Staj Yeri

Konu, 'Tanışma Bölümü (Ailemizin Yeni Üyeleri)' kısmında bilgesena tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. ediko

ediko TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar staj için hangi zaman ve hangi şehir bilgilerini de yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım elimden geldiğince...

2. muhammed ali yılmaz

muhammed ali yılmaz TÜİSAG Üyesi

merhaba isg uzman adayıyım istanbulda ekim ayı itibari ile staj yapacak yer aramaktayım...bir hafta içerisinde ise staj yerini bildirmeliymişiz...yardımcı olabilecek arkadaşlara teşekkür ederim...

Last edited by a moderator: 16 Haziran 2016
  3. ilknur bektaş

ilknur bektaş TÜİSAG Üyesi

ben ankarada 2-6 ey lül arası staj yeri arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

4. Tayfun BULUT

Tayfun BULUT TÜİSAG Üyesi

Volkan bey staj sırasında, eğitim aldığınız kurum sizden ne gibi belgeler istemişlerdi.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. volkanayan99

volkanayan99 TÜİSAG Üyesi

staj için form sizin elinizde de mevcuttur,katılım belgesinin staj yaptığım yerde onayı ve işletmenin belirli bölümünde yapılmış risk analizi gerekli olan belgeler

6. Hamdi KOÇ

Hamdi KOÇ TÜİSAG Üyesi

Merhaba, bende C sınıfı uzman adayıyım 25.09.2013 tarihinde kurs sona eriyor. Zorunlu staj için istanbul ( anadolu / avrupa ) staj yeri aramaktayım. Yardımlarınızı bekliyorum.
    Teşekkür ederim.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Merveburan

Merveburan TÜİSAG Üyesi

merhaba arkadaşlar herkes staj yeri aradığını dile getirmiş fakat yardımcı olan birisi olmamış sanırım.bende staj yeri aramaktayım fakat burası bir çözüm yeri olmayacak sanırım :(

8. Merveburan

Merveburan TÜİSAG Üyesi

ben tekstil mezunuyum ve OSGB'ye bağlı tekstil firmasında stajımı yapmak istiyorum.istanbul'da ikamet ediyorum ilgilenirseniz çok sevinirim ayın 11'ine kadar evraklarımı imzalatmış olmam gerekiyor.

9. ysmn.e

ysmn.e TÜİSAG Üyesi

C Sınıfı uzman adayıyım kursum 13.09.2013 tarihinde bitiyor. İstanbul da ikamet ediyorum yardımcı olursanız çok sevinirim..
    şimdiden Teşekkürler
    ve iyi çalışmalar herkese...

10. Arda SOYKAN

Arda SOYKAN TÜİSAG Üyesi

ankarada bir OSGB sorumlu müdürüyüm irtibata geçerseniz staj konusunda ankaradakilere yardımcı olurum

11. ediko

ediko TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar Selam, Ankara ve İstanbul Anadolu yakasında inşaat sektörü içinde staj için yardımcı olmaya çalışırım ancak daha çok ileride inşaat sektöründe çalışabilecek ve ekibimize katabileceğimizi düşündüğümüz arkadaşlara staj imkanı tanıyoruz. Özelden iletişime geçebilirsiniz.

Alper YANGUN bu yazıya teşekkür etti.
  12. hamıt dgn

hamıt dgn TÜİSAG Üyesi

Ben aydında yaşıyorum karabük üniversite öğrencisiyim 1 ci sınıf bu yaz staj görmem lazım yardımcı olur musunuz.

13. MUHARREM ÇETİN SAYIM

MUHARREM ÇETİN SAYIM TÜİSAG Üyesi

Merhaba arkadaşlar,ben aranıza yeni katıldım.Maden Mühendisiyim fakat 21 yıl plastik sektöründe çalıştım,çalışma hayatıma geçici olarak son verdim c sınıfı isg uzmanlık eğitimi alıyorum.Eğitimim 3/10/2014 tarihinde sona erecek.İstanbul Anadolu yakasında yada Gebze civarında staj yapabileceğim firma konusunda yardımcı olabilecek arkadaş varmı acaba?

14. baki karaman

baki karaman TÜİSAG Üyesi

işyeri stajiyeri sigorta yapmak zorunda değil, Okullardan gelenleri okullar iş kazası ve meslek hastalığı sigortası yapıyor. İşyerlerine çoğu Eğitim kurumu gönderirken "Bu formalite arkadaşlar bir işyeri bulup imzalatıverin " diye gönderdikleri için öğrencilere 40 saat yapılması gerektiği anlatıncaya kadar çok uğraşmaktayız.Hatta bunu isteyince gidip başka yerde imzalatıp başarılı oluyorlar. Ne sigorta var ne 6331 uygulaması var. Bence dikkatin başlayacağı yerden uygulama kopuyor. İmamım dediğini yap da yaptığını yapma gibi bir şey işte. Ben geçenlerde bu formda onun için dedim ki 13 günlük eğitimle uzman mı oldunuz? Uygulamada stajınızı yaptığınız kur eğitim standardı (KES) ve kurs eğitim programınız (KEP) varmı? neye göre tamamladın stajı , o gönderdiğin risk değerlendirmelerini de işyerindeki biri yapıvermişti değilmi?demiştim.

15. Furkan Kıratlı

Furkan Kıratlı TÜİSAG Üyesi

Ankarada bu yaz staj yapmam yeriniz hangi semtte?

16. MRTKLNC

MRTKLNC TÜİSAG Üyesi

Merhaba Makine mühendisliği mezunuyum ISG uzmanlıgı eğitimlerine katıldım
    25.06 .2016 tarihine kadar staj yeri bulmak zorundayım
    İstanbul Anadolu yakasında yada Gebze civarında staj yapabileceğim firma konusunda yardımcı olabilecek arkadaş varmı acaba?

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica