

12. blackeyes74

blackeyes74 TÜİSAG Üyesi

merhaba bende Ankarada ikamet etmekteyim. Gazi Üniversitesi mobilya dekorasyon bölümü mezunuyum ve bende staj yeri arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

13. svd

svd TÜİSAG Üyesi

Merhaba arkadaşlar,

İstanbul'da kiyager olarak çalışıyorum ve iş güvenliği kursuna gidiyorum.
    Nisan ayının ilk haftasında staj yapmam lazım ve bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlardan yardım bekliyorum.

iyi çalışmalar

14. nagihan61

nagihan61 TÜİSAG Üyesi

iş sağlığı ve güvenliği c sertifikası için eğitim alıyorum staj için tehlikeli sınıfına giren inşaat firmasında staj yapamayacağımı söylediler doğruluk payı nedir bilgisi olan arkadaşlardan cevap bekliyorum

15. SONER OKTAY

SONER OKTAY TÜİSAG Üyesi

Merhabalar, c sertifikası için 6-12 Mart arası staj yerine ihtiyacım var yardımcı olabileceklerin yardımını bekliyorum. İstanbul Avrupa yakasındayım.

16. adilkurtulus

adilkurtulus TÜİSAG Üyesi

Merhabalar.
    İstanbul Avrupa yakasında ikamet etmekteyim.10 martta bitecek olan eğitimim sonrasında staj yeri aramaktayım.
    Ankara-Bursa-Sakarya-Yalova'da alternatif olarak staj yapabileceğim illerdir.
    Yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

17. ivy

ivy TÜİSAG Üyesi

ankarada staj yeri önerlilebilecek yer var mı?

18. MARBLE_İSG

MARBLE_İSG TÜİSAG Üyesi

Doğruluk payı olduğunu sanmıyorum.İnşaat tehlikeli değil ,çok tehlikeli sınıfa giriyor.Ama staj için tehlike sınıfı diye bir şey yok.Bir çok kişide inşaatta stajını yapıyor.Size kim dedi ve neye göre dedi bilmiyorum...

19. Elif Horasan

Elif Horasan TÜİSAG Üyesi

Jeoloji mühendisiydim, İstanbul Avrupa yakasında oturuyorum 15 martta örgün eğitimim bitiyor ancak staj yerim yok ,kursta bulamadığımız taktirde yarımcı olacağını söylediler. 1 hafta da olsa bu işi uygulamada olabildiğince ciddi öğrenebileceğim bir yer konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

20. volkan altunay

volkan altunay TÜİSAG Üyesi

Merhabalar.
    İstanbul Avrupa yakasında ikamet etmekteyim. kimya mezunuyum 15 martta bitecek olan eğitimim sonrasında staj yeri aramaktayım.yaklaşık 5 yıl çeşitli firmalarda üretim bölümlerinde çalıştım(ilaç,hıda,lojistik)
    Yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica