Staj Yeri

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Hakkında' kısmında ISG-isg tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. ufkylmz

ufkylmz TÜİSAG Üyesi

merhaba c sınıfı iş güvenliği ve uzmanlığı stajı yapmam gerekli izmir de kursa gidioyorum 17 mart 2013 ve 22 mart 2013 tarihseri arasında gebze kocaeli yada izmir olabilir yardımcı olabilirseniz sevinirim

2. merve kardeş

merve kardeş TÜİSAG Üyesi

iyi günler ben jeofizik mühendisiyim.c sınıfı işgüvenliği eğitimim 22 martta sona eriyor staj yeri aramaktayım.sakaryada ikamet ediyorum ailem istanbulda istanbulda özellikle iyi bir yer istiyorum

3. hayriye58

hayriye58 TÜİSAG Üyesi

merhaba arkadaşlar kocaelinde staj yapabileceğim iyi bir firma arıyorum yardım edebilirmisiniz

4. maske

maske TÜİSAG Üyesi

merhaba arkadaşlar bende c sınıfı iş güvenligi eğtimi alıyorum kursum 23 martta bitecek 23 mart -10 nisan arasında 5 gunluk staj yapmaya ihtiyacım var yardımcı olabilecek biri varsa sevinirim

******kesildi*******[Forum kuralları; 6) Forum içindeki mesajlarda şahsi bilgiler (e-mail, telefon numarası, tc kimlik no vb.) vermek yada istemek yasaktır. Bu tip mesajlardan ilgili kısımlar kesilecek yada mesaj tamamen silinecektir.]

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Last edited by a moderator: 17 Temmuz 2014
  5. aytunurbuket

aytunurbuket TÜİSAG Üyesi

Merhaba, ISG C sınıfı eğitimim 31 Martta bitiyor.Giresun'da ikamet etmekteyim,Giresun'da staj yapabileceğim bir kurum arıyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim.

6. İsmail SALMAN

İsmail SALMAN TÜİSAG Üyesi

kesinlikle öyle bir şart yoktur. işyeri hekimi ve işgüvenliği sözleşmesi yapmış yada tam zamanlı çalıştıran her iş yerinde stajınızı yapabilirsiniz.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. vasif06

vasif06 TÜİSAG Üyesi

c sınıfı isg uzmanı adayayım. ankarada staj yeri bulma konusunda sıkıntı çekiyorum yardımcı olabilecek arkadaşlara teşekkür ederim. ******kesildi*******[Forum kuralları; 6) Forum içindeki mesajlarda şahsi bilgiler (e-mail, telefon numarası, tc kimlik no vb.) vermek yada istemek yasaktır. Bu tip mesajlardan ilgili kısımlar kesilecek yada mesaj tamamen silinecektir.]

8. arkozgur

arkozgur TÜİSAG Üyesi

merhaba arkadaşlar,ben özgür jeoloji mühendisiyim , istanbul da ikamet ediyorum c sınıfı kursum 31 martta bitiyor, nisanın ilk haftasında 5 gün staj yapmaya ihtiyacım var,yardım edebilirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler.
    ******kesildi*******[Forum kuralları; 6) Forum içindeki mesajlarda şahsi bilgiler (e-mail, telefon numarası, tc kimlik no vb.) vermek yada istemek yasaktır. Bu tip mesajlardan ilgili kısımlar kesilecek yada mesaj tamamen silinecektir.]

9. Gökhan LAP

Gökhan LAP TÜİSAG Üyesi

Merhaba stajımı izmirde yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz?

10. huseyinata40

huseyinata40 TÜİSAG Üyesi

c sınıfı isg uzmanı adayayım. ankarada staj yeri icin yardımcı olabilecek arkadaşlar mail atarlarsa sevinirim. tesekkurler. ******kesildi*******[Forum kuralları; 6) Forum içindeki mesajlarda şahsi bilgiler (e-mail, telefon numarası, tc kimlik no vb.) vermek yada istemek yasaktır. Bu tip mesajlardan ilgili kısımlar kesilecek yada mesaj tamamen silinecektir.]

11. ufkylmz

ufkylmz TÜİSAG Üyesi

Ben gebze kroman çelikte başladım staja basvurursan sende belki kabul edebilirler

12. volkancoskun

volkancoskun TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bişey dikkatimi çektide kursa gidenler genelde benim gibi kimya mezunları fizik jeofizik jeoloji maden bu meslek gruplarını resmen bitirdiler. allah bu işte yolumuzu açık etsin inşallah aradığınız staj yerlerini bulursunuz

13. RukiyeUYSAL

RukiyeUYSAL TÜİSAG Üyesi

Jeofizik ve Harita Mühendisiyim sınava kadar ve geçmem durumumda sonrası için Ankara da staj yapabileceğim çalışabileceğim bir firma arıyorum yardımcı olabilir misiniz

14. YUSUF SARIKAYA

YUSUF SARIKAYA TÜİSAG Üyesi

Kimya Mühendisliği Bölümü mezunuyum. Adana’da isg uzmanlığı kursu almaktayım. 15/04/2013 te başlayan 5 günlük staj yapmam gerekiyor. Yardımcı olacaklara şimdiden :alkış: .

15. harley quinn

harley quinn TÜİSAG Üyesi

Merhabalar;
    Eğitimim 31martta bitiyor. İstanbulda staj konusunda yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    Şimdiden teşekkürler.

Maden Mühendisi

16. oslem_bb

oslem_bb TÜİSAG Üyesi

Merhabalar..
    Adım Özlem BİTMEZ. Kimya Mühendisiyim. 18 mayıs daki İSG sınavına katılabilmem için bir haftalık zorunlu staj süremi bir firmada tamamlamam gerekiyor. ilgilenirseniz sevinirim.
    iletişim bilgileri:
    e-mail: ******kesildi*******[Forum kuralları; 6) Forum içindeki mesajlarda şahsi bilgiler (e-mail, telefon numarası, tc kimlik no vb.) vermek yada istemek yasaktır. Bu tip mesajlardan ilgili kısımlar kesilecek yada mesaj tamamen silinecektir.]

17. oslem_bb

oslem_bb TÜİSAG Üyesi

istanbul da ikamet ediyorum.

18. onurgner

onurgner TÜİSAG Üyesi

elektrik elektronik mühendisliği mezunuyum . staj için bende istanbul avrupa yakasında lazım.
    onur güner

19. alpcan35

alpcan35 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar. gıda mühendisiyim ve c sınıfı iş güvenliği uzmanı adayıyım. İzmir'de nisan ayının 1 ila 10 u arasındaki bir tarihte stajımı yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

20. bayramsen

bayramsen TÜİSAG Üyesi

merhaba iş güvenliği uzmanlığı kursum bitiyor ve 1 -5 nisan arasında staj yapmam lazım ankarada staj yeri arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica