Staj Yeri

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Hakkında' kısmında ISG-isg tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. nur_sirkeci

nur_sirkeci TÜİSAG Üyesi

izmirde staj yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.çok acil dönerseniz sevinirim.malum zaman daraldı :)

2. 21buğra

21buğra TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar benim de kursum yeni bitti ve mayıs sınavına girecem.. Diyarbakır için staj konusunda yadımcı olur musunuz...şimdiden teşekkürler ...******kesildi*******[Forum kuralları; 6) Forum içindeki mesajlarda şahsi bilgiler (e-mail, telefon numarası, tc kimlik no vb.) vermek yada istemek yasaktır. Bu tip mesajlardan ilgili kısımlar kesilecek yada mesaj tamamen silinecektir.]

Last edited by a moderator: 17 Temmuz 2014
  3. adnan tacal

adnan tacal TÜİSAG Üyesi

Herkese İyi Çalışmalar.
    İstanbulda Staj yapabileceğim bir yer arıyorum. Fizik mezunuyum.

4. GÖKÇE01

GÖKÇE01 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar merhaba,
    ADANA DA staj yeri arıyorum. kursum 30 nisan da bitiyor. yardımcı olabilecek var mı?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. umith.erol

umith.erol TÜİSAG Üyesi

merhaba arkadaşlar,kimyagerim 21 mayısta eğitimlerim sona eriyor Ankarada isg stajımı yapmak üzere bir yer arıyorum nasıl bir yol izlemeliyim ? yardımcı olursanız sevinirim

6. Can Barış Göktaş

Can Barış Göktaş TÜİSAG Üyesi

Danışmanlık ve OSGB'lerde Hem staj için hemde part time çalışmak üzere istanbul anadolu yakasında yada yalovada yer arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. metallium

metallium TÜİSAG Üyesi

merhaba biyomühendislik mezunuyum 15 mayıs sonrası için İstanbul'da staj yapmam gerekiyor. Yardımcı olursanız sevinirim

Merve Tuğçe UYSAL
    ******kesildi*******[Forum kuralları; 6) Forum içindeki mesajlarda şahsi bilgiler (e-mail, telefon numarası, tc kimlik no vb.) vermek yada istemek yasaktır. Bu tip mesajlardan ilgili kısımlar kesilecek yada mesaj tamamen silinecektir.]

8. Birgül Oral

Birgül Oral TÜİSAG Üyesi

Merhaba;
    Gıda mühendisiyim.15 mayısta eğitimim tamamlanıyor.İzmir'de staj konusunda yardımcı olabilecek arkadaşım var mı?Yardımcı olursanız sevinirim..

9. Cüneyt Başkurt

Cüneyt Başkurt TÜİSAG Üyesi

Merhaba ,
    21 Mayısta staja başlamam gerekiyor. Denizli yada İzmirden yardımcı olabilecek varsa şimdiden teşekkür ederim.
    ******kesildi*******[Forum kuralları; 6) Forum içindeki mesajlarda şahsi bilgiler (e-mail, telefon numarası, tc kimlik no vb.) vermek yada istemek yasaktır. Bu tip mesajlardan ilgili kısımlar kesilecek yada mesaj tamamen silinecektir.]

10. A.OSMAN

A.OSMAN TÜİSAG Üyesi

Merhaba ben gumusovada iş sağliği ve güvenliği okuyorum istanbulda bu yaz 1 aylık staj yapmam lazım bana yardımcı olurmusunuz lütfen.

11. Emre Göksüner

Emre Göksüner TÜİSAG Üyesi

Selamlar,
    1 Mayıs tarihinde C sınıfı uzmanlık eğitimim başadı. Maden Yüksek Mühendisiyim. İzmir'de staj yapabilmem için yardımcı olacak arkadaşlara ihtiyacım var. Şimdiden çok teşekkür ederim.
    Emre Göksüner
    Email:******kesildi*******[Forum kuralları; 6) Forum içindeki mesajlarda şahsi bilgiler (e-mail, telefon numarası, tc kimlik no vb.) vermek yada istemek yasaktır. Bu tip mesajlardan ilgili kısımlar kesilecek yada mesaj tamamen silinecektir.]

12. bulentim77

bulentim77 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar kocaeli yada gebze'de staj yeri konusunda yardımcı olabilirmisiniz?

13. caka_

caka_ TÜİSAG Üyesi

GEBZE' de iş güvenliği uzmanlığı C sınıfı staj yapabilecek bir yer arıyorum. Kurs 30 Haziran'da bitiyor.
    Yardımcı olursanız sevinirim.

14. SERTAÇ KASAPOĞLU

SERTAÇ KASAPOĞLU TÜİSAG Üyesi

MERHABA 14 haziranda kursum bitecek C SINIFI UZMAN ADAYIYIM STAJ YAPABİLECEĞİM Bİ ye arıyorum yardımcı olabilecek varmı ******kesildi*******[Forum kuralları; 6) Forum içindeki mesajlarda şahsi bilgiler (e-mail, telefon numarası, tc kimlik no vb.) vermek yada istemek yasaktır. Bu tip mesajlardan ilgili kısımlar kesilecek yada mesaj tamamen silinecektir.]

15. Onur Gunder

Onur Gunder TÜİSAG Üyesi

merhaba, 18 Ağustos'ta İzmir'de staj yapabileceğim bir kurum arıyorum. yardımcı olabilecek var mı acaba?

16. fizikçiözlem

fizikçiözlem TÜİSAG Üyesi

mrb ankara Keçiören deyim ve haftaya staj yapacak bi yer bulmalıyım nerde bulabilirim acaba yardımcı olabilir misiniz cvp için şimdiden tşk ederim

17. Çağla Naz Cihan

Çağla Naz Cihan TÜİSAG Üyesi

Merhaba ben Ankara' dayım, benim eğitimim 29 haziran da bitecek ve staj yapabileceğim bir yer arıyorum. Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim, teşekkürler..

18. dorukkaan

dorukkaan TÜİSAG Üyesi

Merhaba arkadaşlar Erzurum da staj yapabileceğim yer varmı?

19. dorukkaan

dorukkaan TÜİSAG Üyesi

Onay gerekli yardımcı olurmusunuz

20. hgokalp

hgokalp TÜİSAG Üyesi

Merhaba Arkadaşlar,
    01-05 Temmuz tarihleri arasında Trabzon' da staj yapabileceğim bir yer arıyorum.
    Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim...

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica