Staj Yeri

nur_sirkeci

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
izmirde iş güvenliği stajını yapmak isteyen arkadaşlara yardımcı olurum
izmirde staj yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.çok acil dönerseniz sevinirim.malum zaman daraldı :)

21buğra

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Moderatör tarafında düzenlendi:

adnan tacal

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Herkese İyi Çalışmalar.
İstanbulda Staj yapabileceğim bir yer arıyorum. Fizik mezunuyum.

GÖKÇE01

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
arkadaşlar merhaba,
ADANA DA staj yeri arıyorum. kursum 30 nisan da bitiyor. yardımcı olabilecek var mı?

umith.erol

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
merhaba arkadaşlar,kimyagerim 21 mayısta eğitimlerim sona eriyor Ankarada isg stajımı yapmak üzere bir yer arıyorum nasıl bir yol izlemeliyim ? yardımcı olursanız sevinirim

Can Barış Göktaş

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Danışmanlık ve OSGB'lerde Hem staj için hemde part time çalışmak üzere istanbul anadolu yakasında yada yalovada yer arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

metallium

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
merhaba biyomühendislik mezunuyum 15 mayıs sonrası için İstanbul'da staj yapmam gerekiyor. Yardımcı olursanız sevinirim

Merve Tuğçe UYSAL
******kesildi*******[Forum kuralları; 6) Forum içindeki mesajlarda şahsi bilgiler (e-mail, telefon numarası, tc kimlik no vb.) vermek yada istemek yasaktır. Bu tip mesajlardan ilgili kısımlar kesilecek yada mesaj tamamen silinecektir.]

Birgül Oral

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (A)
Merhaba;
Gıda mühendisiyim.15 mayısta eğitimim tamamlanıyor.İzmir'de staj konusunda yardımcı olabilecek arkadaşım var mı?Yardımcı olursanız sevinirim..

Cüneyt Başkurt

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhaba ,
21 Mayısta staja başlamam gerekiyor. Denizli yada İzmirden yardımcı olabilecek varsa şimdiden teşekkür ederim.
******kesildi*******[Forum kuralları; 6) Forum içindeki mesajlarda şahsi bilgiler (e-mail, telefon numarası, tc kimlik no vb.) vermek yada istemek yasaktır. Bu tip mesajlardan ilgili kısımlar kesilecek yada mesaj tamamen silinecektir.]

A.OSMAN

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhaba ben gumusovada iş sağliği ve güvenliği okuyorum istanbulda bu yaz 1 aylık staj yapmam lazım bana yardımcı olurmusunuz lütfen.

Emre Göksüner

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Selamlar,
1 Mayıs tarihinde C sınıfı uzmanlık eğitimim başadı. Maden Yüksek Mühendisiyim. İzmir'de staj yapabilmem için yardımcı olacak arkadaşlara ihtiyacım var. Şimdiden çok teşekkür ederim.
Emre Göksüner
Email:******kesildi*******[Forum kuralları; 6) Forum içindeki mesajlarda şahsi bilgiler (e-mail, telefon numarası, tc kimlik no vb.) vermek yada istemek yasaktır. Bu tip mesajlardan ilgili kısımlar kesilecek yada mesaj tamamen silinecektir.]

bulentim77

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
arkadaşlar kocaeli yada gebze'de staj yeri konusunda yardımcı olabilirmisiniz?

caka_

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
GEBZE' de iş güvenliği uzmanlığı C sınıfı staj yapabilecek bir yer arıyorum. Kurs 30 Haziran'da bitiyor.
Yardımcı olursanız sevinirim.

SERTAÇ KASAPOĞLU

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
MERHABA 14 haziranda kursum bitecek C SINIFI UZMAN ADAYIYIM STAJ YAPABİLECEĞİM Bİ ye arıyorum yardımcı olabilecek varmı ******kesildi*******[Forum kuralları; 6) Forum içindeki mesajlarda şahsi bilgiler (e-mail, telefon numarası, tc kimlik no vb.) vermek yada istemek yasaktır. Bu tip mesajlardan ilgili kısımlar kesilecek yada mesaj tamamen silinecektir.]

Onur Gunder

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
merhaba, 18 Ağustos'ta İzmir'de staj yapabileceğim bir kurum arıyorum. yardımcı olabilecek var mı acaba?

fizikçiözlem

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
mrb ankara Keçiören deyim ve haftaya staj yapacak bi yer bulmalıyım nerde bulabilirim acaba yardımcı olabilir misiniz cvp için şimdiden tşk ederim

Çağla Naz Cihan

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Merhaba ben Ankara' dayım, benim eğitimim 29 haziran da bitecek ve staj yapabileceğim bir yer arıyorum. Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim, teşekkürler..

dorukkaan

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Merhaba arkadaşlar Erzurum da staj yapabileceğim yer varmı?

dorukkaan

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Onay gerekli yardımcı olurmusunuz

hgokalp

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (A)
Merhaba Arkadaşlar,
01-05 Temmuz tarihleri arasında Trabzon' da staj yapabileceğim bir yer arıyorum.
Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim...

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.